Wyświetlanie jednego wyniku

Suplement diety Przepis Mnicha – Aloe arborescens

167,00
Suplement diety Przepis Mnicha – Aloe arborescens firmy Organic Life. Połączenie miodu z sokiem i miąższem z aloesu drzewiastego (Aloe arborescens Mill.) oraz alkoholem etylowym. Suplement zawiera bogactwo składników odżywczych, przeciwutleniaczy i substancji, które wspomagają harmonijne działanie organizmu, a stosowane zewnętrznie, pielęgnują i koją skórę. Sok i miąższ ze świeżych liści aloesu drzewiastego (Aloe arborescens Mill.) pochodzi z uprawy biologicznej na Sycylii.

Aloes drzewiasty (arborescens) ma znacznie wyższe parametry odżywcze od aloe vera!

Składniki suplementu:
  • miód* 56%
  • sok i miąższ ze świeżych liści aloesu drzewiastego (Aloe arborescens Mill.)* 42%
  • alkohol etylowy 2%
*  z uprawy biologicznej. Suplement diety konserwowany na zimno (long stabilization): Butelki z suplementem poddane są zakonserwowaniu wysokim ciśnieniem (HPP), które przebiega na zimno, co gwarantuje przedłużenie trwałości produktu. Dzięki temu zachowane są niezmienione walory produktu, bez potrzeby zastosowania substancji konserwujących lub stabilizatorów. Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane na opakowaniu. Sposób przechowywania: Przechowywać dobrze zamknięte w miejscu chłodnym, bez dostępu światła oraz niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu produktu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 1 miesiąca. SUPLEMENT BEZ KONSERWANTÓW I STABILIZATORÓW! Uwagi:
  • Wstrząsnąć przed spożyciem.
  • Przechowywać poza zasięgiem dzieci poniżej 3 roku życia.
  • Suplementu diety nie wolno traktować jako zamiennika zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.
  • Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Zalecane spożycie: Łyżeczkę (3 ml) produktu 3 razy dziennie przez dwa lub trzy dni, a następnie pół miarki (10 ml) 3 razy dziennie, najlepiej przed posiłkami. Odnośnie długości przyjmowania produktu należy poradzić się dietetyka. Przeciwskazania: Odradza się spożywanie produktu kobietom w ciąży, w trakcie karmienia, dzieciom oraz osobom uczulonym na którykolwiek ze składników preparatu. Pojemność 500ml.