Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 195 347 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Tydzień Weganizmu 13-20 kwietnia 2013

Stowarzyszenie Empatia zaprasza na organizowany po raz piąty Tydzień Weganizmu. Podczas kilkudniowych spotkań w kilku największych miastach Polski odbędą się różnego typu imprezy promujące wegańską dietę i styl życia.


Podczas Tygodnia Wegetarianizmu, w stu największych miastach Polski, odbędą się prelekcje, pokazy filmów, debaty oraz degustacje potraw wegetariańskich.  Główne imprezy będą miały miejsce w Warszawie.

13 kwietnia (sobota)

Akcja uliczna

Wzorem lat ubiegłych, Tydzień Weganizmu 2013 rozpocznie się pikietą pod Zamkiem Królewskim.
Miejsce: Plac Zamkowy w Warszawie
Czas: godz. 12.30 - 15.00

14 kwietnia (niedziela)
Pokaz filmu Vegucated i prezentacja "Weganizm - dlaczego i jak?"

W programie Tygodnia jest pokaz polskiej wersji wielokrotnie nagradzanego filmu Vegucated. Film pokazuje trójkę zakochanych w mięsie i serze nowojorczyków, którzy zgadzają się spróbować weganizmu przez 6 tygodni. Skuszeni obietnicą utraty wagi i odzyskania zdrowia, zaczynają odkrywać nieznaną stronę rolnictwa związanego z hodowlą zwierząt. Pokazowi filmu towarzyszyć będzie krótka prezentacja „Weganizm - dlaczego i jak?” przygotowana przez Katarzynę Biernacką z Empatii.
Miejsce: księgarnia Traffic Club, ul. Bracka 25 (róg Chmielnej).
Czas: godz. 17:30
Wstęp wolny

Tego dnia w VegeMiasto przy Chmielnej 9a będzie również wyjątkowa okazja zjedzenia czegoś wegańskiego, pysznego i niedrogiego: czwarta edycja Wegańskiego Szwedzkiego Stołu. Po szczegóły zapraszamy na wydarzenie na Facebooku.
 

15 kwietnia (poniedziałek)
Pokaz wegańskiego gotowania
i prezentacja akcji „Weganizm. Spróbujesz?”


Jak co roku Stowarzyszenie Empatia zaprasza wszystkich smakoszy na pokaz gotowania, oczywiście połączony z degustacją. Przewodniczką po wegańskich smakołykach będzie Agata Wilkowska, weganka, aktywistka, członkini Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Jak sama o sobie mówi: jest uzależniona od gotowania, pieczenia i krojenia. Z pokazami gotowania jeździ po całej Polsce. Prowadzi blog kulinarny. Zainspirowała już setki osób, może będziesz kolejną?
Miejsce: Restauracja Biosfeera, Al. Niepodległości 80 (róg Odyńca)
Czas: godz. 16:30
Wstęp wolny

16 kwietnia (wtorek)
Weganizm a sport

Trening, wykład, bieg

Trening siłowy z Emilem Stanisławskim, weganinem, twórcą strony veganworkout.org.pl. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w treningu na adres: sport@empatia.pl
Miejsce: Plac Joachima Lelewela (Żoliborz)
Czas: godzina 15:00 - 16:30

Wykład o żywieniu w sporcie

Wykład o żywieniu w sporcie przygotowany przez Jakuba Sobieckiego, dietetyka z Instytutu HappyMore, współautora badania „Ocena czynników ryzyka chorób krążeniowych u dzieci w wieku 2-10 lat odżywiających się dietą wegańską, wegetariańską i tradycyjną” oraz Damiana Parola, dietetyka, trenera personalnego. Po wykładzie dyskusja i możliwość zadawania pytań.
Miejsce: księgarnia Traffic Club, ul. Bracka 25 (róg Chmielnej)
Czas: godzina 17:30
Wstęp wolny

Bieg

Trening biegowy - prowadzi Iwona Ludwinek-Zarzeka z Vege Runners. Godzinny trening biegowy pod okiem fachowczyni, poprzedzony rozgrzewką. Bieg około 20-25 minut i rozciąganie. Iwona odpowie na wasze pytania dotyczące biegania.
Miejsce: Pola Mokotowskie, początek pod pomnikiem Szczęśliwego Psa
Czas: godzina 20:00

17 kwietnia (środa)
Quiz z nagrodami


Miejsce: sala konferencyjna przy ul. Świętokrzyskiej 36, parter (wejście od parkingu przy ul. Twardej)
Czas: godzina 17.00

 
18 kwietnia (czwartek)
Weganizm a zdrowie kobiet


Spotkanie dotyczące aspektów zdrowotnych diety wegańskiej w kontekście zdrowia kobiet, ale nie tylko. Prowadzenie: Jakub Sobiecki, dietetyk z Instytutu HappyMore, współautor badań „Ocena czynników ryzyka chorób krążeniowych u dzieci w wieku 2-10 lat odżywiających się dietą wegańską, wegetariańską i tradycyjną”.
Wstęp wolny

 19 kwietnia (piątek)
Potyczki kulinarne, czyli konkurs wegańskiego gotowania
i degustacja

 
Coś dla smakoszy! Twórcy blogów promowanych w ramach programu „Weganizm. spróbujesz?”  przygotowywać będą potrawy. Nie obejdzie się bez degustacji! Twórca najsmaczniejszej potrawy zostanie nagrodzony.
Miejsce: Vege Miasto, ul. Chmielna 9a
Czas: od godziny 16:30
Wstęp wolny
 

20 kwietnia (sobota)
Akcja uliczna i pokaz filmu

 
Zakończenie Tygodnia Weganizmu 2013. Zapraszamy na powtórkę akcji ulicznej z portretami zwierząt, która rozpoczynała Tydzień. Bardzo liczymy na Waszą obecność!
Miejsce: Plac Zamkowy w Warszawie
Czas: w godz. 12.30 - 15.00
 

Szczegółowe informacje na stronie: www.wegetydzien.pl 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha