Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 406 285 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

O Znaku Miłości, jego przesłaniu i działaniu pisze Mariusz Brzoskowski

CUDOWNY ZNAK MIŁOŚCI
O Znaku Miłości, jego przesłaniu i działaniu pisze Mariusz Brzoskowski 

    W lutym 2008 roku razem z Heleną Nieczyporenko przeżyliśmy niezwykły przekaz duchowy. Helena medytowała, a ja brałem pisemny przekaz telepatyczny. Byłem nim trochę zdziwiony, bo dotyczył jakiegoś znaku, który będzie pomagał w uzdrawianiu ludzi, zwierząt, Ziemi. Zrozumienie przyszło kiedy Helena opowiedziała swoją wizję. Podczas niej zobaczyła przepiękną gorejącą gołębicę i usłyszała duchowy głos Boga, który mówił, że ten znak będzie pomagał ludziom w przebudzeniu duszy, uzdrawianiu ludzi, zwierząt, roślin, dostrajaniu do wibracji Bezwarunkowej Miłości.

   Był to dla nas bardzo intensywny przekaz. Zaczęliśmy dopytywać się u „Góry” co mamy z tym zrobić. Otrzymaliśmy trochę wskazówek i przesłanie abyśmy śmiało dzieli się tą wizją i obserwowali, co się wydarza.

   Przyszło do nas aby nazwać ten znak Znakiem Miłości, a wizję w jakiś sposób zobrazować. Pojechaliśmy, więc do Doroty i Leszka Otulskich, którzy prowadzili galerię sztuki w Nałęczowie. Opowiedzieliśmy im o naszym przeżyciu i poprosiliśmy Dorotę o namalowanie obrazu ze Znakiem Miłości. Dorota bardzo poczuła ten przekaz i stwierdziła, że namaluje kilka obrazów, a Helena wybierze ten najbardziej zbliżony do jej wizji.

   Gdy pokazaliśmy wybrany obraz na VII Zjeździe Ratowników Ziemi (organizujemy je od 2005 roku) reakcja uczestników była bardzo pozytywna. Utwierdziło to nas, że ten znak, to ZNAK MIŁOŚCI BOGA DLA LUDZI I WSZECHŚWIATA.

  Zaczęliśmy, więc popularyzować Znak Miłości na naszych spotkaniach, stronie internetowej, ogłoszeniach w prasie. Szybko zaczęły schodzić do nas żywe relacje osób używających Znak Miłości. Komuś ustąpił wieloletni ból kręgosłupa, innej osobie wycofał się całkowicie rak, który był bardzo zaawansowany, czy też błyskawicznie i perfekcyjnie zrosło się skomplikowane złamane kości. Sami stosując Znak Miłości stwierdziliśmy jego niezwykłe działanie np. szybkie przywrócenie sił po intensywnym dniu czy też prozaiczną neutralizację ukąszeń przez komary w dżungli amazońskiej (więcej przykładów działania Zanku Miłości tutaj).

  Wiele osób informuje nas o harmonizowaniu spraw życiowych, ukojeniu ducha, powróceniu spokoju wewnętrznego i sensu życia. Nie wszystko dzieje się natychmiastowo, ale z czasem ludzie uświadamiają sobie, że od momentu użycia Znaku Miłości sprawy dzieją się tak, że po jakimś czasie następuje pozytywne rozwiązanie.

   Wow …. Ciepło robi się na sercu i błogo w ciele słysząc i czytając takie historie z życia wzięte. Było ich tak wiele, że śmiało możemy polecać Znak Miłości wszystkim, którzy chcą skorzystać z Boskiego Pola Bezinteresownej Miłości. 

NIE DZIWCIE SIĘ CUDOM, KTÓRE ZACZNĄ SIĘ DZIAĆ,
GDY UŻYJECIE ZNAKU MIŁOŚCI!

  Działanie Znaku Miłości jest wszechstronne i wielowymiarowe. W zależności od potrzeb duszy znak ten uzdrawia, oczyszcza, chroni, harmonizuje, transformuje. To Duchowe Moce Miłości będą uzdrawiać, chronić, aranżować możliwości w sposób i w zakresie, jakie uznają za najlepszy.

  Znak Miłości można używać poprzez jego rozwieszanie, wyłożenie, naklejanie, naniesienie na ubiór czy też w sposób intuicyjny (szczegóły tutaj).

Oferujemy wyroby
ze Znakiem Miłości.
Link do sklepiku tutaj.

W duchu Miłości i Światła,
Mariusz Brzoskowski 

PS.  A to jeden z ostatnich wpisów na naszej stronie: 

"Rok temu dręczyły mnie potworne stany lękowe. Przyszedł czas że nie byłam w stanie wyjść z domu, iść na drugą stronę ulicy do sklepu (serce waliło mi jak oszalałe i wydawało mi się że za chwilę umrę!) Zakupiłam naklejki i między innymi brelok ze Znakiem Miłości TO NAPRAWDĘ DZIAŁA I POMAGA!!! Lęki ustały. Wychodzę sama z domu, idę do miasta nawet kilka kilometrów.Podjęłam również pracę. Jestem szczęśliwa że mogę normalnie funkcjonować! (nadmienię że osobie która cierpi na stany lękowe mówiąc jej .... "weź się w garść" to tak jak powiedzieć osobie siedzącej na wózku inwalidzkim żeby wstała i zatańczyła... Ewa S."

POMAGAMY DZIECIOM W UGANDZIE

Od 2009 roku sponsorujemy utrzymanie 7-ro dzieci w sierocińcu w Ugandzie. Cześć dochodu ze sprzedaży przeznaczamy na ten cel, zbieramy też datki. W Ugandzie dwa dolary wystarczają na dzienne wyżywienie, dach na głowę i opiekę. Chcesz wesprzeć – wpłać dowolną kwotę, nawet 5-10 zł. na konto Fundacji z dopiskiem – "Dla dzieci Ugandy". Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287

Więcej o naszej dotychczasowej pomocy dzieciom z Ugandy znajdziesz tutaj.  

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate