Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 416 311 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Newsletter 15.11.2014

Z OKAZJI 10 LAT

FUNDACJI "ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI"
 ZESTAW DWÓCH KSIĄŻEK W CENIE JEDNEJ - TYLKO TERAZ

"Duchowa Arka Świadoma Telepatia Miłości" + "Przekazy Wyższego Kosmicznego Rozumu tom I" tylko za 20 zł. Oszczędzasz 20 zł. Taniej o 50%.

„Duchowa Arka Świadoma Telepatia Miłości” to 240 stron super przewodnika wprowadzającego w świat telepatii, zawierających wiele praktycznych uwag i porad do samodzielnej nauki Telepatii Miłości.  Chcesz doświadczać kontaktów telepatycznych ze Stwórcą, Wyższym Ja, Aniołem Stróżem, Archaniołami, Mistrzami Duchowymi, Przodkami? Poznać imię i misję swojej duszy?  Uzdrowić i wzbogacić swoje życie? Naucz się Świadomej Telepatii Miłości i korzystaj z mądrości i wsparcia Duchowych Wymiarów Istnienia. Ta książka pokaże Ci jak dokonać tego samemu, szybko i bezpiecznie. Skorzystaj z doświadczenia autora i tysięcy ludzi, którzy dzięki Telepatii Miłości zmienili swoje życie… na lepsze oczywiście. Przekonaj  się sam! Poświęć 15 minut dziennie przez 3 miesiące i doświadczaj świadomej komunikacji z Boską Esencją w sobie i we Wszechświecie – Bezwarunkową Miłością.  Autor - Mariusz Jerzy Brzoskowski. 

„Przekazy Wyższego Kosmicznego Rozumu tom I” to zbiór telepatycznych przekazów z ponadczasowymi wskazówkami o wzniesieniu i rozwoju duchowym człowieka i Matki Ziemi. O zachodzących zmianach na Ziemi i w kosmosie. Znajduje się w niej dużo praktycznych podpowiedzi jak dbać i pomagać Matce Ziemi oraz jak rozwijać potencjał mistrza w sobie. 400 str. Autor – Mariusz Brzoskowski. 

OFERTA SPECJALNA: wpłać 15 zł. na rzecz sierocińca z Ugandy, a otrzymasz osobisty przekaz od Duchowych Przewodników Miłości wpisany do jednej z w/w książek. Więcej (kliknij tutaj)


ZESTAW ODPROMIENNIKÓW ZE ZNAKIEM MIŁOŚCI 

Odpromiennik ze Znakiem Miłości: 3 szt. za 21 zł. (po 7 zł./szt. taniej o 30%) 5 szt. za 30 zł. (po 6 zł./szt – taniej o 33%). 

Dzięki połączeniu Znaku Miłości z hieroglifem SA i znakiem Jin – Jang silny i skuteczny neutralizator smogu elektro-magnetycznego z telefonów komórkowych, komputerów, laptopów, TV, czajników elektrycznych itp. Dwustronna naklejka foliowa wysokiej jakości i trwałości o śr. 32 mm. W mega promocji także pojedyncza sztuka – cena promocyjna to tylko 8 zł. (taniej o 35%). Więcej (kliknij tutaj)


NA BOŻE NARODZENIE – DZIECIOM AFRYKI
Zbieramy na prezenty, żywność i edukację dzieci z sierocińca w Ugandzie

Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Kto może niech przekaże kilka, kilkadziesiąt złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem: „Dla dzieci z Ugandy”. Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287. Więcej o naszym wsparciu (kliknij tutaj)


ZNAK MIŁOŚCI 
Cudowny uzdrawiający znak nowych czasów 

Doświadczenia ze stosowania ZNAKU MIŁOŚCI są niesamowite. Dzięki jego zastosowaniu nastąpiło mnóstwo uzdrowień fizycznych, psychicznych, emocjonalnych, rodzinnych. Prawie wszyscy ich użytkownicy potwierdzają bardzo szybkie ustępowanie różnego rodzaju chorób, bólów i dolegliwości, np.: szybsze gojenie się ran, kości, cofanie się trudno uleczalnych chorób, uzdrowienia dzieci, zwierząt i roślin itp., doznając równocześnie ogólnej poprawy samopoczucia. NIE DZIWCIE SIĘ CUDOM, KTÓRE ZACZNĄ SIĘ DZIAĆ. Znak Miłości pomógł już tysiącom ludziom na wszystkich kontynentach! Więcej (kliknij tutaj).

