Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 875 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Listopad-Grudzień 2009

NR 6 (35)/11-12/2009

Tekst redakcyjny z biuletynu nr 6 (35) listopad - grudzień 2009r.:

Kochani!

       Na początku września 2009 roku uaktywniły się pewne osoby z kraju i zagranicy, którzy znowu wieszczyli przerażające wieści, rozsiewali mocne „straszaki”, robili wokół siebie sensację z posiadania tajemnej wiedzy, informacji, niby z bardzo pewnych źródeł (z przecieków z tajnych stowarzyszeń, rządów, a nawet z przekazu od „góry”), że na początku października 2009 roku nastąpi globalny krach finansowy połączony z wymianą dolara, że trzeba sobie zrobić zapasy żywności, bo nastąpi totalny chaos, że jesteśmy wiecznie na podsłuchu, wręcz już opanowani przez tajne spiskowe grupy i groźnych kosmitów, i wiele innych hiobowych wieści. I kolejny raz „pewne” wieści, dokładna data, okazała się „ezoteryczną kaczką”. Te osoby zasiały jednak dużo więcej strachu w ziemskich przestrzeniach zbiorowej świadomości i w wielu ludziach, jak zainspirowały ich do tego, aby zechcieli być lepsi, odważniejsi, bardziej kochający, aktywni oraz świadomymi swojego potencjału i możliwości czynienia dobra, naprawy i uzdrowienia takiego stanu rzeczy. 

      Niestety, podkreślanie swojej wyjątkowości w postaci znania tajemnej wiedzy, a przede wszystkim straszenie jest ciągle dobrym sposobem na zwrócenie na siebie uwagi, również dobrego zarabiania na tym. Tak jak z czarną wizją 2012 roku – koniec świata, katastrofalne przebiegunowanie (a czy w ogóle będzie, a jeżeli czy takie musi być?), zalanie, apokalipsa.

       Kochani! Nie dajmy się, nie wzmacniajmy lęków, obaw, bo chyba już każdy z nas zna prawo przyciągania i siania. Koncentrując się na lękach wzmacniamy je, siejąc obawy, przyczyniamy się do materializacji katastroficznych wizji. Wiemy, że zło jest na Ziemi i w Kosmosie, że jakaś część nas jest też nim zainfekowana, co nie oznacza, że jesteśmy całkowicie nim przesiąknięci. Wręcz odwrotnie, w ludziach jest wiele wrodzonego dobra, altruizmu, współodczuwania, empatii, miłości. Jad zła potrafi niestety te naturalne boskie cechy mocno znieczulić, uśpić. To zło, niskie wibracje, ciemne siły nieustannie próbują wprowadzić w nas lęki, obawy, pożądania, otumanić i ogłupić nas, aby mieć nad nami ukrytą władzę i uniemożliwić rozkwitnięcie prawdziwej natury, esencji człowieka – Duszy. Dla nich Duchowe Światło oznacza zniknięcie mroku, jest końcem ich świata, czynią więc co mogą, aby do tego nie dopuścić. I tak należy postrzegać rok 2012 – koniec ery ciemności, mroku i zła. Rok 2012 to bardzo dobra wieść, bardzo dobra informacja. O tej stronie zmian mówmy, nią żyjmy, do niej przygotowujmy się aktywnie i świadomie, pomagajmy w jej zaistnieniu.     

        Najskuteczniejszym lekarstwem na zło i ciemność jest Miłość i Światło. Żyjmy i kierujmy się kochani podstawowym prawem Wszechświata – Prawem Miłości. Skupmy się na rozsyłaniu Światła, sianiu Miłości, rozwiązywaniu problemów w Duchu Miłości i Światła.

      Jest takie przysłowie, co mówi o tym, że złe wieści szybko się rozchodzą, a dobre gdzieś po drodze się gubią. Bądźmy tymi, co noszą dobre wieści, dodają otuchy, pokazują jak się obudzić, wzmocnić, jak rozwiązywać problemy, mając świadomość istnienia ciemności i zła. Odrzućmy na bok sensacyjne wieszczenie mrocznych wizji, nie wzmacniajmy sfery cienia i niemocy, bo wiemy już, że gdy to robimy, temu poświęcamy uwagę (czas, myśli, emocje, a więc naszą energię i ducha), to te elementy wzmacniamy.

    Miłość tworzy, Miłość jednoczy, Miłość wzmacnia, Miłość uzdrawia, Miłość harmonizuje, Miłość jest wiecznym drogowskazem dobra i pokoju. Miłość zwycięża, Miłość jest Prawdą. Ją zapraszajmy nieustannie do naszego całego ziemskiego życia. Nią – Czystą, Źródlaną, Boską Miłością uzdrawiajmy nasze uczucia, rozwijajmy w sobie człowieczeństwo i boskość. Otwierajmy swoje życie, serca, umysły i dusze na Boskie Światło Mocy, Mądrości, Oświecenia, Wniebowstąpienia. Rozwijajmy się w Duchu Miłości, który przynosi wzrost świadomości, wnosi pokój i szczęście, daje moc przezwyciężania wszelkich przeciwności, rozwija i wzmacnia nas, a nie tłamsi. To są proste prawdy, o których trzeba nieustannie pamiętać i nie dawać się wciągać w rozgrywki ego i zła.

     Dbajmy duchowo, holistycznie, całościowo o swoją czystość i zdrowie, bo gdzie umysł i ciało czyste, to dusza śpiewa. Roznośmy więc dźwięki Miłości, twórzmy z ufnością i zawierzeniem Miłości, rozwijajmy w nas to co najlepsze – Boskie Cechy, aby uschło to, co nie służy dobru, zdrowiu, czystości, wzrostowi świadomości, rozwojowi osobistemu, globalnemu i wszechświatowemu.

     Jesteśmy kosmicznymi wędrowcami, duchami jesteśmy, integrujmy się więc bezpośrednio z Ziemią i Kosmosem poprzez duszę, ze Źródłem, z Bogiem w nas samych, aby jak najszybciej i jak najbardziej harmonijnie wzeszła Nowa Era i zmaterializowała się Nowa Ziemia – Ziemia Światła i Miłości. Do dzieła kochani, do zobaczenia, spotkania osobistego lub duchowego, czy to gdzieś na Ziemi czy w Kosmosie, 

Z Miłością i Światłem,

Fundacja „Świadomość Ziemi”

W biuletynie:

  • relacja z wyprawy do Afryki - listopad 2009
  • liczne zdjęcia, przekazy i wiersze (m.in. Słuchając, Uwielbienie życia, Ceremonia wody w Ślesinie, Błogosławieństwo to boski instrument, Jesteś duchową istotą na Ziemi)  
  • o medytacyjnym zlocie sylwestrowym w Ślesinie k/Konin 27.12.2009r. - 03.01.2010r.

Numer do nabycia w sprzedaży wysyłkowej i podczas spotkań. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate