Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 366 370 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Maj-Czerwiec 2009

NR 12 (32) - MAJ - CZERWIEC 2009

Tekst redakcyjny z biuletynu nr 12 (32) maj - czerwiec 2009r.:  

     Kochani!  

     Miłość kocha, Światło wieść o tym niesie! Tak powiedział nasz brat, przyjaciel, duchowy przewodnik Miłości Jezus. Mamy kochać, miłować, wybaczać, działać na rzecz roznoszenia Światła Miłości – tego uczył i tak nadal przekazuje Jezus razem z innymi duchowymi przewodnikami, nauczycielami Miłości, wskazując na Źródło i mówiąc: „Stamtąd przybyliśmy, stamtąd jesteśmy, tacy bądźmy”. Mamy budować Boże Ciało - w sobie, na Ziemi, w Kosmosie rozwijając Jam Jest - Jam Jest Miłość. Miłość to Prawda, to Pierwotne Prawo Wszechistnienia i Współistnienia. Taką prawdę przekazuje nam Niebo i wewnętrzna mądrość, która pochodzi z Boga. Uczmy się, więc nie tylko wiedzieć, a czynić i być Miłością. To, że nie dajemy sobie z tym zawsze rady, czy też nie potrafimy przełożyć tego, co już wiemy na życie, nie oznacza naszej porażki, bo ona jest wtedy, gdy się poddamy, złożymy ducha na rzecz doczesności. A tego nie warto robić, bo to nasza dusza jest wieczna, a ciało jest śmiertelne. Wsparcie i pomoc znajdziemy wszędzie, o ile życie oprzemy na Miłości, tak jak np. Maryja, mówiąca: „Spójrzcie na życie przez pryzmat Matczynej Miłości i nią się kierujcie, w niej znajdujcie podpowiedzi, rozwiązania, drogowskazy. Mając myśli, intencję i pragnienia zatopione w Energii i Świetle Miłości, Miłosierdzia, Współodczuwania jesteście otoczeni Światłością Boga, która poprzez każdego z Nas rozświetla świat”. Ta Światłość pomaga dostrzec to, co jest w nas prawdziwe, źródłowe, Boskie. Wierząc, że jesteśmy z Miłości, możemy urzeczywistniać Boga w nas samych, stając się Chrystusami (Zbawicielami) samego siebie, a poprzez to rakotwórczych komórek Wszechświata.

    Ziemia - Gaja oczyszcza się obecnie mocą Miłości, uwalnia wszystko to, co sama na siebie dysharmonijnego sprowadziła, w czym zbłądziła i odeszła od czystych wibracji Miłości. I to jest piękne, bo pokazuje nam jak można uzdrawiać siebie dla wszystkich. Oczyszczenie Ziemi umożliwia szybszy proces uzdrowienia wszystkich jej mieszkańców. Nie dziwmy się, że ni stąd ni z owąd przeniknie nas fala uzdrawiania, która może nas zaskoczyć, bo naraz zacznie nas boleć coś, co do tej pory było niby zdrowe, przestanie cieszyć to, co do tej pory robiliśmy, a w czym nie było prawdziwej miłości. Uzdrawiajmy siebie Miłością, budujmy razem Boże Ciało, mając budulec i pożywienie w Miłości. Przemieniajmy się w Motyle Miłości, czerpiąc inspiracje z tego, co przekazał Jezus mówiąc: „Przestawienie się na nowe odżywianie, zmianę hierarchii ważności i użyteczności samego siebie jest jak przepoczwarzenie się larwy w motyla. Ale jest możliwe i natura pokazuje Wam to nieustannie poprzez świat przyrody, zwierząt i ludzi. Zmieniajcie się w Motyle Miłości, nastawcie się na wibracje Miłości i zmieńcie paliwo, sposób odżywiania, odrzućcie wątpliwości, zawierzcie się Miłości, jak i Jam się zawierzył, a zmartwychwstaniecie w każdym aspekcie życia i duchowego przejawienia Jam Jest”. 

Z miłością,

Fundacja „Świadomość Ziemi”

W biuletynie:

  • relacja z wyjazdu do Brazylii i Argentyny cz.II
  • kilkanaście przekazów i wierszy 
  • relacja z XXI Medytacji Miłości w Krakowie 17.05.2009r.
  • duchowe spojrzenie na narodziny


Numer do nabycia w sprzedaży wysyłkowej i podczas spotkań.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate