Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 416 268 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Festiwal Heart and Mind 2013

FESTIWAL HEART AND MIND 
28-30.06.2013 WILGA POD WARSZAWĄ  
"WIELE ŚCIEŻEK - JEDNA ZIEMIA"

   Podobie, jak w zeszłym roku i w tym Fundacja "Świadomość Ziemi" weźmie udział w Festiwalu Heart and Mind łączącym różne kultury i podejścia do uzdrawiania.

   Ideą Festiwalu jest doświadczanie i eksperymentowanie, działanie i współuczestniczenie, dlatego program wypełniliśmy po brzegi warsztatami, ceremoniami, ćwiczenia oraz praktykami.

www.heartandmindfest.pl

Chcesz wspomóc -  zostały jeszcze 2 dni na wsparcie 
projektu Heart and Mind na portalu polakpotrafi.pl!

Apel Fundacji Orzeł Kondor Koliber - nie odkładajcie tego na później! Pamiętajcie liczy się każda złotówka.Przypominamy, że za wsparcie w wysokości 150 zł otrzymujesz bilet na 3 dni festiwalu. Wszyscy jesteśmy organizatorami. http://polakpotrafi.pl/projekt/heart-and-mind

Drodzy Przyjaciele!

   Czy wiecie ze wielkimi krokami zbliża się druga już edycja Festiwalu Heart&Mind?

   W tym roku Festiwal odbędzie się w plenerze i będzie bogaty w ceremonie, warsztaty, wykłady i koncerty. W ostatni weekend czerwca (28-30.VI) zapraszamy Was do podwarszawskiej Wilgi, gdzie spędzicie dwa ekscytujace dni z niezwykłymi gośćmi. Niektórych z nich już znacie z poprzedniej edycji: członków starszyzny Majow - Tatę Pedro Cruz i Shuni Giron, Don Jose z plemienia Huichol (Meksyk), jak również Maestro Manuela Rufino z tradycji Taino (Karaiby). Inni, tacy jak nauczyciel tradycji inicjacyjnych Maestro Domingo Dias Porta czy wódz plemienia Setalcott - Running Water, odwiedzą Polskę po raz pierwszy.

   Tegoroczne spotkanie odbywa sie pod hasłem "Wiele Ścieżek - Jedna Ziemia". Chcemy stworzyć przestrzeń do spotkania przedstawicieli różnych tradycji świata. Więcej informacji znajdziecie na
stronie Heart&Mind na Facebooku oraz na oficjalnej stronie Festiwalu.

   Chcemy, aby każdy z Was wyniósł z udziału w Festiwalu skarby, jakie niesie ze sobą przebywanie wśród wyjątkowych ludzi. Festiwalowi goście pochodzą z najodleglejszych zakątków świata. Zaprosiliśmy wielkich nauczycieli, szamanów, uzdrowicieli, członków starszyzn, oraz wodzów plemiennych. Poznacie ich osobiście i weźmiecie udział w ich ceremoniach. Będziemy gościć także psychologów, terapeutów, wizjonerów, astrologów, przedstawicieli różnych religii, w tym mnichów i kapłanów. Nie zabraknie też artystów i wolnomyślicieli.

   Dzięki tym spotkaniom nauczycie się na nowo patrzeć na swoje codzienne życie i na świat. Nauczycie się jak odkrywać siebie i swoją ścieżkę. Będziecie mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć rzeczywistość z nowej perspektywy - perspektywy ludzi z odległych zakątków świata.

   Już w tym tygodniu otwieramy serię spotkań mających wprowadzić Was w festiwalowy nastrój. Rozpoczynamy w tę środę w warszawskim Mieszadle koncertem niezwykłych instrumentów medytacyjnych i etnicznych. Koncert odbędzie się o godz. 19:30 w na ul. Hożej 51.  Strona wydarzenia na Facebooku. Gorąco zapraszamy!

Badzcie z nami już teraz!

Orzeł Kondor Koliber 

www.heartandmindfest.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha