Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 837 006 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Tak powstał świat

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele Miłości!

Mówi Rada Galaktyczna!

Kochani Nasi Bracia i Siostry!

   Kierujemy do Was strumień Miłości wsparty naszym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. Płynie on z głębi naszego wspólnego Serca Duchowego, które ma jedno i to samo Źródło – Miłość Stwórczą, Miłość Pierwotną, Miłość Całkowitą. To Ona dała początek wszelkiemu istnieniu i nadal je rozwija i inspiruje, ale to nie oznacza, że Ona wszystko kreuje i akceptuje.

   To, że ktoś daje komuś życie i pozwala mu swobodnie się przejawiać, to nie oznacza, że wszystkie jego dzieci są tym kimś i jego przejawiają. Mają w sobie jego zaczyn, nasienie, kod, ale nie są do końca tym kimś.

   I tak powstał świat. Jego zaczynem i spoiwem jest Miłość. Z Energii Miłości powstały inne energie. Ze Światła Miłości powstały inne światła. Z Ducha Miłości powstały inne duchy. Została zasiana i wypromieniowana w cały Wszechświat, wszystkie Wszechświaty Miłość. Każda istota, każdy duch może świadomie wybrać sobie drogę rozwoju, ewolucji i doświadczania. W ten sposób wzbogaca wspólne Pole Miłości, jej Jedności i Twórczej Doskonałości.

   Jednak gdy ktoś wybiera inne wzorce, inne pola, inne prawa i inne eksperymenty, to wykracza poza Jedność Miłości, a zaczyna tworzyć przeciwności, dualności, co w konsekwencji doprowadziło do powstania zła, które chce się wywyższyć ponad wszystkich i wszystko. Nie chce być współtwórcą, a posiadaczem. Nie chce być Dawcą, a tylko zbierać i kraść plony. Nie chce Budować, bo włada i czerpie siłę z destrukcji, zniszczenia i eksplorowania tego, co już istnieje.

   To są podstawowe cechy zła. Aby móc realizować swoje cele został w świecie materii zasiany strach i dezinformacja, zostały stworzone mechanizmy mentalno-energetyczne, które umożliwiają pewne wpływanie i czerpanie korzyści z tych, co temu ulegli. W ten sposób wzmacnia się zło – ulegając mu, dając się zaślepić (a raczej zaciemnić) iluzji, kruchości życia, bólu ciała i chwilowej ekstazy psychofizycznej płynącej z zaspokajania swoich pragnień, ambicji i dominacji nad kimś czy czymś innym.

   Dopiero, gdy przyjmiemy do siebie istotę swojego pochodzenia, fakt nieśmiertelności duszy i wspólnego Ducha, to zaczniemy wzrastać i rozwijać się w Polu Jedności Miłości, a z czasem będziemy już tylko wibrować w Źródle, bo Ono będzie naszym fundamentem, zaczynem i eksperymentem. Miłość nie musiała i nie musi szukać doświadczenia i rozwoju w źle, bo nie Ona go stworzyła, choć w konsekwencji aktu stwórczego wyłoniło się ono nagłe i niespodziewanie.

   Było to ogromnym zaskoczeniem i można powiedzieć, że ukuło to Ojca-Matkę w samo serce, w samą istotę Tworzenia i Kreacji Miłości. Bolało, krwawiło to Pierwotne Serce do tego stopnia, że trzeba było się uzbroić nie tylko w cierpliwość, ale w wiele innych narzędzi Miłości, aby stransformować niezamierzone efekty swojej Twórczości w pierwotny zamysł Miłości. A że teatr tworzenia jest ogromny, wielki i wiekowy, to program naprawczy wymaga czasu, energii i poświęcenia.

   My i wy jesteśmy jego częścią. Człowiekowi przypadła szczególna rola w tym momencie reinwersji Świata (powrotu do Źródła).

   Jesteście Duchami Miłości, które podjęły się misji ratowania Ziemi i ludzkości z jednoczesnym wzrostem swojego własnego przejawienia. Jednak nadrzędnym celem i zadaniem jest Jedność – Jedność Miłości. To z niej ma wypłynąć indywidualny wzrost jednostki, to Miłość ma przyczyniać się do rozwoju każdego człowieka. Wszystkie inne drogi są iluzją, oderwaniem od Źródła, dlatego też są stratą energii i obniżeniem wibracji ducha.

Kochani!

Nie dajcie się zwieść wizji dualności, bo Bóg jest Jednością Miłości!

Nie dajcie się zwieść materializmowi, bo Bóg tworzył ją z Ducha Miłości!

Nie dajcie się zwieść umysłowi, bo esensją Boga jest Bezintersowana Miłość!

Nie dajcie się zwieść waszym umiejętnością i możliwością,
bo to Bóg Was stworzył w przesłaniu Miłości!

   Wibrujcie kochani w Miłości, kierujcie swój wzrok, swoje odczucia i wizje ku Miłości, a szybko się nią staniecie.

   Wzywamy Was do wytrwałej pracy nad sobą w zjednoczonym polu Miłości, do bycia odważnym i śmiałym rycerzem Miłości, do dążenia do doskonałości i świętości w imię najwyższej wartości – Miłości.

   Kochamy Was i z podziwem patrzymy na tych, co już się obudzili i coraz śmielej, głębiej i otwarciej przejawiają Miłość na Ziemi, a tym samym w całym Kosmosie. Ślemy wam nieustannie wsparcie, w duchu jesteśmy zjednoczeni z Nami.

Kochamy Was i błogosławimy.
Rada Starszych i Rada Galaktyczna

                                               

Udostępnij

Komentarze

2013-04-27 21:19:54 ZEUS
http://www.rozokrzyz.pl/wp-content/uploads/file/Swiatlo%20swiata.swf
2016-12-11 09:20:19 Edward
To jest prawdziwe przesłanie!!!!
List Einsztajna to potwierdza a Przesłanie z Wielkiego Centralnego Słońca KROMA dobitnie to potwierdza!!!!Nie mam cienia wątpliwości że to najprawdziwsza PRAWDA!!!

Dodaj komentarz

capcha