Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 178 805 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Instytut Biodynamiki i Permakultury - Samoochrona

Pierwszy Projekt Żywnościowy INSTYTUT BIODYNAMIKI I PERMAKULTURY – SAMOOCHRONA

http://polakpotrafi.pl/projekt/instytut-biodynamiki-i-permakultury-samoochrona"

Cel Projektu 

Niech żywność będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo Twoją żywnością”, czyli o żywności funkcjonalnej.- Hipokrates

Jesteśmy zalewani żywnością niewiadomego pochodzenia i tak naprawdę nie wiemy co jemy, a przede wszystkim nie znamy,  w jaki sposób i z czego ta żywność jest produkowana.

Dwa lata temu była głośna afera z toksycznym chińskim czosnkiem, obecnie kilka tygodni temu pokazała się informacja w mediach, ze chińczycy produkują ryz z ziemniaków i plastiku.

Sałata, ogórki i pomidory rosną w fabrykach żywności, bez udziału ziemi, na sztucznych matach, podlewane nieznanymi nam toksynami.

Pięknie wyglądająca żywność w hipermarketach bez wartości odżywczych ale tania, bo tylko zysk się liczy dla fabryk żywności, my konsumenci jemy tego coraz więcej i ciągle jesteśmy głodni. Dlaczego? Nie da się organizmu karmić sztucznym jedzeniem, ciągle oszukiwać i nie zapłacić za to ceny w przyszłości w postaci utraty zdrowia, otyłości lub wcześniejszego, nagłego  odejścia od rodziny i znajomych.

Współczesna medycyna akademicka zajmuje się leczeniem organów człowieka, a jak już nie może jakiegoś organu wyleczyć to się go człowiekowi usuwa lub wymienia. Jest to coś na wzór stacji obsługi samochodów. Liczy się duży przerób, a chorych coraz więcej przybywa.

Medycyna żywieniowaprzywraca człowiekowi dobre zdrowie, samopoczucie i spokój ducha, poprzez właściwie zbalansowaną dietę warzywno-owocową, zachowując wszystkie organy na swoim miejscu, bo człowiek to nie tylko organy do naprawy, ale jest w nas jeszcze coś bardziej wartościowego. Coś co potrzebuje, aby wszystkie organy w człowieku były sprawne i współpracowały ze sobą w harmonii.

W nowopowstałym Instytucie przywrócimy do życia stare odmiany warzyw i owoców oraz ochronimy je, zakładając  Bank Nasion, aby każdy mógł takie nasiona przynieść do rozmnożenia, a ktoś inny jeśli taka będzie jego wola mógł się zaopatrzyć w te stare nasiona na własny użytek. Sami ochronimy stare, zdrowe odmiany nasion, warzyw i owoców przed całkowitym wyginięciem.

Zastosujemy, stare sprawdzone od tysiącleci technologie upraw zdrowej żywności  bez stosowania pestycydów, herbicydów i nawozów sztucznych:

1.      BIODYNAMIKA– uprawa roślin w zgodzie z prawami natury według faz księżyca i układu  planet w Kosmosie. Właściwy cykl zmianowania rożnych grup roślin, ponieważ każda grupa roślin ciągnie inne soki życia z Ziemi.

2.      Permakultura– właściwe sąsiedztwo roślin obok siebie, co daje efekt w postaci  stymulacji zdrowego wzrostu, wzajemne zabezpieczanie się przed szkodnikami i chorobami, a po uzyskaniu odpowiedniej ilości próchnicy w ziemi  zaprzestanie orki, tylko właściwe spulchnianie gleby.

3.       Muzyka klasyczna i relaksacyjnado wegetacji roślin, lecz ten pionierski program będzie wprowadzony w drugim roku od rozpoczęcia upraw.

Żywność produkowana w naszym Instytucie będzie, funkcjonalna i odżywcza dla komórek naszego ciała. To czym ciało karmisz obecnie, odwdzięczy się tobie za 5, 10, 20 lat dobrym zdrowiem i kondycją lub cierpieniem i chorobą. Teraz to Ty decydujesz kim będziesz w przyszłości. Zdrowym lub chorym. Wybór należy do ciebie. 

Ty jesteś mistrzem twojego życia i Ty trzymasz w swoim ręku klucz do wszystkich doświadczeń. Budujemy nowy świat od początku i bliska jest godzina jego narodzin.

Uruchomimy usługę, dostawy świeżej żywności bezpośrednio do odbiorcy. Dziś zamawiana, dziś  z ziemi pobrana i  dziś do ciebie wysłana, a  jutro na twoim stole do konsumpcji podana.

Nawiążemy współprace z innymi organizacjami i społecznościami w kraju i za granicą aby wymieniać własne doświadczenia i zdobywać nową w tej dziedzinie wiedzę.

Korzyści  Projektu

Pewność że żywność pochodząca z naszego Instytutu jest w 100 % wyprodukowana w zgodzie z prawami natury bez sztucznych dodatków.

Każdy zainteresowany może się u nas nauczyć jak produkować zdrową i funkcjonalną żywność

Będziesz znać takie jedno miejsce w Polsce, gdzie zawsze możesz przyjechać i miło spędzić wolny czas na łonie natury.

Od następnego roku zaczniemy prowadzić warsztaty zdrowego odżywiania i 21 dniowe programy oczyszczania i odkwaszania organizmu na diecie warzywnej oraz sokach z warzyw.

Stworzymy w okolicy miejsce rekreacji i aktywnego wypoczynku dla ludzi lubiących kontakt z naturą.

Jak już Instytut będzie w pełni samowystarczalny i samofinansujący się otworzymy zieloną szkołę dla dzieci z miast, aby mogły całe klasy po jednym miesiącu być u nas na miejscu i uczyć się pracy z roślinami i nawiązania harmonii z naturą.

Projekt potrzebuje naszego wsparcia, jeżeli komuś jest bliski ten projekt, lub uważa, że warto wesprzeć go wesprzeć moża to zrobić poprzez stronę http://polakpotrafi.pl/projekt/instytut-biodynamiki-i-permakultury-samoochrona

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha