Wyświetlanie jednego wyniku

Niejonowe Nano Srebro Koloidalne 1L

49,00
Niejonowe srebro koloidalne to preparat o wysokiej zawartości czystego srebra koloidalnego na bazie demineralizowanej wody. Oferowane przez nas roztwory niejonowego srebra koloidalnego są najwyższej jakości. Są to preparaty o stężeniu 50 ppm, co oznacza, że na milion cząsteczek wody przypada 50 cząsteczek srebra. Preparaty te występują w postaci równomiernej zawiesiny cząstek srebra i wyróżniają się lekko bursztynową barwą.
Rosnące zainteresowanie preparatami srebra koloidalnego jest związane z ich silnym działaniem, przewyższającym klasyczne środki bakteriobójcze (srebro działa niespecyficznie w przeciwności do np. antybiotyków, które są skuteczne wyłącznie w wąskim zakresie szczepów).
Cechuje się ponadto wysoką trwałością i doskonałym przełożeniem ekonomicznym z uwagi na niewielkie zużycie. Produkty wzbogacone nanosrebrem zachowują pełną aktywność przez długi okres czasu. ZASTOSOWANIE: Koloid srebra z powodzeniem znajduje zastosowanie w produkcji: - wyrobów kosmetycznych, - wyrobów farmaceutycznych np. w preparatach przeciwtrądzikowych, które wykazują duże właściwości bakteriobójcze - wyrobów biobójczych , bakteriobójczych, - wyrobów ceramicznych np. bakteriobójcza ceramika łazienkowa, - wyrobów budowlanych np. ochrona elewacji przed rozwojem pleśni i grzybówtw - tworzyw sztucznych np. nanocząstki srebra wykorzystywane do produkcji kanałów wentylacyjnych w systemach klimatyzacyjnych Opakowanie: plastikowe Ilość: 1 L Cena: 49 zł