 PRZYKŁAD DZIAŁANIA ZNAKU MIŁOŚCI
NA PODSTAWIE LISTU WIESŁAWA RUDNIKA

 Jakiś czas temu dostałem zapalenie wyrostka robaczkowego. Tak się złożyło, że tego dnia byłem sam (jestem rolnikiem, a żona i syn wtedy wyjechali). Wymioty zaczęły się gdzieś około godz. 9-ej. Towarzyszyły im ból i gorączka. W rozmowie telefonicznej syn powiedział, że to wyrostek (on sam miał wcześniej zapalenie tego organu) i że jak wróci około 14-ej, pojedziemy do lekarza. Mnie jednak torsje tak silnie dawały się we znaki, że nie miałem już czym wymiotować, a ból od góry przesuwał się w dolne partie brzucha. Nie wiedziałem, że to tak boli.

  Właśnie wtedy pomyślałem o uzdrawiających znaczkach miłości, a że są samoprzylepne, okleiłem nimi cały brzuch, wszędzie gdzie bolało. Potem przypomniałem sobie „Modlitwie Wszechświata”, która według przekazu otrzymanego od Melchizedeka, wielokrotnie powtarzana wprowadza wibrację harmonii do każdej komórki ciała, eliminując zanieczyszczenie lub chorobę. Powtarzałem, więc modlitwę wielokrotnie na głos i w myślach. Ani ból ani gorączka jednak nie ustępowały. Tylko wymioty były coraz rzadsze.  Syn przyjechał ok. 16-ej. Przed wyjazdem poodklejałem znaczki, gdyż nie chciałem, by lekarz się ze mnie śmiał. Gdy wsiadłem do samochodu poczułem niewielką ulgę.

Dyżurujący lekarz po przesłuchaniu mnie potwierdził rozpoznanie i wypisał skierowanie na operację w dniu następnym.  Tymczasem ja przez cały czas odczuwałem wyraźną poprawę swojego stanu i oznajmiłem, że żadnej operacji nie będzie. Syn na to, że wyrostek to bynajmniej nie powód do żartów. Po powrocie do domu znów okleiłem brzuch znaczkami. Rano czułem się już zupełnie dobrze i dawał o sobie znać tylko lekki ból.

Gdy zajechaliśmy do szpitala, lekarz, który poprzedniego dnia mnie badał, miał obchód. W tej sytuacji zajął się mną inny doktor. Po chwili mnie zostawił i gdzieś pobiegł, a za chwilę wrócili obaj. Ten, który badał mnie w czwartek, zrobił to jeszcze raz i… patrzyli zdumieni, to na siebie, to na mnie, aż w końcu jeden z nich polecił, żebym się ubrał i wracał do domu. Dodał jedynie, bym się oszczędzał, dopóki się nie zagoi. Lekarz nie pytał mnie, co robiłem, a ja nie miałem odwagi mu powiedzieć.

Lekki ból czułem jeszcze jakieś 2-3 tygodnie. Potem minął zupełnie. Przez cały ten czas miałem naklejone znaczki miłości. Od tamtej pory na nic nie chorowałem.

Dzielę się też znaczkami z innymi. Podam inny przykłady ich działania:

Znajomy z wszczepionymi bajpasami, nadciśnieniem i cukrzycą miał problemy ze snem. Zasypiał o 2-3 w nocy, przy zmianach pogody cierpiał katorgi, dokuczały mu też bóle nogi. Po naklejeniu znaczków śpi spokojnie, bóle ustąpiły, obniżył się poziom cukru, nie reaguje na zmiany aury. On sam mówi krótko: „Aż chce się żyć”.

                                                             Wiesław Rudnik z Krykajny

ZNAK MIŁOŚCI zobaczyła Helena Nieczyporenko podczas wizji medytacyjnej, który namalowała Dorota Otulska na podstawie jej opisu. Przykłady działania, produkty z Znakiem Miłości, Modlitwa Wszechświata, więcej informacji (kliknij tutaj).

Wyroby ze Znakiem Miłości znajdziesz tutaj 

Udostępnij

Komentarze

2014-07-25 00:25:10 Donna
Thank you very much, I greatly apicrepated this guided meditation. Since some days I do it : the first two days I listened to without headphones, it was well. But for 3 days I pratice with headphone, it is more powerful.This evening I listened to after my Qi Gong session and I was going so deeply, that I asleeped. When I am awakening at the end, I was well. After dining, I was feeling a great feeling of joy, happiness and gratitude to the Universe/our Father-Mother God.In my work yesterday, I realized that my perceptions were more powerful than usually.To summarize, I am delighted by this experience. (By the past I tried several tools to enhance the capacities of the brain. They were -all- different and interesting (the last one : " Brain evolution system") but not enough for me, because it was like if there is a "lack"..)With the meditation of Gerald I'm feeling connected like when I am in meditation/prayers/invocation. It seems that this meditation is a link in "+" to stay in touch permanently. It is my feeling at this hour !Be blessed for this great work.

Dodaj komentarz

capcha