Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 416 201 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
7 gość/-ci.

Majowe Warsztaty Malarstwa Intuicyjnego

Majowe Warsztaty Malarstwa Intuicyjnego - Łąka Pełna Marzeń

Stwórzmy swój świat za pomocą myśli i kolorów!

A gdyby tak zacząć żyć zgodnie z tym, co jest dla nas ważne i robić to, na czym naprawdę nam zależy już dziś, tutaj i teraz? Warsztat jest skierowany do wszystkich, niezależnie od umiejętności oraz doświadczenia artystycznego.

Serdecznie zapraszamy na warsztat pt. Łąka pełna Marzeń, gdzie poprzez malarstwo będziemy wizualizować nasze marzenia. To o czym myślimy- zostaje przeniesione na płótno.

A wszystkie „myślotwory” przelane na płótno mają jeszcze większą moc spełnienia.

 

Na zajęciach:

■ Mandala Kwietna,

■ Mandala Zwierzęcia Mocy,

■ Podróż po wewnętrznej łące,

■ Koncert gongów i mis tybetańskich

Arteterapia umożliwia samopoznanie, rozbudza świadomość motywów własnych działań i postępowania, pobudza wyobraźnię, uaktywnia spontaniczność, daje poczucie wolności i realizacji, stymuluje emocje mające korzystny wpływ na stan psychiczny.

W naszym życiu wszystko jest możliwe!

W malarstwie intuicyjnym mamy całą wiedzę w sobie, a chodzi tylko o to, żeby wydobyć ją z naszej podświadomości i przelać na płótno. Wszyscy ludzie posiadają potencjał twórczy i aby to odkryć należy zacząć tworzyć. Proces malowania intuicyjnego nie wymaga znajomości technik malarskich, ani doświadczenIa artystycznego.

Korzyści z tworzenia mandali:

■ rozwija wyobraźnię (kreatywna edukacja),

■ stymuluje ludzkim działaniem w dążeniu do realizacji potrzeb,

■ pomaga w skupieniu uwagi i koncentracji,

■ pozwala wyrazić uczucia, lęki i myśli,

■ rozwija koordynację wzrokowo-ruchową,

■pomaga się wyciszyć i zrelaksować.

Podstawą przekonania, że sami tworzymy swoją rzeczywistość, jest prawo przyczyny i skutku, według którego każde działanie wywołuje reakcję. A skoro myśli są przyczynowe z natury, każda myśl ma swój skutek w świecie. Inaczej mówiąc, my sami, tworzymy nasz świat za pomocą myśli i obrazów.

Kiedy nasze drgania mają dużą częstotliwość (np. podczas modlitwy, medytacji czy kontemplacji) możemy świadomie i intencjonalnie tworzyć rzeczywistość.

Myśli, którym towarzyszy energia, zwłaszcza emocjonalna lub twórcza wywołują znacznie poważniejsze reperkusje w świecie, czyli odgrywają większą rolę w procesie tworzenia rzeczywistości.

Na warsztatach malarstwa intuicyjnego będziemy porządkować nasz wewnętrzny świat, pozwalając treściom z podświadomości przemieścić się w obszar świadomy.

Tworzony w trakcie swobodnej ekspresji magiczny, fascynujący, tajemniczy, barwny krąg, umożliwia wewnętrzną przemianę i ma ogromne działanie terapeutyczne.

Malując mandalę:

■ odkryjesz w sobie radosnego twórcę i kowala własnego losu

■ rozwiniesz swoją osobowość i odkryjesz twórczy potencjał

■ będziesz wizualizować swoje marzenia

■ zobaczysz, że potrafisz malować!

"Tworzenie obrazów to moja pasja od czasów dzieciństwa – malowałam, zanim jeszcze zaczęłam mówić i chodzić. Podczas malowania byłam tak pochłonięta twórczością, że czas przestawał istnieć. Zatrzymywał się, a wszystko, co działo się dookoła mnie było wtedy nieistotne. Tak też pozostało do dzisiaj :).”

Praca z każdą mandalą przynosi wiele satysfakcji, mam nadzieję, że Tobie przyniesie jej wielokrotność!

Warsztaty prowadzi Agnieszka Wrońska Wrona:

"Moje życie jest malarstwem.

Każdy mój obraz jest mandalą.

Każda mandala jest ścieżką.

A ja lubię chodzić…

Jestem zawodowym artystą; skończyłam Akademię Sztuk Pięknych i zajmuję się malarstwem. Maluję mandale, obrazy intuicyjne oraz obrazy wspierające.

Czym jest mandala?

To rysunek na planie koła, tworzony w stanie zbliżonym do medytacji; przemawia, podobnie jak sny, językiem barw i symboli.

Mandala porządkuje nasz wewnętrzny świat, pozwalając treściom z podświadomości przemieścić się w obszar świadomy. W ten sposób pomaga zrozumieć siebie i odnaleźć swoje miejsce w świecie zewnętrznym. Dodaje siły, wewnętrznej harmonii- wspiera w Twojej ścieżce przeznaczenia.

 

Podstawą przekonania, że sami tworzymy swoją rzeczywistość, jest prawo przyczyny i skutku, według którego każde działanie wywołuje reakcję. A skoro myśli są przyczynowe z natury, każda myśl ma swój skutek w świecie. Inaczej mówiąc, my sami, tworzymy swój świat za pomocą myśli. Kiedy nasze drgania mają dużą częstotliwość-  podczas modlitwy, medytacji czy kontemplacji, możemy świadomie i intencjonalnie tworzyć rzeczywistość.

 

Myśli, którym towarzyszy energia, zwłaszcza emocjonalna i twórcza wywołują znacznie poważniejsze reperkusje w świecie, czyli odgrywają większą rolę w procesie tworzenia rzeczywistości.

W tym szczególnym czasie jakim jest WIOSNA zapraszamy Was na WIOSENNE malowanie!

Wiosną rodzi się Nowa Ziemia.

Wiosną rodzą się Marzenia.

Wiosną budzą się Nadzieja.

Cały świat się zmienia.

Kochani, świadomie namalujmy naszą Nową Rzeczywistość .

Agnieszka Wrońska

Opłaty: Koszt warsztatów: 120 zł  

Zapewniamy wszystkie materiały:-)

Miejsce zajęć: Warszawa – ul. Filtrowa 71A m4, 18 maja godziny 10.00 – 20.00

Kontakt i zapisy:

Prosimy potwierdzać zgłoszenia na e-mail

  • humanrecycling@gmail.com

Bądź telefonicznie:

  • Agnieszka    601 615 432
  • Andrii           600 090 058
  • Janusz         601 153 632

ZAPRASZAMY SERDECZNIE:-)

www.humanrecycling.pl

www.facebook.com/groups/HumanRecycling

www.facebook.com/groups/MedytacjaSwiatla

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha