Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 911 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Co to są PROBIOTYKI?

CO TO SĄ PROBIOTYKI?


Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) probiotyki to „żywe drobnoustroje, które podane w odpowiedniej ilości wywierają korzystny wpływ na zdrowie gospodarza”.
Te tzw. probiotyki powinny/mają spełniać jeszcze inne uwarunkowania. Najważniejsze są podyktowane tym, że nie każda bakteria prozdrowotna jest w stanie skutecznie zasiedlić nasz organizm.

Żywe kultury bakterii wprowadzane do naszego organizmu np. wraz z pożywieniem napotykają bariery, z którymi nie wszystkie sobie radzą. Chodzi tutaj przede wszystkim o kwasy żołądkowe i niskie pH środowiska w żołądku oraz o enzymy i kwasy/sole żółciowe w dwunastnicy.

Dlatego bakterie prozdrowotne – probiotyczne muszą charakteryzować się odpowiednią witalnością i zdolnością do przetrwania w niekorzystnych warunkach przewodu pokarmowego człowieka, by dalej wykazać się zdolnością zasiedlania i aktywnością metaboliczną w środowiska jelita grubego.

Takie właściwości mają bakterie pochodzenia ludzkiego, czyli takie, które przeszły już tą drogę, dały sobie radę z wszelkimi przeciwnościami i posiadają dzięki temu odpowiedni już zapis genetyczny. Najprościej mówiąc wiedzą jak „przejść ten labirynt”?

Bakterie te są odpowiednio izolowane, następnie rozmnażane w warunkach „przemysłowych”, następnie poddawane procesowi liofilizacji i w takiej postaci są dostępne dla farmacji, dla przemysłu suplementów, dla producentów żywności np. probiotyczne jogurty oraz dla takiego jak nasza firma.

Według R. Fullera probiotyki powinny spełniać następujące warunki:

- pochodzenie od człowieka
- odporność na niskie pH żołądka oraz enzymów i kwasów żółciowych w dwunastnicy
- zdolność do przeżycia i aktywności metabolicznej w środowisku jelita grubego
- zdolność adherencji do komórek nabłonka jelitowego i trwałej lub przejściowej kolonizacji przewodu pokarmowego
- korzystne działanie na organizm gospodarza
- trwałość i żywotność w czasie przechowywania oraz w środowisku dla nich niekorzystnym.

Naukowcy sprawdzili, że organizm ssaka bez obecności w nim prozdrowotnych bakterii nie może prawidłowo funkcjonować. Przeprowadzone doświadczenia wykazały, że organizm całkowicie pozbawiany drobnoustrojów charakteryzuje się deformacją i dysfunkcją narządów wewnętrznych. Wynika z nich jednoznacznie, że dla prawidłowego rozwoju organizmu niezbędna jest probiotyczna flora bakteryjna! 

 Joy Day -bioaktywny napój probiotyczny

więcej informacji

 

   Organizm zdrowego człowieka zawiera w sobie około 400 różnych gatunków prozdrowotnych bakterii. To są biliony wspierających nas mikroorganizmów. Uznaje się, że w ciele przeciętnego człowieka przyjmują one masę na poziomie 1,5 do 2 kg. Gdybyśmy się ich pozbyli, umarlibyśmy. Wśród nich są te potrzebne, dobroczynne, niepatogenne, które są niezbędne dla utrzymania równowagi procesów zachodzących w naszym organizmie, jak i te które mogą okazać się szkodliwe, a nawet chorobotwórcze. Obok skóry największym "magazynem" bakterii w naszym organizmie jest przewód pokarmowy, a szczególnie jelito grube. Spożywanie doustne korzystnie wpływa na stan całego organizmu, w tym skóry.

 

   Mikroflora przewodu pokarmowego zawiera zarówno bakterie niepożądane (np. bakterie gnilne) jak i bakterie pożądane (fermentacji mlekowej). Do tych dobrych bakterii, czyli probiotycznych, których działanie wpływa korzystnie na nasz ustrój zalicza się m.in. następujące szczepy bakterii kwasu mlekowego i bifidobakterie: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus reuterii, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Saccharomyces boulardii.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate