Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 178 839 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Moc Kobiety - Modlitwa

W  ostatni  weekend czerwca  Helena  Nieczyporenko
prowadziła  warsztaty  pt.  "Moc Kobiety"

   Był to bardzo intensywny czas, gdzie mogłyśmy dotknąć swoich własnych ograniczeń i blokujących nas przekonań, ale również doświadczyć i poczuć Piękno, Delikatność, Moc i Świętość, która przejawia się poprzez Kobiecą Energię. Poniżej przedstawiamy Modlitwę - Przekaz, która zaistniała dzieki temu właśnie warsztatowi.

Boże pomóż mi:

·         Wyrażać w pełni moją kobiecą moc i naturę

·         Być twórczą, kreatywną, intuicyjną

·         Mieć poczucie, że jestem młoda, żywiołowa, pełna sił witalnych, dynamiczna

·         Dostrzegać korzyści płynące z mojej kobiecości, zmysłowości i płci

·         Cieszyć się swoją kobiecością, zmysłowością i ciałem

·         Być stale połączoną ze swoim kobiecym pierwiastkiem

·         Znajdować czas dla siebie

·         Akceptować i kochać siebie i innych

·         Cieszyć się seksualnością życia

·         Kochać, pielęgnować i słuchać siebie

·         Wzmocnij moją wewnętrzną moc

·         Daj mi wolność bycia sobą i zrównoważone spojrzenie na życie

·         Daj mi moc kroczenia przez życie z odwagą, intencją i zaufaniem do siebie i innych

·         Napełnij mnie wiarą w siebie, jasnością, równowagą i siłą

·         Wyrażać w pełni kobiecą mądrość, miłość i miłosierdzie

·         Przebaczać tym, którzy mnie zranili.

·         Doświadczać radości, zabawy i przyjemności życia

·         Czuć się bezpieczną i szczęśliwą we własnej skórze

·         Być elastyczną, życzliwą, łagodną i pewną siebie kobietą

„Moc Kobiety”
autorski warsztat Heleny Nieczyporenko

 Chciałabym serdecznie zaprosić kobiet zainteresowane odkryciem własnej natury i mocy na prowadzony przeze mnie warsztat „Moc Kobiety”.

  Pomysł na prowadzenie warsztatu zrodził się już od dawna, ale sama potrzebowałam czasu, aby dojrzeć i poprowadzić taki warsztat.

   Ostatnie 10 lat mojego życia jest odkrywaniem i rozwojem własnej mocy i dojrzałości jako kobiety, człowieka, istoty duchowej.

  W czasie warsztatu „Moc kobiety” pomagam odkryć jej uczestniczkom ich własny potencjał, sensytywności, seksualność, intuicyjność, odczuwania własnego ciała, jego mowy. Moją intencję jest, aby każda kobieta na własny niepowtarzalny sposób dotknęła i otworzyła siebie na swoja kobiecą naturę, odnalazła swój dźwięk duszy i ciała, ruch, zapach, seksapil, kreatywność, intuicyjność, zmysłowość, wewnętrzna mądrość, świadomość swojej wielopoziomowej i wielowymiarowej mocy oraz wszystko to, co decyduje o dobrym samopoczuciu kobiety tu i teraz, bycia, subtelne.

   Zapraszam na dwa dni pięknego spotkania ze sobą w towarzystwie innych pięknych kobiet, aby wspólnie stworzyć krąg niezwyklej mocy Bogiń właśnie tutaj w tym czasie, w tym miejscu poprzez nas, naszą świadomość i otwartość, naszą kreację, wiarę, że to właśnie my, a nie, kto inny tworzy ten piękny nowy świat.

  Będzie dużo medytacji z przekazu, ruchu przy dźwiękach bębna, śpiewu duszy. Popracujemy indywidualnie, w parach i grupowo. Będziemy uczyć się jak emanować wewnętrznym Światłem, jak wydobyć osobisty dźwiękiem. Wyruszymy na duchowe i mentalne poszukiwanie wizji, duchowych wskazówek. Zanurkujmy do podświadomości aby oczyścić to co blokuje naszą kobieca moc z jednoczesnym wzmocnieniem tego, co jest w nas, a nie potrafiło się do dzisiaj ujawnić w pełni mocy.
Pracujemy – rozważamy, co nas, kobiet zatrzymuje, aby w pełni siebie przejawić, jakie przekonania, zachowania, wstydliwe tematy i lęki nas zatrzymują. Będziemy uczyć się jak można tego się pozbyć, rozpuścić, kiedy połączymy się z mocą w nas.

  Warsztat „Moc kobiety” trwa 2 dni. Strój swobodny, luźny, tak aby nic nas nie krępowało. Biustonosze zostawcie w domu (ale zdejmiecie je na miejscu), ale weźcie ze sobą ciepłe skarpetki (będziemy ćwiczyć, doświadczać bez obuwia). Do ćwiczeń i medytacji na leżąco warto mieć karimatę, koc do przykrycia, poduszkę pod głowę. Potrzebny będzie tez zestaw do notatek. No i najważniejsze – bądźcie gotowe na otworzenie się, dotarcie tam, gdzie sobie nie pozwoliłyście jeszcze dotrzeć. Będzie dużo śmiechu, zabawy, płaczu, uwolnienia. , Zapraszam na fajne, niepowtarzalne spotkanie z sama sobą i ze mną.

Kocham Was, błogosławię wewnętrznym światłem. Z miłością, 
Helena Nieczyporenko

PS-1. Na i po warsztatach „Moc kobiety” ich uczestniczki dzieliły się przede wszystkim nowym odczuwaniem ciała, zjednoczeniem się z dotąd nierozpoznanymi uczuciami własnej kobiecości, indywidualnego wewnętrznego prowadzenia, a przede wszystkim wolnością która pojawiała albo jeszcze bardziej wzmocniła się w nich. Dostałam wiele pięknych i wzruszających zwrotów jak praca ze sobą pokierowała dalej ich życiem, ich decyzjami.

PS-2. Więcej o mnie dowiesz się tutaj.

Udostępnij

Komentarze

2013-06-26 18:32:26 ELŻBIETA
DZIĘKUJĘ JESTEM WZRUSZONA, TA MODLITWA SPRAWIŁA , ŻE POCZUŁAM SIĘ BOSKĄ KOBIETĄ.
2013-07-25 23:01:10 Jadwiga
Piekna modlitwa .....dziekuje z glebi serca i polecam wszystkim kobietom... ktore pragna zyc swiadomie w radosci ....szczesciu ....obfitosci ....i spelnieniu
2013-09-28 09:48:07 Alicja Anna od koronkowych mitenek
Dziękuję Helenko za przepiękną modlitwę...to cudowne poczuć się Boginią, żałuję,że nie mogę przyjechać do W-wy na Warsztaty,mam nadzieję,że jak będziesz organizować kolejne na południu Polski,to się w końcu zobaczymy,ślę pozdrowienia z głębi serca

Dodaj komentarz

capcha