Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 129 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Lipiec-Sierpień 2009

NR 4 (33) - LIPIEC - SIERPIEŃ 2009

Tekst redakcyjny z biuletynu nr 4 (33) lipiec-sierpień 2009r.:                     

( - )

      Od ponad roku wiedzieliśmy gdzie zorganizujemy czerwcowy zlot medytacyjny. Wskazówki Duchowych Nauczycieli były klarowne - Mazury. Nie było tylko dokładnej informacji gdzie. Zacząłem, więc szukać odpowiedniego ośrodka, ale nie wychodziło. Gdy już byłem wstępnie dogadany w Orzyszu, to usłyszałem, że to nie ten ośrodek. A było już po Wielkanocy, ceny szły w górę (termin zlotu nakładał się na długi weekend majowy – 11 czerwca przypadało Boże Ciało), było coraz mniej miejsc wolnych. Byłem na tyle zmęczony tą sytuacją, że powiedziałem do Nauczycieli: „Kochani! Nie mam pomysłu, jak ja nie potrafię znaleźć, to trudno. Nie będę dalej szukać, bo nic nowego już nie znajdę w Internecie. Oddaję Wam ten problem”. Helena dodatkowo napisała prośby w tej sprawie i spaliła je. Następnego dnia rano zadzwonił do nas Marek (kiedyś mu wspomnieliśmy, że szukamy miejsca na Mazurach) i powiedział, że ma dla nas dobry ośrodek w Węgorzewie, w dobrym miejscu i cenie. Rozmawiał nawet już w tej sprawie z kierowniczką. Uff…, to była prawdziwa ulga dla nas, jak też piękny przykład pomocy Nauczycieli.

    Do Węgorzewa pojechaliśmy z Heleną, Beatą i Markiem dzień wcześniej. Ośrodek jest pięknie położony, domki były czyste, ale bardzo zimne. Obdzwoniliśmy, więc uczestników zlotu, aby zabrali ze sobą ciepłe ciuchy, dodatkowe koce i piecyki elektryczne. Wszystko to przydało się później, choć ogólnie w czasie zlotu pogoda była niezła – było dużo słońca, wiatru, trochę pokropiło. Tylko noce były zimne.

  Tak jak zwykle mieliśmy zaplanowane codzienne medytacje (rano i wieczorem), poranny taniec PanEurRytmii, czas wolny. Dodatkową atrakcją (zadaniem) był wyjazd do Wilna, jak i możliwość uczestniczenia w oczyszczającej, uzdrawiającej staro indiańskiej ceremonii „szałasu potów”.        

( - )

Z miłością,

Fundacja "Świadomość Ziemi"

                                          

W biuletynie:

  • relacja ze zlotu medytacyjnego w Węgorzewie  7-14.06.2009r.  
  • relacja z wyprawy do Argentyny, Brazylii, Hiszpanii, Niemcy - część trzecia
  • kilkanaście zdjęć, przekazów i wierszy (m.in.Miłość Ziemi, Samba sikoreczka, O rozpuszczaniu kodów wojny, Siła optymizmu, Istoty niebiańskie do mego serca, Uwielbienie życia, Bądźcie ziemskiemi Aniołami uzdrawiania)

 

Numer do nabycia w sprzedaży wysyłkowej i podczas spotkań. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate