Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 413 694 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Darmowe Przytulanie w Polsce - Free Hugs in Poland

KOCHANI! 

   Z wielką radością donosimy, że w dniu 23 czerwca, odbyła się Międzynarodowa akcja Darmowego Przytulania na Warszawskim Placu Zamkowym zakończona spektakularnym sukcesem!!!

   Międzynarodowa - bo przytulaliśmy Rosjan, Anglików, Amerykanów, Francuzów, obywateli Ukrainy, Australijczyków, Kanadyjczyków i wielu, wielu innych narodowości.

 Nikt nie wydawał się być niezadowolony z naszych usług, wręcz przeciwnie!!! Porozumiewaliśmy się uniwersalnym językiem Miłości. Zamierzamy kontynuować tę wspaniałą akcję i zapraszamy do współudziału.

   Donosimy, iż rozniesiono MULTUM Światła i Miłości w najlepszym gatunku. W wydarzeniu wzięła udział grupa z Human Recycling, Fundacji Świadomość Ziemi wraz z Dawidem Sokołowskim i jego ukochaną. Wszystkim bardzo dziękujemy.

   Ludzie siedzący za szybami komputerów ograniczają się do relacji na Facebooku, mailowania i zawierania związków przez portale randkowe. Dotyk i bliskość stają się krępującą sferą życia - czyli naruszeniem sfery personalnej człowieka.

                                             

Idea Darmowych Uścisków "Free Hugs"  jest przykładem bezinteresownej życzliwości, altruistycznych  zachowań wykonanych tylko w celu uszczęśliwienia innych osób. Zainicjował ją w 2004 Australijczyk Juan Mana (pseudonim).  

Ma ogromne rzesze naśladowców, my należymy do nich:).

Rozdawanie bliskości obcym ludziom na ulicy to ogromnie ciekawe doznanie i wielka przygoda. Reakcje ludzi na wyciągnięte w geście otwarcia ramiona bywają skrajne, od radosnego uniesienia, poprzez obojętność i unik, do agresji słownej (rzadkość na szczęście).

W wielu przypadkach ludzie otwierają się, płaczą a nawet wracają za chwilę po JESZCZE! Chcą się dołączyć i robią to. Rozmawiają, pytają, dlaczego lub odchodząc z zachwytem w oczach mówiąc: SUPER!!! Rekordzistki podchodziły kilkanaście razy po "napęd " jak stwierdziły.

Zważywszy na miejsce, które wybraliśmy: Plac Zamkowy w Warszawie,  bardzo wiele naszych "klientów" stanowili turyści z całego świata. Większość rozumiała bez słów. Rozwarte ramiona stały się uniwersalnym językiem miłości.

 No i jak to już w tradycji AN-KANA-TE  po 2-ch godzinach działań spadł ulewny deszcz:)

A teraz kilka słów o energetyce tego aktu. Człowiek wyciągający ramiona w geście Bezwarunkowej Czystej Miłości bardzo silnie pracuje czakrą serca wysyłając promienie miłości do człowieka, którego zaprasza do przytulenia. Tyle serc przygarniętych po wielokroć razy daje  ożywczą "kąpiel w Miłości " dla obdarowującego ' i obdarowywanego.

Akt ten staje się  prawdziwą komunią  z  drugim człowiekiem. Stan każdego z nas podobny był do stanu uniesienia. 

 Ja w każdym razie wracając do domu musiałam mocno obniżyć wibracje żeby wsiąść za kierownicę, czułam się jak unoszona 2 metry nad ziemią. O czym z radością powiadamiam.

                                                                                                             Jola

PS. Darmowe Przytulanie (ang. Free Hugs Campaign) to ruch, który swój początek miał w 2004 roku i był szeroko rozreklamowany w 2006 dzięki wideoklipowi na YouTube. Uczestnicy w czasie akcji oferują nieznajomym w miejscach publicznych darmowe uściski. Kampania jest przykładem bezinteresownych aktów życzliwości, altruistycznych zachowań wykonanych w celu uszczęśliwienia innych osób.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha