Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 490 263 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Kolejna wyprawa do Rosji i nad Jezioro Swietłojar

W Niedzielę (11 sierpnia) rozpoczynamy naszą kolejną Fundacyjną Podróż. Tym razem medytować, pracować i transformować będziemy w Rosji. Zaczynamy od Sankt Petersburga, później Moskwa a kończymy nad Jeziorem Swietłojar. Nad Swietłojarem byliśmy już kilkakrotnie, doświadczaliśmy tam pięknego i wzniosłego czasu. Bardzo się cieszymy, że po kilku latach przerwy powracamy w to miejsce. Wszystkich, którzy Duchem chcą dołączyć do naszej wyprawy serdecznie zapraszamy.

tutaj można zobaczyć relację z poprzednich wyjazdów

a tutaj zdjęcia z wyjazdu

 

Poniżej przekaz odnośnie Jeziora, który otrzymała Helena Nieczyporenko

Swietłojar to miejsce położone w geograficznej Rosji. Takich miejsc, o takim znaczeniu jest kilkanaście na całej Ziemi. Ludzie zawsze dążyli do nich ponieważ podświadomie czuli, że Coś ich tam przyciąga. Do takich miejsc można zaliczyć Jeruzalem, Egipt, Tybet itp. Ale każde z nich jest inne, ma inne znaczenie i spełnia inną rolę. Niektórzy z was próbują łączyć te miejsca z położeniem geograficznym, zapominając o tym szczególnym podobieństwie.
Każde z nich niesie określone przesłanie pozostawione Budowniczym Ziemi. Tworząc je chcieli oni przypomnieć ludzkości o prapamięci ich narodzenia.
Ale wróćmy do Swietłojaru. Tutaj należy powiedzieć o całym terenie na którym znajduje się jezioro. Ma ono odwieczną legendę, a przede wszystkim Ducha miejsca. To On woła do ludzi, to On budzi ich serca i otwiera oczy. Ty tego już doświadczyłaś. Jezioro jest dyskretne. Nie krzyczy, tylko cicho woła – „Jestem tutaj. Przyjdź i pobądź w moich wodach, posiedź koło mnie, poczuj Ducha Przodków, Ducha Tworzenia, a wtedy przypomnisz sobie swoje korzenie, swoje początki narodzenia”. Kto odwiedza to miejsce, ten zmienia się. Każdy po swojemu otwiera coś w sobie, poznaje tą matczyną prawdę, którą zawsze nosił w swoim sercu. Ale należy pamiętać, że jest to miejsce święte, miejsce pielgrzymek i tam należy zatrzymać się nad sobą, zastanowić się nad swoim postępowaniem i życiem, a nie robić z tego wycieczki, która nie pozostawi po sobie nic szczególnego.
Podróżujcie i odwiedzajcie te miejsca z uwagą, pokorą i przypomnieniem, a wtedy wiele tajemnic duchowych i kosmicznych otworzy się przed wami.

Z miłością,
Jezus Sananda

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha