Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 366 302 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Styczeń-Luty 2009

NR 10 (30) - STYCZEŃ - LUTY 2009

Tekst redakcyjny i okładka biuletynu nr 10 (30) styczeń - luty 2009:

Kochani!

    Ostatnie miesiące przyniosły kolejne zmiany w energetyce Ziemi i Wszechświata. Wydarza się tak dużo i szybko, że umysł za tym nie nadąża. To są czasy odczuwania sercem, wiedzeniem bez zbytniego tłumaczenia, działania w i z Duchem Miłości. Gdy zaakceptujemy takie podejście do zmian, otworzymy się na to, co przygotowali dla nas nasi duchowi bracia i siostry, sam Bóg, to usłyszymy, zobaczymy, poczujemy, że jesteśmy w dobrych rękach, że razem możemy więcej aniżeli nam się wydaje. Ten Boskich wicher zmian wprowadza w nasze ciała, dusze, ducha, całą ludzkość nowe znaki, nowe symbole, nowe zadania, choć cel pozostał taki sam – Miłość tu i teraz, Miłość tu i tam, Miłość zawsze i wszędzie.

    W grudniu i styczniu uczestniczyliśmy w wielu pracach duchowo-energetycznych, podczas których widzieliśmy, czuliśmy, słyszeliśmy, odbieraliśmy wiedzeniem niesamowite zdarzenia takie jak: tworzenie nowych Miast Ognia Miłości na Ziemi (dla całego Wszechświata), zwieńczenie piramidy Świadomości Chrystusowej na Ziemi, odrodzenie się Adama Kadmona i pierwotnego Ducha Ziemi. Aż serce się raduje, wszystko to napawa duchowym i życiowym optymizmem, wiarą w to, co robimy.    

    Na XVIII Medytację Miłości, która odbyła się w styczniu b.r. po raz kolejny przyjechało ponad sto osób z wielu regionów naszego kraju, a także z Austrii i Anglii. Cały czas zadziwia i zachwyca nas, że aż tak wiele osób czuje potrzebę uczestniczenia w tych pracach, że poświęca swój czas i energię na te wspólne spotkania. Towarzysząca temu radość jest tak odczuwalna, widzialna i słyszalna, że potrafi ponieść i udzielić się nawet tym zatroskanym i przytłoczonym ziemską rzeczywistością.

    Sylwestra spędzaliśmy w gronie prawie sześćdziesięciu osób w Horyńcu Zdroju, gdzie wiele się wydarzyło. Był to piękny wyjazd, pielgrzymka, wzajemna komunia. Jak to pięknie powiedziała Luiza – „Wspaniale jest uczestniczyć w wyjeździe zorganizowanym przez niebiańskie biuro podróży. Różnica pomiędzy takim biurem, a zwykłym biurem jest jak między niebem a ziemią.” Jeden z partnerów uczestniczki tego wyjazdu powiedział na koniec, że czuł się jak ryba przełożona nagle ze stawu z rekinami do stawu z dobrymi ludźmi.

    Teraz organizujemy ruchome Medytacje Miłości, wyjeżdżamy do Brazylii i Argentyny, aby w czerwcu b.r. odwiedzić Mazury i Litwę. Co dalej, to zobaczymy, ale wiemy, że będzie ciekawie, że idzie ku lepszemu, choć wielu może tego tak jeszcze nie postrzegać. 

Z miłością,

Fundacja „Świadomość Ziemi”

W biuletynie:

  • relacja i przekazy z zlotu sylwestrowego w Horyńcu-Zdrój, zdejęcia z energiami 
  • kilkanaście przekazów i wierszy 
  • o kamertonach i ich uzdrawiającym działaniu
  • duchowe, energetyzujące obrazy i grafiki
  • o medytacji w Szwecji
  • o wspólnych pracach z Australią
  • wigila Bożego Narodzenia
  • wieczór z poezją Ewy Bdnarczyk
  • przykłady działania Znaku Miłości


Numer do nabycia w sprzedaży wysyłkowej i podczas spotkań.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate