Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 423 600 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Ciasto Bakaliowe Marty

Ciasto bakaliowe Marty

Składniki:
 
1) 1,2 kg bakalii ( wg uznania - jakie kto lubi; ja daję 0,6 kg bakalii twardych i 0,60 kg bakalii miękkich):
 
- twarde : migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie - moczę w zimnej wodzie minimum 6 godzin przed pieczeniem
- miękkie: rodzynki, figi daktyle, morele itp. - moczę również, ale krócej - ok.2 godz.
 
2) szklanka mąki - można dać jaką kto lubi; jeśli chodzi o bezglutenowe to nie używać kukurydzianej, bo ciasto się rozpada
3) szklanka miodu
4) 6 jaj
 
Bakalie odcedzić, miękkie wycisnąć; pokroić na drobniejsze kawałki, wymieszać w misce z miodem, mąką i jajami ( wbijamy w całości). 

Przekładamy na blaszkę ( ja używam papieru do pieczenia, ale można natrzeć blaszkę masłem klarowanym i obsypać np. sezamem).

Wkładamy do piekarnika. Pieczemy w temp. 170'C ok.50 minut. Można sprawdzać, żeby się nie spiekło za bardzo. Jeśli będzie blade to można piec do 1 godziny.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha