Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 427 192 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Wewnętrzny spokój Zewnętrzny spokój - warsztaty Brigitte Wingelmayr

INNER PEACE OUTER PEACE
Wewnętrzny spokój Zewnętrzny spokój

DROGA DO RÓWNOWAGI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI
UZDRAWIAJĄCE WARSZTATY PROWADZONE PRZEZ

BRIGITTE WINGELMAYR
austriacka uzdrowicielka, terapeutka, szamanka,
trener rozwoju osobistego

Garbicz koło Rzepina (woj.lubuskie)
12-13 lipiec 2013
(super rabat 50% dla uczestników duchowych wakacji w Garbiczu)

• Czy wiesz, że Twoja wewnętrzna męskość komunikuje się z Twoją wewnętrzną kobiecością?
• Jeśli już wiesz o istnieniu tych aspektów Energii, czy żyją one w pokoju?
• Czy cenisz swój żeński i męski aspekt istnienia?
• A może kontynuujesz wewnętrzną i zewnętrzną walkę, jak to czynili Twoi przodkowie?
• Masz trudności z utrzymaniem harmonii między myślami a uczuciami?

   Jeżeli tak, to może chcesz się dowiedzieć w jaki sposób to zmienić - jak zaakceptować w sobie część żeńską i męską, aby ujrzeć siebie jako całość i stać się niezależnym; jak odnaleźć pozytywny efekt uzupełniania i wspierania się męskiej i żeńskiej energii w codziennym życiu?
   Na warsztatach „Inner peace Outer peace” odkryjemy wewnętrzną piękność męskiego i żeńskiego aspektu Istnienia. Będziemy uczyć się, jak pokochać te tak różne, a jednocześnie tak bliskie sobie energie i świadomości. Pomożemy im i sobie przypomnieć o wzajemnej miłości. Ponieważ wszystko jest wibracją, popracujemy z bębnami, grzechotkami, ruchem, tańcem, medytacją, żywym ogniem, wodą, powietrzem, ziemią, Słońcem i Niebem.

To będzie prawdziwa wewnętrzna przemiana
od starego do Nowego w mocy Duchowego Ognia i Esencji Życia.

   Doświadczenia zbyte na tym seminarium otworzą delikatnie od wewnątrz Twoje ciało i serce, i pozwolą Tobie żyć w poczuciu wewnętrznego bezpieczeństwa w kontaktach z samym sobą, innymi ludźmi i wymiarami. Będziesz mógł/-a żyć w wewnętrznym i zewnętrznym spokoju, cieszyć się życiem i swoją różnorodnością w jedności Istnienia wnosząc w niego radość, miłość i pokój.

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prowadząca Brigitte Wingelmayr (ur. 1951): austriacka uzdrowicielka, szamanka, terapeta, trener rozwoju osobistego. Po ukończeniu Akademii Handlowej studiowała psychologię oraz religioznawstwo porównawcze w Ameryce Północnej. W 1976 roku zachorowała na raka, co stało się impulsem do wewnętrznych przemyśleń, a po wyzdrowieniu powołało ją do działania na rzecz innych, szerzenia świadomości z przestrzeni serca. Przez dwadzieścia lat rozwijała trening ciała i umysłu, co doprowadziło do powstania autorskich warsztatów m.in. „Inner Peace Outer Peace” (Wewnętrzny spokój Zewnętrzny spokój), „Balance the 7.” (Harmonizowanie Siedmiu Strumieni Mocy). Przez kilka lat współpracowała z Austriackim Stowarzyszeniem Psychoonkologii. Uważa się za kogoś, kto nieustannie pobiera nauki od życia i od śmierci. Pobierała szkolenia z zakresu muzykoterapii w Azji Środkowej. Tańca i sufizmu uczyła się u Dr. Oruça Güvença z Turcji. Praktyki szamanistyczne zdobywała u różnych strażników wiedzy w Ameryce Północnej. Doświadczenia zdobyte w odosobnieniu wzbogaciły jej wiedzę serca i z czasem dojrzała do bycia duchowym nauczycielem, terapeutką, szamanką, uzdrowicielem, przewodnikiem dusz. Naucza i uzdrawia przede wszystkim w Austrii, na Węgrzech, Rosji, Kazachstanie i od kilku lat w Polsce.

PS. Brigitte poznaliśmy w 2009 roku podczas podróży medytacyjnej po Austrii i było to spotkanie niezwykłe pod każdym względem. Od tej pory zorganizowaliśmy kilka jej warsztatów i każdy z nich był bardzo inspirujący, dynamiczny, głęboko poruszał, oczyszczał i zmieniła na lepsze jego uczestników. Warsztaty Brigitte to prawdziwa praca z samym sobą w grupie, to wejście w głąb siebie, aby być mocniejszym, dojrzalszym, szczęśliwszym, bardziej miłującym siebie i lepszym człowiekiem na co dzień. Brigitta to doświadczona terapeutka, która świetnie łączy różne metody, tradycje i szkoły uzdrawiania z współczesną wiedzą psychologiczną i metafizyczną. Brigitte w czasie warsztatów jest w nich całą sobą, w każdym zdarzeniu, w pojawiających się indywidualnych procesach. Stwarza to bardzo sprzyjające warunki do osobistych uwolnień, pozytywnej transformacji, wspólnego oczyszczenia i wzmocnienia. 
                                                                                                                   Mariusz Brzoskowski

                                                     DLA KOGO SĄ TE WARSZTATY?
Dla każdego, kto szuka wewnętrznego i zewnętrznego pokoju. Dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą żyć ze sobą w pokoju, i którzy są gotowi wspierać się wzajemnie w swoim rozwoju, lepiej rozumieć siebie, dzieci, partnerów, znajomych, odnaleźć sens i przesłanie życia na Ziemi.

Kilka słów od Brigitte o obecnych czasach i jej warsztatach:

  „Nowe czasy zmuszają nas do zmian. Wszystko się zmienia – pogoda, polityka, rynek pracy, niestabilność wokół nas, zagubienie, utrata orientacji i autorytetów. Aby nie dać się zwariować, trzeba pamiętać, że moc, stabilność i szczęście pochodzi z wewnątrz nas.
   Tak, możemy poradzić sobie z szalonymi czasami i warunkami. Szczęśliwe życie jest możliwe i będzie nas wspierać, jeżeli będziemy pamiętać o oddechu, byciu w tu i teraz, obserwacji własnych myśli i uczuć. Wtedy możemy podjąć odpowiednie decyzje i działać. To jest trzymanie się wewnętrznej liny bezpieczeństwa. Możemy też poprosić o pomoc i uzyskać wsparcie od naszych przodków, Aniołów, Ducha Świata, Boga, czy też możemy afirmować. W cokolwiek wierzymy, to będzie nas wspierać, ale musimy zawołać o tą pomoc.
   Z drugiej strony powinniśmy się nauczyć nieustannie iść, żyć dalej i ponownie zaufać. Zobaczyć ponownie te wszystkie szalone wydarzenia i ponownie zaufać. Może się to wydawać szalone, ale bez wszechstronnej elastyczności nie mamy po prostu szans.
   Jak nauczyć się elastyczności i równowagi? Najprościej poprzez ruch, wielowymiarowy ruch! Jeżeli pojmiemy Energię jako moc poza wszelkimi pozorami, to możemy doświadczać emocji jako impulsu do działania. Jeżeli uda nam się przejść przez nasze trudności swobodnie, zabawnie, to więcej ich nie będziemy spotykać, doświadczać.
   Wyobraź sobie, że tańczysz z twoim problemem. Nie będziesz stawał do walki na argumenty, a tańczył. W ten sposób nie będziesz doświadczał więcej strachu, którego nawet jeszcze tutaj nie ma. Zamiast rozmyślać, dumać co i jak, sięgniesz po świadomy ruch i tym otworzysz dyskusję, zyskując w ten sposób inne pomysły, rozwiązania, jak i wolność w wyborze z wielu możliwości.
   Będziemy pracować z muzyką, ruchem, duchowymi ustawieniami oraz uczyć się śmiać z samego siebie, akceptacji nas samych, życia, i jeszcze czegoś więcej.
   Przynieś wygodne ubranie i coś do pisania, choć większość procesów nie będzie dyskutowana, ale warto zrobić sobie notatki dla zapamiętania niektórych spraw. W ten będzie można będzie łatwiej kontynuować samodzielną pracę w domu”.

  Inwestycja duchowa: 550 zł. Dla uczestników wakacji duchowych w Garbiczu super rabat 50% czyli tylko 275 zł. . Jeżeli już zapisałeś się do Garbicza, to zadzwoń lub napisz, że rezerwujesz miejsce na warsztaty Brigitte (nie musisz dopłacać dodatkowej zaliczki na te warsztaty - całą pozostałą należność wpłacisz gotówką w Garbiczu lub pełną przedpłatą na konto Fundacji). 

O uczestnictwie decyduje wpłata zaliczki w wysokości 150 zł. do dnia 30.06.2013 na konto Fundacji (lub gotówką do kasy) z dopiskiem – warsztaty wakacyjne Garbicz 2013. Zapisy po tym terminie w miarę wolnych miejsc.

Zakwaterowanie: można skorzystać z oferty Pałacu „Magnat” gdzie odbędą się warsztaty. Koszt noclegu 90 zł. (pokoje 2-3 osobowe) wraz z 3 posiłkami wegetariańskimi, kawą, herbatą, czasami ciastem.  Trzeba to wcześniej uzgodnić z nami. 

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha