Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 055 864 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Szyszynka - Zapis Duszy

Szyszynka jest najbardziej mistycznym gruczołem, który ulokowany jest w mózgu człowieka.

Mistycy twierdzą, że uruchomienie tego gruczołu otwiera w człowieku wielkie zdolności telepatyczne. W świecie fizycznym używamy swoich fizycznych oczu, służą do postrzegania świata materialnego. Otwarcie trzeciego oka daje wgląd w głąb niewidzialnego świata spirytualnego.

Otwiera w człowieku mistyczną moc.

Trzecie oko inaczej jest zwane wewnętrznym okiem (widzeniem). Szyszynka (pineal gland) jest ulokowany w centrum mózgu, maleńki gruczoł niczym ziarenko ryżu- unikalna anatomiczna część mózgu. Pod mikroskopem można zauważyć, że dzieli się na dwie półkule. Dzisiejsza medycyna nie wie zbyt dużo na temat szyszynki, ale już starożytni grecy pisali, że ten maleńki gruczoł łączy człowieka z Rzeczywistą Prawdą.

Aktywuje światło i kontroluje różne biorytmy w ciele, harmonizuje wiele funkcji np, pragnienie, głód, pożądania seksualne, jest biologicznym zegarem w procesie starzenia. Chociaż w normalnym życiu człowieka nie jest ten gruczoł dobrze rozpoznawany to jednak w życiu mistycznym sporo o nim wiadomo. W starych ezoterycznych szkicach znaleziono, że ten punkt w mózgu jest linkiem między dwoma światami: fizycznym i spirytualnym, że jest najsilniejszym źródłem energii jaką może człowiek posiadać, która daje supernaturalne właściwości.

Mistycy nazywają szyszynkę siedzibą duszy. Waży troszkę więcej niż 0.1 gram. U małych dzieci jest ten gruczoł duży ale w okresie dojrzewania kurczy się. W życiu fizycznym reguluje także rytm snu. W nocy zwiększa się poziom melatoniny, który wytwarza szyszynka.

"Szyszynka jest organem, który przyjmuje i obrabia geometryczne obrazy Wszechświata. Wszystkie gruczoły połączone są na subtelnym planie z odpowiednimi figurami geometrycznymi, a szyszynka, jak uważają niektórzy mistycy, łączy w sobie wszystkie początkowe formy. Właśnie ten gruczoł pracuje z Kronikami Akaszy, zapisami wszystkiego co odbywa się we wszechświecie. Szyszynka jest nie tylko organem, który przyjmuję subtelną informację i przechowuje pewien jej zakres; jest tym gdzie zapisane są doświadczenia indywidualnej duszy, zdobyte podczas wielu wcieleń."
To słowa Drunvalo Melchidezeka  - autora "Pradawnej Tajemnicy Kwiatu Życia"

http://www.duchowadroga.fora.pl/czakry-i-cialo,87/przysadka-szyszynka-a-trzecie-oko,756.html

http://instytutarete.pl/poczytaj/cialo/na-zdrowie/470-szyszynka-tunele-rzeczywistosci-i-2012.html

 

W jaki sposób zabijają Twoją szyszynkę

Na zdjęciu widać zmiany jakie fluorek sodu powoduje w szyszynce

– tworzy wokół niej zgrubienie, które z kolei powoduje uśpienie gruczołu. Szyszynka jest najważniejszym organem  naszego ciała. Jest naszym trzecim okiem. U każdego człowiek może ona zostać aktywowana do odbierania częstotliwości fal świata duchowego. Umożliwia dostęp do wszechwiedzy, poczucia boskiej euforii i jedności z otoczeniem. Szyszynka dostrojona jednorazowo do odpowiednich częstotliwości za pomocą medytacji, jogi lub różnych ezoterycznych metod umożliwia podróż do innych wymiarów, zwanych inaczej podróżami astralnymi, astralnymi projekcjami lub głębokim wglądem.

Różnorodne badania przeprowadzone do tej pory potwierdzają, że w określonym przedziale czasowym w nocy (pomiędzy pierwszą a czwartą nad ranem)  do mózgu uwalniane są określone związki chemiczne, które powodują uczucie połączenia z wyższym źródłem. 

W drugiej połowie lat 90-tych naukowiec o imieniu Jennifer Luke przeprowadziła pierwsze badania dotyczące efektu wywieranego na szyszynkę przez fluorek sodu. Badania wykazały, że zlokalizowana pośrodku mózgu szyszynka jest celem dla fluoru. Szyszynka absorbuje o wiele więcej fluoru niż jakikolwiek inny narząd w ciele, w tym kości.

Szyszynka stanowi magnes dla fluorku sodu, który powoduje jej zwapnienie, a w efekcie spadek jej efektywności w balansowaniu całościowego procesu hormonalnego zachodzącego w ciele.

Od tamtej pory różni badacze udowodnili, że fluorek sodu trafia do najważniejszego gruczołu w mózgu. Jest to jedyna substancja, która atakuje główny gruczoł w naszym mózgu - szyszynkę. Fluorek sodu jest wszechobecny, występuje w produktach spożywczych, napojach, wodzie pitnej i użytkowej. Fluorek sodu jest stosowany w 90% zapasów wody w Stanach Zjednoczonych. Zwykle filtry do wody, kupowane w sklepach, nie usuwają fluoru, jedynie filtry z odwróconą osmozą lub filtry do destylacji wody. Najtańszym sposobem jest więc zaopatrzenie się w destylator wody.

Fluorek sodu jest dodawany do wody, produktów spożywczych, napoi gazowanych, kosmetyków, dosłownie wszystkiego! Całkowite wykluczenie go z diety jest niemal niemożliwe. Oto kilka porad jak można usunąć go z organizmu i oczyścić szyszynkę.

Konopie pomagają! Jak zapewne wiecie związek chemiczny aktywny w konopiach zwany THC atakuje wszystkie zmutowane komórki w ciele wzmacniając jednocześnie te zdrowe. W ten sposób zwalcza raka oraz inne choroby. W ten sam sposób oczyszcza szyszynkę. Im bardziej zwiększa się spożycie THC tym lepiej ono działa. Zalecane jest używanie oleju konopnego w kuchni lub spożywanie go w surowej postaci. Jeżeli nie chcesz lub nie możesz używać konopi możesz stosować inne ziołowe lekarstwa. Jednym z nich jest kolendra.  Najlepiej jest spożywać ją w dużych ilościach na surowo, ale jeżeli wolisz możesz używać jej do gotowania lub parzyć z niej herbatę (w tym wypadku polecane jest dosładzanie miodem lub szybkie wypicie naparu po wystudzeniu ponieważ w tej postaci jest bardzo niesmaczna).

Oto podstawy detoksu szyszynki:

1. Rtęć – to kolejny wyjątkowo szkodliwy dla szyszynki związek. Nie pozwól aby dostał się do Twojego organizmu. Amalgamatowe plomby dentystyczne zwierają rtęć i są wysoce toksyczne dla szyszynki. Pozbądź się ich. Wszystkie szczepionki zawierają rtęć. Thimersal (środek konserwujący stosowany w szczepionkach) to metylek rtęci, który kiedy raz dostanie się do mózgu jest bardzo trudny do usunięcia. Unikaj jedzenia ryb oraz owoców morza takich jak krewetki. Mięso tuńczyka i delfina zawiera duże ilości rtęci – im większa ryba tym więcej rtęci znajduje się w jej tkankach. Żarówki energooszczędne zawierają rtęć w postaci gazu, który ulatnia się po jej rozbiciu. Należy uważać na tego typu żarówki, zwłaszcza w pomieszczeniu.

Rtęć może zostać usunięta z organizmu za pomocą chlorelli (glon z gromady zielenic – składnik suplementów), trawy pszenicznej oraz spiruliny (algi). Ponadto, spożywana codziennie kolendra może usunąć rtęć z mózgu.

2. Fluor zawarty w pastach do zębów i wodzie wodociągowej to kolejna trucizna dużego kalibru. Unikaj jej za wszelka cenę. Fluor powoduje zwapnienie i dezaktywację gruczołu szyszynki.

3. Organiczne jedzenie – niektóre pestycydy są wyjątkowo toksyczne dla szyszynki. Spożywanie organicznego, zdrowego, nieprzetworzonego jedzenia wspiera oczyszczanie szyszynki. Mięso nie jest wskazane z uwagi na wysoką toksyczność i zanieczyszczenie. 

4. Alkohol i papierosy – stanowią emocjonalne nawyki, związane zazwyczaj z niską samooceną oraz nieuleczoną traumą i wszelkiego rodzaju urazami.

5. Uzdrawianie serca – podnosi ogólna wibrację, leczy strach – użyteczne narzędzie w momencie kiedy zaczynamy widzieć inne wymiary.

6. Inne toksyny (w produktach spożywczych i kosmetykach) – jeżeli coś jest toksyczne nie wprowadzaj tego do swojego organizmu. Toksyn znajdują się w  płynach do płukania ust, dezodorantach i odświeżaczach powietrza. Trujące substancje to sztuczne słodziki (aspartan), cukier rafinowany, phylenanine oraz wszystkie substancje z nr E od 1.     

7. Surowe kakao spożywane w dużej ilości oczyszcza szyszynkę oraz stymuluje jej działanie z uwagi na wysoka zawartość antyoksydantów.

Udostępnij

Komentarze

2015-09-09 14:46:29 changemyself22
Jestem chyba dość mocno uduchowiona i marzę żeby wprowadzić trochę kontroli nad sobą i myślami. Znacie jakieś sposoby?
2016-11-26 09:38:38 Kewin
Wielka księga sekretów: 112 medytacji, które pomogą odkryć twój sekret
2018-05-17 20:03:32 Marek
Twoje uduchowienie, jeżeli faktycznie jesteś uduchowiona, jest jedyną siłą, która jest zdolna cię poprowadzić ku duchowemu rozwojowi. Uduchowiony człowiek, to człowiek z wewnętrznym światłem. Twoja prośba o jakieś sposoby, może oznaczać, że nie jesteś wcale uduchowiona, tylko sentymentalna.

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Fundacja w Kontakt z Nami
Hej Anna! Twój wpis jest niestety okraszony rasizmem i negatywną oceną.Widać mamy swoje powody...
Life Balance kosztuje 570 Euro. Life Expert Profi 577 Euro. Urządzenia są dystrybuowane w...
Kamienie i inne przedmioty organiczne mają ogromny pozytywny wpływ na ludzki organizm. Trzeba...
trofilam na wasza strone bardzo interesujace rzeczy na zachodzie znane juz od ponad 30 lat....
JAKA JEST CENA TEGO APARATU
Proszę o zgodę w rodzinie.
Dziekuje za pomoc ale mam nadzieje ze sie opanuje i inni nie beda slyszec moich mysli . Pozdrawiam
Cyntia Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadam się
Marcin Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się. .. tak mówi moje serce i duch,..
Justyna Borczyka-Kuberska w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się.
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate