Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 427 094 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Duchowe wakacje - Kosmiczne dostrojenie - od 6 do 14 lipca 2013

DUCHOWE WAKACJE
„KOSMICZNE DOSTROJENIE”
6 - 14 LIPIEC 2013

ZGŁĘBIANIE MIKRO I MAKRO KOSMOSU
NAUKA I PRAKTYKA MEDYTACJI I TELEPATII
PRAKTYKI DUCHOWE DLA CIAŁA, UMYSŁU I DUCHA
PODRÓŻE MEDYTACYJNE W GŁĄB SIEBIE I WSZECHŚWIATA
PRZYWOŁANIE DO ŻYCIA DUCHOWEJ MOCY ZWIERZĄT I ROŚLIN
OBCOWANIE Z ANIOŁAMI, PRZEWODNIKAMI DUCHOWYMI, ŚWIĘTYMI ŻYWIOŁAMI

COŚ EXTRA:

CAŁONOCNA CEREMONIA PUJA GONGI
(
ceremonia potwierdzona)

12-13 LIPIEC 
WARSZTATY BRIGITTE WINGELMAYR

austriackiej uzdrowicielki, szamanki, terapeutki, trenera rozwoju osobistego

„INNER PEACE OUTER PEACE”
“WEWNĘTRZNY SPOKÓJ ZWENĘTRZNY SPOKÓJ”

(super rabat 50% dla uczestników duchowych wakacji w Garbiczu) 

   Przyjmujemy zapisy na inspirujące duchowe wakacje w dniach od 6 do 14 lipca 2013 roku w pięknie położonym Pałacu „Magnat” w Garbiczu koło Rzepina (woj.lubuskie, nad 2 jeziorami w lesie, pokoje 1-2-3 osobowe). Prowadzący: Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski. Koszt udziału - 1.100 zł. (990 zł. dla stałych uczestników) w tym udział w zajęciach, zakwaterowanie, 3 posiłki. O uczestnictwie decyduje rezerwacja miejsca i wpłata zaliczki w wysokości 300 zł do 20.06.2013r. na konto Fundacji z dopiskiem – „wakacje 2013”. Zapisy po tym terminie w miarę dostępnych miejsc. Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w kilku dniach turnusu (do wcześniejszego uzgodnienia).

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

   W lipcu br po raz kolejny organizujemy duchowe wakacje w pięknie położonym nad dwoma jeziorami Pałacu „Magnat” w Garbiczu koło Rzepina w województwie lubuskim. Bardzo dobre warunki pobytu, smaczne jedzenie, przyjazna obsługa hotelowa powoduje, że bywamy tam systematycznie od 2009 roku. Za każdym razem było super! Dopisywała pogoda, humory i Energie. Atmosfera podczas wszystkich pobytów była iście rodzinna, sprzyjająca osobistej i grupowej pracy duchowej, medytacji, nawiązywaniu serdecznych, braterskich relacji pomiędzy uczestnikami zajęć. Dzięki temu wiele osób odnalazło tam głęboki spokój, rozwinęło zdolności parapsychiczne, nabrało większej pewności siebie, nauczyło się, jak można otwierać się w i wspólnie pracować w grupie dla dobra swego i najwyższego. Ważnym elementem tych wakacji są grupowe medytacje, prace energetyczne na rzecz Matki Ziemi, ludzkości, Kosmosu. Osoby uczestniczące w naszych wyjazdach wakacyjnych często doświadczają intensywnych odczuć energetycznych, wewnętrznych wizji, przekazów telepatycznych, olśnień, spontanicznych uzdrowień.

W trakcie wakacji „Kosmiczne dostrojenie” położymy duży akcent na:

 • Dostrojenie naszych dusz, umysłów i ciał do Kosmicznych Wibracji Bezwarunkowej Miłości (medytacje, ćwiczenia i praktyki duchowo-energetyczne).
 • Aktywacja i praca z matrycami i czakrami Człowieka Kosmicznego.
 • Pracę z osobistą, ziemską i kosmiczną Energią Kundalinii.
 • Duchowe podróże w głąb siebie i Wszechświata (medytacje z przekazu, podróże przy dźwiękach bębnów, gongów, mis)
 • Rozwój duchowej intuicji, świadomości planetarnej i kosmicznej.
 • Świadomy kontakt i współpracę ze Stwórcą, Wyższym Ja, Mistrzami Duchowymi, Archaniołami i Aniołami, Świętymi Żywiołami. Duchami Natury.

   Poza wakacyjnym odpoczynkiem będziemy pracować i medytować w grupie i mniejszych zespołach, w pomieszczeniach i na łonie natury. Będzie czas na pracę osobistą, indywidualną, wnikniecie w samego siebie. Ćwiczenia na świeżym powietrzu, kąpiele w jeziorze, spacery po lesie pomogą ukoić nadszarpnięte nerwy, zregenerować życiowe siły, odzyskać wigor i wiarę w siebie.

Program wakacji obejmuje:

 • Grupowe zajęcia ranne, popołudniowe i wieczorne (medytacje, ćwiczenia, wykłady).
 • Całonocną ceremonię puja-gongi.
 • Ćwiczenia i gimnastyka energetyczno-medytacyjna.
 • Uaktywnienie kodów młodości i długowieczności.
 • Oczyszczenie komórkowe (komórek macierzystych, helis DNA, uwalnianie pamięci komórkowej z dualnych programów).
 • Uzdrawiające sesje przekazu Energii Ducha Miłości.
 • Prace nad własnym wnętrzem i Boską Mocą w nas.
 • Prace duchowo-energetycznie na rzecz Matki Ziemi.
 • Zgłębianie Nowych Energii, Nowego Czasu, Nowej Ziemi.
 • Zajęcia intuicyjne, z przekazu.
 • Dzielenie się posiadaną wiedzą i doświadczeniem prowadzących i uczestników wakacji.
 • Wieczorne ogniska.
 • Spacery, czas wolny.
 • W ramach turnus jeden wegetariański grill na balkonie z wieczorną zabawą.
 • Smaczne wegetariańskie jedzenie wraz z ciastami domowej roboty.
 • Pobyt w przytulnym Pałacu „Magnat”

Prowadzący: Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski

Koszt udziału: 1100 zł. (w tym zakwaterowanie, 3 posiłki wegetariańskie, kawa, herbata, czasami ciasto). O uczestnictwie decyduje wpłata zaliczki w wysokości 300 zł. do dnia 20.06.2013 na konto Fundacji (lub gotówką do kasy) z dopiskiem – wakacje 2013. Zapisy po tym terminie w miarę wolnych miejsc. Uwaga: Istnieje możliwość uczestniczenia w części turnusu np. 2-3 dniach. Trzeba to wcześniej ustalić z nami.

galeria zdjęć z ceremonii łączenia wód - Garbicz 2012

garleria zdjęć z ceremonii świetego ognia - Garbicz 2012

UWAGA:
DLA UCZESTNIKÓW WCZEŚNIEJSZYCH TURNUSÓW WAKACYJNYCH
W GARBICZU EXTRA CENA - 990 ZŁ.  

Zakwaterowanie: w pokojach 1-2-3 osobowych z toaletą, prysznicem i TV. Wakacje rozpoczynamy 6 lipca (sobota) wspólnym obiadem o godz.14-tej (zakwaterowanie w hotelu od godziny 9-tej). Koniec wakacji w niedzielę 14 lipca po śniadaniu.

• dopłata do pokoju jednoosobowego 200 zł ( ilość miejsc ograniczona)
• osoby, które chciałby przyjechać dzień wcześniej tj. w piątek 5 lipca mają to uzgodnić wcześniej z nami (związana z tym jest dopłata 80 zł. plus koszt ewentualnego posiłku).

Anulowanie rezerwacji: w przypadku odwołania rezerwacji do dnia 30 czerwca 2013 roku następuje pełen zwrot zaliczki. Po tym terminie zaliczka nie jest zwracana.

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Dodatkowo dla chętnych :

 • Indywidualne konsultacje i zabiegi u Heleny Nieczyporenko i Mariusza Brzoskowskiego – ilość miejsc ograniczona, wskazane wcześniejsze zapisy. Koszt w zależności od rodzaju i trwania zabiegu – średnio od 50 do 150zł.
 • Kurs nauki kontaktu telepatycznego ze Stwórcą, Aniołami, Mistrzami Duchowymi, Wyższym Kosmicznym Rozumem (Świadoma Telepatia Miłości). Prowadzący – Mariusz Brzoskowski. Koszt 100 zł. (dla powtarzających 30 zł.).
 • Jednodniowy wyjazd medytacyjno-turystyczny do Berlina. Robiliśmy takie wycieczki każdego roku i było bardzo ciekawie i fajnie. Pojedziemy własnymi samochodami, które zostawimy na przedmieściach. Po Berlinie poruszać będziemy się metrem. Orientacyjny koszt – ok.60-80 zł plus kieszonkowe (zwrot kosztów za przejazd, bilety metra).

Więcej informacji i zapisy: 71-3398942 i 509-905498 lub email fundacja@swiadomosc-ziemi.org

Położenie Pałacu „Magnat” w Garbiczu koło Rzepina

Pałac „Magnat” położony jest w województwie lubskim, powiat Sulęcin, gmina Torzym, 3 km od trasy A2 Poznań – Berlin obok miejscowości Boczów (25 km. od przejścia granicznego w Świecku).
Pałac usytuowany jest między dwoma jeziorami:
- Głębokim (26 ha) naprzeciw Pałacu „Magnat”
- Krzywym (68 ha) przy Pałacu „Magnat”
Wokół jest bardzo dużo lasów mieszanych. Przy Pałacu „Magnat” jest park, w którym znajdują się Pomniki Przyrody m.in. ogromny kilkusetletni dąb, stary bukowy las (portal do wyższych wymiarów z Drzewem Matką). Wokół nie ma żadnych zakładów przemysłowych. Spokój, przyjemny mikroklimat i niepowtarzalny urok tego miejsca gwarantują możliwość miłego spędzenia czasu.

Dojazd do Pałacu „Magnat”

Samochodem: Jadąc ze strony Poznania skręca się na początku miejscowości Boczów w lewo (przy stacji benzynowej w głębi) i jedzie cały czas prosto, aż do wsi Garbicz. Tam nadal prosto i po lewej stronie będzie wjazd do Pałacu.

PKP/PKS: dojechać do Rzepina (10 km. od Garbicza), skąd można wziąć taksówkę do Pałacu „Magnat” w Garbiczu (koszt około 20-30 zł). Jest jeszcze bliżej położony przystanek PKP i PKS w Boczowie (3 km. od Garbicza), ale tam nie ma taksówek i można ugrząźć na dłuższy czas, zanim złapie się okazję! Najlepiej dojechać do Rzepina i taksówką do Pałacu.

Kojarzymy uczestników: można też umówić się z innymi osobami przyjeżdżającymi samochodami. Gdyby ktoś miał wolne miejsca i chciał kogoś zabrać po drodze, to niech da nam znać. Skojarzymy potrzebujących z tymi, co mogą pomóc (rozliczenia za dojazd we własnym zakresie). 

Więcej informacji o Pałacu „Magnat” na stronie www.palacmagnat.com

Uwagi praktyczne

 • Ośrodek zapewnia bezpłatnie całodobowo herbatę, kawę, a czasami nawet ciasto własnej roboty.
 • 3 posiłki wegetariańskie dziennie (śniadanie, obiad i kolację).
 • Warto mieć ze sobą strój kąpielowy.
 • Obuwie to ważna rzecz, więc zabierzcie ze sobą klapki, sandały, adidasy i buty na zmianę gdyby przemokły.
 • Ręczniki w pokojach są (dobrze mieć dodatkowe ręczniki kąpielowe), nie ma natomiast suszarek do włosów.
 • Na każdym piętrze znajdują się kilka czajników bezprzewodowych do ogólnego użytku.
 • Na chłodniejsze wieczory przyda się coś ciepłego do ubrania
 • Mamy nadzieję, że nie będzie okazji do korzystania z okrycia przeciwdeszczowego.
 • Można przyjechać na kilka dni, ale trzeba to z nami wcześniej uzgodnić. 

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

galeria zdjęć z ceremonii łączenia wód - Garbicz 2012

galeria zdjęć z ceremonii świetego ognia - Garbicz 2012

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha