Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 366 379 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Marzec-Kwiecień 2009

NR 11 (31) - MARZEC - KWIECIEŃ 2009

Tekst redakcyjny z biuletynu nr 11 (31) marzec - kwiecień 2009r.:

    Kochani!

    Marzec i kwiecień obfitował dla nas w wiele wydarzeń na planie fizycznym i duchowym. Nie tylko medytowaliśmy, zgłębialiśmy rozumienie i przejawienie Miłości, ale też pielgrzymowaliśmy i to aż za Ocean Atlantycki. Duchowi Przewodnicy Miłości w połowie ubiegłego roku przekazali nam, abyśmy przygotowali się do grupowego wyjazdu do Ameryki Południowej, informując równocześnie, że najbardziej odpowiednim terminem będzie marzec 2009 roku.

     Rozwój wydarzeń, wyprawa w nieznane dla nas tereny i miejsca było czymś niezwykłym. Termin wyjazdu ustaliliśmy zaraz po XX Medytacji Miłości, która odbyła się 8 marca w Warszawie. W tym dniu było dużo prac z żeńskim pierwiastkiem przejawienia, który jest potrzebny wszystkim ludziom, całemu stworzeniu. Zdecydowana większość z nas w swoim życiu, rozumowaniu, postrzeganiu świata potrzebuje dopuszczenia Miłości, miłosierdzia, intuicyjnego wiedzenia, bycia bardziej wrażliwą i współodczuwającą istotą na to, co dzieje się w nas samych i wokół nas. Popłynęło wiele uwolnienia i Boskiego Miłosierdzia, czasoprzestrzenie były zasilane Czystym Światłem Miłości. A ciągle wiele jest do oczyszczania, istniej nieustanna potrzeba nasączania i sprowadzania Chrystusowej Świadomości w ludzkie i ziemskie pola. Istotne i napełniające nadzieją jest to, że coraz więcej osób ma już tego świadomość i pracuje na rzecz Światła i Miłości. Ważne jest też zrozumienie, że tylko poprzez rozwój Boskich Cech, ich przejawienie i emanację można sprowadzać Niebo na Ziemię.

      W tydzień po naszym powrocie z Ameryki Południowej odbył się w Warszawie X Zjazd Ratowników Ziemi, któremu towarzyszyło hasło: „Boskie Cechy w nas”. Hasło to otrzymaliśmy na poprzednim zjeździe w październiku ubiegłego roku. I wiele było czynione w medytacjach, aby te cechy były przejawiane na Ziemi, aby stały się czymś naturalnym, co umożliwia kwantowy rozwój, zwiększa empatię ludzką, daje możliwość rozumienia i odczuwania Miłości nawet w świecie gdzie ciągle jest dualizm, gdzie zło chce zdominować dobro, gdzie ego i umysł jest ponad sercem.

     Ten zjazd domykał też naszą pielgrzymkę do Brazylii i Argentyny, łączył ze sobą wibrację Ameryki Południowej i Europy, jak też innych kontynentów. To było jedno z zadań, które otrzymaliśmy – wzmacniać połączenia energetyczne kontynentów, dążyć do jedności, bo jest to bardzo potrzebne w obliczu nadchodzących zmian. Zawieść ze sobą to, co najlepsze, Boskie w nas samych i przywieźć stamtąd najczystsze wibracje tamtego kontynentu i mieszkańców tamtej półkuli. Wspaniałe uczucie móc nie tylko tam być, widzieć, cieszyć się z bycia razem w gronie bliskich sobie osób, poznawać wiele wspaniałych osób, ale też czuć duchowo-energetyczne połączenie z tymi, którzy nie mogli fizycznie z nami tam pojechać, ale poprzez intencję, wspólne medytacje byli razem z nami. Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się zrealizować ten wyjazd, że dzięki inspiracji i pomocy Duchowych Nauczycieli Miłości wydarzają się tak piękne sprawy, tak dużo dobrego, że aż tchu brakuje, a serce się raduje.

Z wdzięcznością i miłością,

Fundacja „świadomość Ziemi”

W biuletynie:

  • relacja z wyjazdu do Argentyny i Brazylii - część pierwsza 
  • kilkanaście pięknych zdjęć, przekazów i wierszy (m.in.Boskie cechy, Piękna planeta Ziemia)   
  • o X Zjeździe Ratowników Ziemi, Warszawa 4-5.04.2009r.

Numer do nabycia w sprzedaży wysyłkowej i podczas spotkań. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate