Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 366 309 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Wrzesień-Październik 2009

NR 5 (34) - WRZESIEŃ - PAŹDZIERNIK 2009

 

Tekst redakcyjny z biuletynu nr 5 (34) wrzesień - październik 2009r.:  

Kochani!  

     Rok 2009 obfituje w życiu fundacji w wiele wydarzeń, spotkań, wyjazdów, medytacji, że trudno czasami nawet nadążyć za wchłonięciem tego, co się przeżywa, a co dopiero za zrelacjonowaniem choć w części tych wszystkich wspaniałych chwil jak choćby wyjazd do Ameryki Południowej, wakacyjne zloty medytacyjne, XI Zjazd Ratowników Ziemi, pielgrzymka do Afryki. Gdy piszę ten tekst jest już grudzień, a numer jest wrześniowo-październikowy. Mamy nadzieję, że otrzymacie go jeszcze w tym roku, najpóźniej na początku przyszłego.

     Gdy Duch i Czas przyspiesza to często człowiek ma wrażenie, że nie nadąża, że coś mu ucieka, że czegoś tam nie robi i nie rozumie. Jest to jednak przede wszystkim odbiór umysłowy, emocjonalny, zmysłowy, gdzie nasze przyzwyczajenia, sposoby pojmowania zostają poddane wymogom nowych czasów, które coraz bardziej osadzają się, kotwiczą na Ziemi przygotowując grunt pod zaistnienie Nowej Ziemi, a poprzez to Nowego Człowieka.

     Kończy się Era Ryb, nadchodzi Era Wodnika – czasy Miłości i Miłosierdzia. Nie umysł, a serce ma być „mózgiem” naszego działania i pojmowania. Ten proces dostrajania duszy, energetyki, ciał subtelnych i fizycznych do kosmicznych cyklów wymaga od nas wkładu własnego, bezpośredniego zaangażowania swojego istnienia, swojej inteligencji i intuicji w przeistoczenie się z homo sapiens w Człowieka Kosmicznego, zintegrowanie ze wzorcem Adama Kadmowego, stanie się Bogo-Człowiekiem, tak jak to zrobił Jezus.

     Boga, Wszechświata nie pojmiemy umysłem, który z jednej strony będzie pomagał nam zgłębiać wiedzę o życiu, Kosmosie, prawach w nim obowiązujących, ale z drugiej strony będzie nieustannie zadawał pytania, analizował, porównywał. Umysłowo będzie to proces nieskończony, tak jak Wszechświat jest dla nas nieskończony. Pojednanie, zrozumienie, wejście na wyższe stany świadomości przychodzi, gdy zaczynamy pojmować Sercem, Duszą. Wtedy umysł zaczyna się wyciszać, choć czasami z przekory będzie pracował na o wiele wyższych obrotach. Gdy jednak konsekwentnie będziemy szukać głosu Serca, dopuszczać Duszę do naszego życia, to zacznie on – rozum, umysł - służyć człowiekowi i Kosmosowi, a nie dominować nad nami. Będzie chronił, filtrował, odrzucał to, co już jest nie potrzebne, a przepuszczał i pamiętał to, co ważne i istotne dla rozwijania inteligencji duchowej, budowania w nas Świadomości Chrystusowej. Ona jest teraz najważniejsza, najistotniejsza. Cała reszta jest tylko uzupełnieniem, dodatkiem. Budźmy, odradzajmy, rozwijajmy w sobie Chrystusa, Człowieka Kosmicznego, Bogo-Człowieka. To jest realny cel naszego przejawienia się w ciele człowieka na planecie Ziemia – stać się nie tylko dobrym człowiekiem, oświeconym, mistrzem, a urzeczywistnieniem Boga w nas samych.

    Gdy Bóg się rodzi, noc truchleje. Gdy my się odradzamy, ciemność z nas uchodzi. Pojawia się Światłość, spływa na nas zrozumienie, przejawia się pełniejsza radość życia, świat nabiera innych barw, dusza rozkwita i jednoczy nas z kwintesencją Boga, samego Źródła – MIŁOŚCIĄ.

     Tak jak i my (pojedynczy człowiek i cała ludzkość) uczestniczymy w nadchodzeniu nowych czasów, tak samo Ziemia, jako ciało i duch znajduje się w tym samym procesie kosmicznego rozwoju. Mimo że jest Ona fizycznie tryliony razy większa od nas, to możemy Jej pomóc w przeistoczeniu się w Nową Ziemię. Wielu zapyta jak to możliwe, jak pojedynczy człowiek, czy grupa ludzi może pomóc Ziemi? Cóż takiego można jej ofiarować? Przede wszystkim swoją miłość, wdzięczność, zrozumienie, że tylko dzięki jej gościnności, wspaniałej Naturze żyjemy tu i teraz. Fizycznie możemy dbać o Nią, nie obciążając jej ponad miarę, szanując prawa Natury – to bardzo realne, przyziemne zadanie dla każdego człowieka i całej ludzkości. Mentalnie i emocjonalnie nie powinniśmy Ziemi (a więc i siebie samego) obarczać swoim niezadowoleniem, nadmiernymi pragnieniami, jak też zwykłą głupotą. Duchowo i energetycznie powinniśmy Ją wspierać, będąc kapłanami Światła, narzędziami Miłości. To może i powinien robić każdy człowiek, aby dokonać wspólnie czegoś wspaniałego, pięknego, niezwykłego. 

    Odradzajmy i rozwijajmy Chrystusa w sobie dla nas wszystkich – dla siebie samego, dla ludzi, Natury, Ziemi, Kosmosu jednocząc się nieustannie ze Źródłem Wszechistnienia – CZYSTĄ BEZINTERESOWNĄ MIŁOŚCIĄ.

     Pozdrawiamy wszystkich i wszystko z głębi naszych serc, przekazujemy błogosławieństwo całego Nieba na nadchodzące święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.  

Z miłością,

Fundacja „Świadomość Ziemi”

W biuletnie:

  • zwiastun relacji z wyjazdu do Afryki
  • kilkanaście przekazów i wierszy (m.in.: Oznaki przebudzenia, Cisza, Czy kochasz swój umysł)  
  • realcja i przekazy ze zlotu medytacyjnego w Podczelu - Kołobrzegu w dniach 18-25.07.2009r.
  • korespondencja z Teresą Dylak ze szlaku (m.in.: o jej wizycie w duchowej klinice w Abadiani - Brazyli u znanego uzdrowieciela Jana od Boga)  
  • realcja i przekazy ze zlotu medytacyjnego w Garbiczu k/Torzyma w dniach 15-23.08.2009r.
  • o działaniu Ducha i Cudownych Znaków
  • o akcji: Pomagamy dzieciom-sierotom z Ugandy


Numer do nabycia w sprzedaży wysyłkowej i podczas spotkań.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate