Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 062 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Ustawienia konstelacji rodzinnych we Wrocławiu

USTAWIENIA KONSTELACJI RODZINNYCH WG BERTA HELLINGERA

3-4-5 maj 2013 r. godzina 10:00- 18.00 Wrocław 

Prowadząca: Zuzanna Małgorzata Wilgosiewicz

   Witam i serdecznie zapraszam, do udziału w zajęciach z wykorzystaniem metody ustawień rodzinnych wg Berta Hellingera.

     Rozwiązania naszych trudności w życiu możemy szukać w naszej rodzinie pochodzenia. Tam jesteśmy związani naszą dziecięcą miłością. Ta ślepa miłość każe nam powielać schematy i nieszczęścia na wzór losu rodziców i innych przodków.
    Ustawienia rodzinne umożliwiają wydobycie tych wzorców na światło dzienne i znalezienie rozwiązań po to, aby w szacunku dla naszej rodzinnej przeszłości móc żyć własnym życiem. Konfrontacja z tym, jak jesteśmy powiązani z naszą rodziną i pełna zgoda na to daje impuls, aby zmiany w naszym życiu działy się same z siebie. Ta pełna zgoda na naszą rzeczywistość jest pierwszym krokiem, by czerpać z życia, warunkiem naszego spełnienia i radości życia.

W szczególności zapraszam:

  • Rodziców mających problemy z dziećmi (np. trudności wychowawcze i w nauce, ADHD, nadpobudliwość, „nerwice narządowe”, choroby somatycznei psychosomatyczne, moczenie, zaburzenia w zachowaniu i jedzeniu itp.).
  • Osoby samotne, chore, w kryzysie osobistym, rodzinnym, z trudnościami w stworzeniu związku, także pary przeżywające kryzys w związku.
  • Osoby, które pragną poprawy w obszarze: związków partnerskich, trudnych relacji z rodzicami, dziećmi czy rodzeństwem, trudnych sytuacji życiowych, problemów decyzyjnych, chorób somatycznych i psychosomatycznych, uzależnień itd.
  • Osoby, które postanowiły poznać niezwykle skuteczną metodę wprowadzania zmian na lepsze w życiu osobistym i zawodowym.
  • Osoby, dla których własny rozwój, poznanie nowej wiedzy o życiu jest istotną potrzebą.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Zuzanna Małgorzata Wilgosiewicz

Termin: 14 kwietnia 2013 r. godzina 09:00- 17.00

Miejsce: Stowarzyszenie „Żyć Inaczej” ul. Kamieńskiego 10b, we Wrocławiu www.zycinaczej.org.pl

Inwestycja: 205,00 zł

Zapisy po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym - 602-713-115 lub e-mailowym- zwilgosiewicz@o2.pl
lub po prostu przyjdź

My zapewnimy herbatę, kawę ,cukier, dostęp do szklanek …

Zajęcia przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych. Osoby leczone powinny przy zgłoszeniu o tym fakcie poinformować.

Miłość uzdrawia, powoduje, że wzrastamy. Pokora i zgoda powodują, że Miłość popłynie, jeśli jej ruch został zablokowany. Zapraszam do pięknej pracy z Miłością.

Jeśli możecie poinformować znajomych o tych zajęciach - to bardzo proszę.

Pozdrawiam,
Zuzanna Małgorzata Wilgosiewicz

Zuzanna o sobie:
- jestem terapeutką w zakresie Terapii Systemowej Rodzin wg Berta Hellingera /ukończyłam I edycję szkoły Terapii Systemowej Rodzin wg Berta Hellingera prowadzoną przez Gerharda Walpera oraz szereg warsztatów, seminariów szkoleniowych metodą Berta Hellingera, wciąż doskonalę się u doświadczonych terapeutów. Od wielu lat praktykuję, odkrywam i doskonalę różne techniki pracy ze sobą - z ciałem, z oddechem,w medytacji. Posiadam doświadczenie w pracy pedagogiczno-edukacyjnej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Wciąż doskonalę swoje umiejętności, jestem ciekawa ludzi i świata, bardzo chętnie dzielę się z innymi Miłością, która zawsze ubogaca.

A dla zainteresowanych wywiad z Bertem :)

Wywiad dla czasopisma „Connection” – fragment.

Andrea Brettner: Po czym poznaje Pan jako terapeuta istotną problematykę w ustawieniu rodzin?

Bert Hellinger: wsłuchuję się uważnie w to, co ktoś mówi. Każę sobie opowiedzieć tylko o zdarzeniach. Z reguły wystarczy niewiele. Pozwalam aby słowa na mnie podziałały, gdyż każde wypowiedziane zdanie, każda nazwana osoba, ma w sobie inną siłę. Po energii można poznać, o co chodzi i że to jest właśnie to! Kiedy zostaje ujawniona istota, wtedy zazwyczaj nastaje w grupie kompletna cisza. Kieruję się zatem energią, którą postrzegam, oraz idę za najsilniejszym impulsem. Wszystko inne rozwija się już samo z siebie.

Andrea Brettner: Jak Pan sobie tłumaczy fakt, że ustawienia stały się tak wielkim ruchem?

Bert Hellinger: Nie umiem sobie tego wyjaśnić. Ewidentnie mają one jakieś znaczenie i pomagają wielu ludziom

Andrea Brettner: Jak Pan ocenia to, że tak wielu terapeutów – również laików – stosuje metodę ustawień?

Bert Hellinger: Ustawienia rodzin są metodą, która dotyka głębi. Ktoś, kto jej używa musi być obeznany z jej zasadami i regułami. Na przykład nie wolno bać się śmierci, ani tego co może zostać wydobyte na światło dzienne. Nie ma mowy o obawach przed tym, co powiedzą ludzie. Potrzebne jest tu również swoiste doświadczenie życiowe i umiejętność radzenia sobie z codziennymi zadaniami. Jest jednak wiele osób, które po prostu próbują. Nie wzbraniam się przed tym. Ruch w ramach którego wszyscy są dopełnieni i kompletni niczemu nie służy. Nie pozwala na rozwój. Tylko dlatego, że są tacy którzy stosują tą metodę lekkomyślnie i upadają, inni mogą się wiele nauczyć. Uczą się na przykład tego, że należy być ostrożnym. To również przynależy do tego ruchu jako całości. Dlatego nie próbuję kontrolować ani wstrzymywać. Ogólnie rzecz ujmując wszystko ma tu swoją ważność. W innym przypadku zachowywałbym się jak ktoś, kto mówi: „ Teraz doszedłem do czystej nauki za którą wszyscy musicie podążać”

Andrea Brettner: Dla jakich klientów metoda ustawień rodzin nie jest odpowiednia?

Bert Hellinger: Można poczuć, czy klient jest gotowy na ustawienie, czy jest zgoda w nim samym, zgoda płynąca z jego otoczenia, z jego rodziny pochodzenia. Jeśli się obawia, że ustawienie może mieć zbyt duży wpływ na jego rodzinę lub boi się, że ktoś będzie na niego zły, to jest on w duszy nadal dzieckiem i to należy w pełni uszanować. W takim przypadku nie podejmowałbym się ustawienia. Są też takie problemy, których nie można rozwiązać przy pomocy pracy ustawieniowej.

Andrea Brettner: Jakie?

Bert Hellinger: Kiedyś przyszedł do mnie ktoś, kto chciał ustawiać ból zęba ( śmiech). Również w chorobach dziedzicznych ustawienia nie pomogą. To nie jest metoda na wszystko. Nie zastąpi ona innych metod uzdrawiania.

Tłumaczenie: Anna Choińska

Do zobaczenia :)
Pozdrawiam, Zuzanna Małgorzata Wilgosiewicz

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate