Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 837 069 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Wewnętrzne Słońce

 Wewnętrze Słońce

Planetarne Przesłanie Hatorów przez Toma Kenyona

11 Stycznia, 2014

 

Według Hatorów, nasza siła życiowa (lub sekhem) “rodzi się” w splocie słonecznym (to Trzecia Czakra), i stąd ta subtelna siła życiowa promieniuje na całe ciało, jednocześnie spływając do Pierwszej i Drugiej Czakry stając się pierwotną siłą dla wzniesienia świadomości jak i energii „seksualnej”.

Ta medytacja dźwiękowa energetyzuje wasz splot słoneczny, łagodnie podnosząc jakość siły życiowej, która ma bezpośredni wpływ na świadomość.

Krótko po informacji, że NASA potwierdziła odwrócenie biegunów magnetycznych naszego Słońca, Hatorowie zachęcili mnie do przejrzenia archiwum dźwiękowego i wysłuchania medytacji dźwiękowej jaką przekazali podczas warsztatów w 2009 roku

Poinstruowali mnie żeby przeprowadzić edycję początku i końca tej medytacji, pozostawiając jej środkową część tłumacząc, że te konkretne wzory tonalne dadzą korzystny efekt podczas pracy ze splotem słonecznym, szczególnie teraz gdy Słońce przestawiło swoje bieguny magnetyczne.

Pomysł, że Słońce ma kluczowe znaczenie w transformacji ludzkiej świadomości był głoszony przez Hatorów od samego początku mojego współdziałania z nimi.

Są oni zdania, że to przesunięcie biegunów niesie za sobą ogromne następstwa związane z naszą przyszłością i stanowi to doskonały moment do pracy z naszym własnym Wewnętrznym Słońcem (Splotem Słonecznym).

Ta medytacja dźwiękowa jest silnym wsparciem dla tych z nas, chcących wzmocnić swoją siłę życiową oraz zbadać połączenie pomiędzy ciałem/umysłem a duchem.

Medytacja Wewnętrznego Słońca

Kilka kroków do przejścia w tej medytacji.

1. Skoncentruj swoją uwagę na obszarze splotu słonecznego, który umiejscowiony jest poniżej mostka, za żołądkiem, w okolicy przepony. To jest ważny splot nerwów a także miejsce lokalizacji trzeciej czakry.

2. Wyobraź sobie w tym obszarze złotą kulę, wyglądająca jak miniaturowe Słońce. Poczuj tą kulę złotego ognia w jakikolwiek naturalny sposób to potrafisz. Nie ma potrzeby „widzieć” czegokolwiek.

3. Kiedy skupisz swoją uwagę na tej kuli światła, wejdź w jednorodny stan emocjonalny taki jak wdzięczność lub uznanie. Kiedy połączysz się ze swoją skupioną uwagą na kuli złotego światła z uczuciem wdzięczności lub uznania, wówczas efektywność tej medytacji zostanie bardzo wzmocniona.

4. Rozpocznij odsłuchiwanie fragmentu dźwiękowego, który trwa 4 minuty i 40 sekund. Gdyby twój umysł podążał gdzieś od świetlistej kuli lub uczucia wdzięczności/uznania, sprowadź swoje skupienie ponownie do Wewnętrznego Słońca i spójnej emocji jaką wybrałeś do pracy.

5. Pozwól aby dźwiękowe wzorce akustycznie “masowały” twoje Wewnętrzne Słońce – kulę złotego światła umieszczoną w splocie słonecznym. Kiedy pozwolisz aby to się stało, możesz odczuć różne rodzaje doznań jakie zachodzą, wliczając w to intensywne przepływanie złotego światła przez ciało oraz przybieranie przez nie różnych kształtów o różnych wielkościach. Twoje Wewnętrzne Słońce może również rozszerzać się wypełniając wewnętrzną przestrzeń ciała. Kiedy to się stanie, każda komórka Twojego ciała zostanie obmyta przez złote światło twojego Wewnętrznego Słońca, co ma wyjątkowo lecznicze i transformujące właściwości.

6. Kiedy zakończysz medytację, pozostań kilka chwil sam na sam z sobą przed powrotem do zewnętrznych działań. Gdybyś miał wyjątkowo mocne przeżycia związane z medytacją, odpocznij trochę. Dotyczy to zwłaszcza przypadku kiedy twoje Wewnętrzne Słońce, kula złotego światła, rozprzestrzeni się wypełniając całe twoje ciało.

Kliknij tutaj aby odsłuchać i/lub ściągnąć medytację dźwiękową The Inner Sun / Wewnętrzne Słońce. Zapamiętaj, że to nagranie nie może być umieszczane na innych stronach internetowych. Jeśli otrzymałeś tą wiadomość pocztą i link nie chce zadziałać po prostu pójdź do zakładki Hathors na stronie startowej i wybierz z archiwum przekaz zatytułowany Wewnętrzne Słońce / The Inner Sun. Możesz również zlokalizować to nagranie w części Listening na stronie (www.tomkenyon.com).

©2014 Tom Kenyon All Rights Reserved www.tomkenyon.com You may make copies of this message and distribute it in any media you wish so long as you do not alter it in any way, do not charge for it, credit the author and include this entire copyright notice. Please note that the actual Inner Sun sound meditation, as mentioned earlier, may not be posted on any site.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Bardzo proszę o modlitwę i uzdrowiającą energię dla mojej kochanej maltanki Smiley....
Fundacja Świadomość Ziemi w KURS NAUKI TELEPATII DUCHOWEJ
W przyszłym roku planujemy kurs we Wrocławiu. Pomyślimy i o Łodzi. Będziemy dawać znać na...
Kiedy można spodziewać się takiego kursu w Łodzi
Czy jest możliwa organizacja kursu we Wrocławiu ???
Obserwuje smugi rozpylane juz od wielu lat - zadziwiajace jest jak mało ludzi zwraca na to uwagę...
Na razie nie. W chwili obecnej oleje AXXA można zamówić u nas telefonicznie. Wkrótce produkty...
Czy dostępny w naszych aptekach
moja córka została obdarowana przez kryształ górski umiejętnością czytania poprzednich...
Tak chcę.Jestem wolnym człowiekiem, istotą suwerenną. Podpisuję deklarację wolności.
Dziękuję
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate