Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 292 712 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Czego ludzie nie oddają Bogu?

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 

Drodzy Nauczyciele Miłości! Czego ludzie często nie oddają Bogu i nie potrafią tego zauważyć?

Odpowiada Jezus i Niebo Całe!

   Wiele osób, nawet tych wierzących, nie potrafi tak do końca zawierzyć w to, że wszystko czego doświadczają wypływa z istoty doskonalenia i przejawiania się w człowieku Boskiego Ducha, a w Nim duszy danego człowieka. Panuje przekonanie, że jest pewnego rodzaju oderwanie człowieka od Ducha.

   My jednak mówimy, że wszystko jest powiązane, jest odzwierciedleniem Ducha w materii i że jeżeli Ty się doskonalisz, to tym samym uszlachetniasz duchowe sfery życia.

   Już czujesz i rozumiesz, że chodzi o większą część świata duchowego, a nie tylko o twoją duszę. Ona w miarę twojego rozwoju, otwartości zwiększa swoje przestrzenie i możliwości, a tym samym pole przejawiania. I dokonuje zmian w tym polu transformacji ciał subtelnych (nie tylko twoich), bo jesteśmy naczyniami połączonymi (coś jak ocean wody – mnóstwo atomów – połączonych ze sobą prostymi więzami molekularnymi, które w ten sposób tworzący wodę, którą widzisz, czujesz, smakujesz, wąchasz itd.).

  Jeżeli Ty się oczyszczasz, podnosisz swoją przezroczystość, krystaliczność, czystość, uświęcasz się poprzez zawierzenie i poświęcenie Miłości, to podnosisz – zmieniasz wibracje i klarowność swojego otoczenia.

   Z tego powodu tak bardzo wskazane jest abyście czasami gdzieś fizycznie pojechali, pobyli, aby zmienić skład „wody”, jej powiązania i struktury.

  Rozwijając się, służąc Miłości, można doświadczać w materii stanów dualnych (zwłaszcza w niej), bo jesteś jak nieustannie pracująca oczyszczalnia, ogrodnik i siewca. Po to potrzebujecie codziennej dbałości o wewnętrzną czystość, aby móc roznosić Światło Miłości po Oceanie Wszechświata.

  Zawierzcie kochani i oddajcie całkowicie swoje życie Bezinteresownej, Boskiej Miłości i zrozumcie, że Duch i Wy to jedno, które nieustannie się doskonali i rozwija.

Z Miłością,
Jezus

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha