Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 426 527 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Uzdrawiająca moc kamieni

Kamienie i ich znaczenie

AGAT Uczy delikatności i mądrości, wzmacnia ciało i ducha, zapewnia ochronę i równowagę, dodaje pewności  siebie, wzmacnia poczucie własnej wartości. Oddala troski i obawy, pomaga w odnalezieniu prawdy w depresji. Uśmierza bóle głowy, leczy  choroby oczu i słuchu, dolegliwości żołądkowe, obniża gorączkę wzmacnia organy rozrodcze. Pomocny jest również przy leczeniu alkoholizmu i epilepsji. Uspokaja i wzmacnia serce. Przynosi ulgę w schorzeniach skóry po ukąszeniach owadów. Dla kobiet w ciąży - chroni rozwijające się życie. Amulet z Agatu zalecany jest do noszenia mówcom, adwokatom i politykom, gdyż sprzyja on krasomówstwu - udziela pięknego daru słowa. Agat jest uważany również za kamień rodzinny przeciwdziała kłótnią domowym i strzeże ogniska domowego.

Agat zielony:  łagodzi niepokoje, lęki. To łagodny, kojący kamień.

Agat mszysty:  oczyszcza ciało emocjonalne, oddala gniew i frustrację.

Agat brązowawy: pomaga na choroby kobiece, wzmacniając organy rozrodcze.

Agat białawy: leczy choroby oczu.

Agat niebieskawy: jako że jest źródłem chłodnej i uspokajającej energii, skutecznie neutralizuje tzw. "czerwone energie" jak: gniew, infekcje, stany zapalne, gorączki itd.

Agat muszlowy: daje zdrowy stosunek do pieniędzy; stosowany w magii obfitości, działa na majątek i wzbogacenie.                         

AKWAMARYN Przynosi szczęście w małżeństwie, pomaga w podtrzymaniu miłości i szczęścia partnerskiego, sprzyja bogactwu i radości. Akwamaryn harmonizuje i stabilizuje nasze ciało, umysł i duszę we wszystkich obszarach działalności. Poprawia zdolność do wyrażania swych myśli i uczuć. Wpływa tym samym na dobre samopoczucie, łagodzi rozdrażnienia i agresje oraz działa korzystnie przy depresjach, wzmaga poczucie pewności siebie. Ma zastosowanie przy zapaleniach oczu, dolegliwościach wątroby i nerek, oraz dolegliwościach wiążących się z zębami, a także przy leczeniu chorób związanych z drogami oddechowymi.     

        

AMAZONIT Oddziałuje uspokajająco i rozluźniająco, pomaga szczególnie przy bólach w okolicach kręgosłupa.  Harmonizuje pracę serca, łagodzi tzw. bóle nerwicowe oraz pomaga odzyskać równowagę ciała i ducha. Zalecany jest osobom, które mają kłopoty ze snem i swoją osobowością. Zwiększa wdzięk, komunikatywność i pewność siebie oraz uruchamia intuicję. Amazonit poprawia również zdolność myślenia i przyswajania sobie wiedzy. Ma właściwości odtruwające, wspomaga przemianę materii. Działa korzystnie na hormony, cerę, system limfatyczny, gardło, tarczycę, układ nerwowy i mózg.                                           

AMETYST  Symbolizuje czystość zarówno duchową, jak i fizyczną, ale także władze. Rozszerza świadomość, mądrość, wyostrza intuicje, otwiera nowe możliwości. Pomaga przy bezsenności, łagodzi skutki migreny, chorób psychicznych, pozytywnie oddziałuje przy stanach nerwowych, halucynacjach i histerii. Uspokaja i wycisza wnętrze człowieka, oddala emocje i niepokoje, wzmacnia koncentracje. Regeneruje chorą, uszkodzoną trzustkę, szczególnie zalecany dla alkoholików, ale również chroni przed nałogami. Harmonizuje życie erotyczne.  

AWENTURYN Jest symbolem  szczęścia, siły, aktywności i fortuny. Wzmacnia ciało i system nerwowy, tonizuje i łagodzi szmery oraz migotania serca, poprawia witalność. Pomaga zwalczać choroby oczu, koi wzrok, przeciwdziała wypadaniu włosów, leczy uczulenia i podrażnienia skórne. Osobę, która go nosi, obdarza odwagą, niezależnością, kreatywnością, pogodą ducha. Wycisza ludzi o awanturniczym usposobieniu, nadpobudliwych, roztrzepanych i nerwowych.  Wspomaga leczenie ADHD.                                                      

AZURYT Wzmaga efektywność energii w umyśle i w ciele, polepszając przepływ krwi oraz doprowadzanie tlenu i składników odżywczych. Pobudza pamięć, uwalnia oporne, długotrwałe blokady w komunikacji, uruchamia pełen  potencjał.  Azuryt pomaga tym, którzy mają trudności z podejmowaniem decyzji. Energia azurytu pobudza życie, miłość i uznanie dla życia.                       

BURSZTYN Posiada ciepłe, słoneczne promieniowanie i jest dla ludzi pomocny  we wszystkich sytuacjach życia. Promieniowanie bursztynu sprzyja powodzeniu wszystkich podejmowanych działań. Pozwala rozwijać altruizm oraz otwiera na zauważanie potrzeb innych ludzi. Daje ufność, aktywizuje siły sprzyja dobremu samopoczuciu fizycznemu, aktywizuje moc samo uzdrawiania. Ofiaruje  siłę i mądrość w zakresie spraw materialnych.  Bursztyn chroni przed urokami i klątwami, a także przed złymi ludźmi, ma moc pochłaniania negatywnych energii. Ma wszechstronne zastosowanie na różne dolegliwości: tarczycę bóle uszu, migdały, astmę zaburzenia jelitowo-żołądkowe, reumatyzm, zawroty głowy. Równoważy pracę wątroby i woreczka żółciowego, pomaga przy astmie i zapaleniach oskrzeli. Wzmacnia czakrę splotu słonecznego.

CYTRYN Jest kamieniem mądrości, wyobraźni i intuicji, pomaga gromadzić majątek i właściwie nim zarządzać. Cytryn wzmaga pewność siebie, samoakceptację i poczucie własnej wartości. Ułatwia naukę i pisanie, dodaje siły na egzaminach. Cytryn poprawia system krążenia, pracę gruczołów limfatycznych, komórek mózgowych oraz przemianę materii. Pomaga usuwać zatrucia krwi, zwłaszcza w czasie zapalenia wyrostka robaczkowego czy gangreny. Uaktywnia metabolizm i stymuluje działanie układu trawiennego. Pomocny przy schorzeniach nerek i wątroby. Idealny dla cukrzyków pobudza pracę trzustki i wydzielanie insuliny.             

CHALCEDON Kamień ten pośredniczy w przekazywaniu energii okolicom gardła i szyi. Leczy chrypkę i nadaje piękny ton głosowi. Przy skaleczeniach powoduje szybkie krzepnięcie krwi. Zapobiega wypadaniu włosów oraz wzmacnia kruche paznokcie. Pomaga trzymać na wodzy temperament, uspokaja wewnętrznie. Pozwala przezwyciężyć  zahamowania związane z wyrażaniem myśli. Daruje nam opanowanie, oddala awanturniczość i gniew, uspokaja umysł, działa, jako ochrona przeciwko hipnozie. Przyczepiony do łóżka lub włożony pod poduszkę ma odpędzać koszmary oraz lęk przed ciemnością. Wykorzystuje się go do podnoszenia urody, siły, energii i uzyskiwania sukcesów. 

CHRYZOKOLA Ten piękny i pełen wyrazu kamień zbliża nas ku naturze i działa bardzo wyrównująco na umysł. Budzi w nas opanowanie, spokój, dobroć i tolerancję. Wzmacnia intuicję. Wnosi równowagę, harmonizuje energie, łagodzi emocjonalne przeciążenia (koi lęki i poczucie winy), oczyszcza  z negatywnych aspektów, przynosi wewnętrzny spokój i zadowolenie. Wspaniały kamień medytacyjny.Chryzokola  polecana jest przy porodzie: odpręża i obdarza rodzącą zaufaniem do przebiegu naturalnych procesów. Zmniejsza napięcia nerwowe, pomaga przy chorobach wrzodowych, polepsza pigmentację  skóry i włosów. Działa chłodząco przy oparzeniach i gorączkach. Rozluźnia podbrzusze, likwiduje kolki. Przeciwdziała osłabieniu kości i chorobom tarczycy.       

    

FLUORYT Zwany jest kamieniem geniusza, gdyż pomaga rozwijać ukryte zdolności. Fluoryt wnosi duchowe poznanie w nasze życie codziennie ucząc nas podejmowania odpowiedzialności za nasze myśli, słowa i czyny. Pomagając zachować posłuszeństwo wobec utworzonych i przyjętych przykazań oraz zasad wnosząc porządek i spokój w myślach. Oczyszcza umysł, emocje doprowadza do harmonii, rozwija świadomość (intuicje),  pomaga przy medytacji. Leczy niesprawność mózgu i przepracowanie. Potrafi ponownie rozniecić  seksualne pożądanie i ugruntować nadmiar energii.  Łagodzi stres, stany nerwowe. Chroni płuca, wspomaga leczenie guzów nowotworowych, nowotworów płuc i wątroby. Fluoryt chroni zęby i kości, może korzystnie wpływać na ludzi z artretyzmem, reumatyzmem i chorobami kręgosłupa.

GRANAT Kamień opiekuńczy, chroni przed nieszczęściami i różnymi niebezpieczeństwami. Wspomaga rozwój wyobraźni i wizualizacji. Korzystnie wpływa na strukturę krwi oraz pobudza krążenie, pomaga przy anemii. Wskazany dla osób zniechęconych do życia, ospałych, leniwych, dodaje siły, wzmacnia energię. Pomocny w problemach popędu płciowego, ciemna czerwień tego kamienia aktywizuje organy rozrodcze. Stosowany również w schorzeniach skóry, depresjach i reumatyzmie. Wspomaga czakrę podstawy.                                                                       

HEMATYT  Dodaje odwagi w radzeniu sobie z problemami dnia codziennego, umacnia ciało.  Bardzo dobry przy białaczce, anemii,  pobudza budowę wewnętrznych komórek, odświeża krew. Pomocny po operacjach, przy rekonwalescencji, osłabieniu, awitaminozie, regeneruje organizm. Pomaga w skurczach mięśni, schorzeniach śledziony, ułatwia zasypianie. Chroni przed złym okiem. Wzmacnia czakrę podstawy.                                                                            

HOWLIT Postrzegany jest, jako kamień przynoszący szczęście i powodzenie. Inspiruje artystyczne przedsięwzięcia oraz stymuluje wyobraźnię. Mówi się również, że minerał ten wzmacnia odpowiedzialność, zmysł obserwacji, cierpliwość i takt. Jest kamieniem pamięci, wiedzy i rozwoju.  Pomaga zwalczać bezsenność.                                                                          

JADEIT Chroni przed wypadkami, przedłuża życie, odświeża uczucia, przynosi zadowolenie, wesołość, odnawia Nasze myśli. Zalecany przy cukrzycy, wzmacnia krążenie krwi, obniża ciśnienie. Wpływa korzystnie na serce, nerki, pęcherz moczowy, łagodzi zaburzenia trawienne oraz kolkę. Działa na nerwobóle,  półpasiec, grypę, opryszczkę, żółtaczkę. Pomaga przy porodzie, wzmacnia system immunologiczny, odpręża, działa kojąco i uspakajająco, pomaga zasnąć. Usuwa nadmierną potliwość, łagodzi skutki oparzenia słonecznego. Wzmacnia czakrę serca. Zawiera trzy ważne mikroelementy: żelazo, magnez, wapń.          

JASPIS  Uchodzi za kamień ochronny, gdyż pochłania negatywne energie, wzmacnia siłę woli, daje pewność siebie, uwrażliwia. Uczy skromności, stałości i wytrwałości. Leczy krwotoki wewnętrzne, wylewy krwi -odkaża i wzmacnia krew. Działa na schorzenia pęcherza i nerek, wątrobę, śledzionę, pęcherz żółciowy, wpływa również uspokajająco na system nerwowy. Strzeże od bólu głowy i letargu, zalecany przy epilepsji. Pomocny w czasie ciąży - na nudności, ale zarówno  bardzo dobrze działa na macice i jajowody. Wzmacnia czakrę podstawy. Jaspis czerwony sprzyja realistycznemu myśleniu oraz wzmacnia naszą wolę, przeciwdziała zauroczeniu złych ludzi (często zastępowany czerwoną wstążeczką). Jaspis żółty  wpływa pozytywnie na rozwój duchowy a także pozwala dostrzegać zjawiska pozazmysłowe. Jaspisy są silnymi talizmanami, poprawiającymi atmosferę w pracy oraz w rodzinie.                                                                                                                     

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY Pobudza do życia uczuciowego, działa uspokajająco i wyrównująco ciało i ducha. Wzmacnia nas emocjonalnie i wpływa na podświadomość . Czyni nas świadomymi naszej pasywnej, marzycielskiej strony natury, wzmacnia  intuicję i zdolność rozumienia. Jest symbolem płodności i kobiecości a mężczyzną pomaga w otwarciu się na kobiecość. Działa korzystnie na hormony oraz system limfatyczny. Pomaga przy nudnościach, bólach żołądkowych, obstrukcjach, bolesnych miesiączkach. Leczy bezpłodność.  

KARNEOL  ułatwia koncentrację i pobudza witalność organizmu.  Rozwija duchowo i budzi ukryty w nas twórczy potencjał, oczyszczając i rozwijając świadomość. Powstrzymuje od negatywnych uczynków, co prowadzi do lepszego zrozumienia znaczenia życia. Daje przez to klucz do mądrości. Harmonizuje układ trawienny, choroby jelit, pomaga przy zakażeniu krwi, zapaleniu uszu, zapaleniu nerwu kulszowego, łagodzi bóle reumatyczne, nerwobóle, obniża gorączkę,  pomaga wychodzić z depresji. Uwalnia od blokad energetycznych. Wzmacnia czakrę podstawy.   

KORAL Jest symbolem siły, uspokaja emocje i przywraca harmonię, wnosi w Nasze życie piękno i czystość, pobudza kreatywność, obdarowuje optymizmem. Uznawany za kamień miłości i namiętności. Blednie, gdy osoba nosząca go cierpi na niedokrwistość lub niedożywienie. Wpływa odżywczo na organizm, wzmacnia siłę i wzrost, wyrównuje pracę serca. Wspomaga przy anemii, chorobach krążenia, dopływu krwi, niepłodności, problemach menstruacyjnych. Oczyszcza i ogrzewa wewnętrznie organizm, wspiera nerki i pęcherz moczowy.

KRYSZTAŁ GÓRSKI  Jest kamieniem harmonii i neutralizatorem, pochłania nie korzystne wibracje, niweluje szkodliwe promieniowanie. Wzmacnia intuicje, pomaga w medytacji, relaksacji, oczyszczaniu i wzmacnianiu organizmu. Wspomaga intensywne myślenie i jasność umysłu. Wspomaga leczenie guzów nowotworowych, wad postawy i ciężkich przeziębień. Stosuje się go przy chorobach tarczycy, reumatyzmie, anginie, zaburzeniach żołądkowo - jelitowych, skłonności do krwotoków, bolesnych miesiączkach, zawrotach głowy i zaburzeniach błędnika.

KWARC DYMNY  Jako odmiana kryształu górskiego wnosi w Nasze życie na ziemi i w materię najwyższą siłę światła, jaka się w krysztale górskim objawia. Pomaga nam na drodze duchowej realizacji wtedy,  gdy jesteśmy jeszcze bardzo przywiązani do materialnych spraw. Wspiera i dodaje odwagi, aby porzucić to, co utrudnia duchowy rozwój i osiągnięcie wewnętrznego spokoju. Pozwala rozwiązywać najtrudniejsze sprawy życiowe dodając  im światła tak, aby problemy usuwały się z naszej drogi. Pomaga ludziom, którzy z trudem akceptują materialne prawidłowości życia. Pozwala dostrzec nasze fizyczne ciało i o nie zadbać, aby pomagało nam w naszym duchowym wzroście.  Ma szczególne znaczenie dla ludzi bez zasad, przygnębionych lub skłaniających się do ucieczki od spraw doczesnych z powodu niechęci do podjęcia odpowiedzialności i wyzwań, jakie stawia im życie! Usuwa skłonności samobójcze i jest skuteczny w walce z depresją i przygnębieniem. Ma bardzo pozytywny wpływ na wzmacnianie tkanki łącznej przy infekcjach i nowotworach!                  Bardzo ciemne kwarce wspomagają przy uzależnieniach szczególnie dla narkomanów,  pomaga przejść trudny okres odwykowy. Daje siłę i nadzieje ludziom słabym – uzależnionym.

KWARC RÓŻOWY  Jako kamień miłości i piękna, sprzyja budowaniu zaufania, wiary i otwiera  serce na wszystko, co piękne, dając łagodność i uwrażliwiając nas na piękno w muzyce i sztuce, poezji, malarstwie. Jest nazywany "kamieniem artystów" ożywia też twórcze myślenie i inspirację. Budzi radość życia i uczucie szczęścia otaczając nas miłością, tkliwością i zrozumieniem.  Goi, koi i usuwa rany serca, które powstały na skutek bezwzględności, brutalności, nieprzychylności i ignorancji innych. Usuwa blokady serca, które utrudniały przepływ miłości i radości życia dając nam spełnienie i zadowolenie. Uczy wybaczania i sobie i innym. Wskazany przy chorobach krwi, krążenia i schorzeniach serca, dolegliwościach wątroby i nerek oraz przy bezpłodności i dolegliwościach podbrzusza. Korzystnie wpływa na nowotwory, negatywne promieniowanie. Ma bardzo silne odtruwające działanie na nerki i wątrobę, dzięki czemu odciąża całą przemianę materii.

KRZEMIEŃ PASIASTY Łączy on siłę wody i ognia, które wspólnie wyzwalają energię pierwotną pozwalającą na odrodzenie chęci życia ułatwiające samowyleczenie organizmu. Uwalnia pierwiastki szczęścia zwane endorfinami, poprzez co jest nazywany kamieniem optymizmu. Dodaje energii wzmacnia witalność, usuwa zmęczenie,  chroni przed negatywnymi wpływami, wzbudza zaufanie do swoich wyborów, wycisza wewnętrznie nie pozbawiając  energii zewnętrznej. Oczyszcza organizm z zastarzałych toksyn, poprawia wygląd skóry odmładzając  ją. Zalecany jest również  w przypadku zaburzeń  hormonalnych, jak i na wszelkie choroby kobiece. Leczy nerki, bóle głowy, mięśni i kości.

LABLADORYT  To kamień, który pomaga połączyć się z osobistym przeznaczeniem i odnalezieniem swojej życiowej drogi. Jest kamieniem mocy, który uwalnia ludzi od dręczących myśli, oczyszcza z negatywnej energii w zamian dając odwagę,  jasność umysłu i oryginalność. Pomocny przy zauroczeniach i opętaniach.  Jeśli szukasz swojego powołania, labradoryt pomoże ci je odnaleźć, przywraca pasję i pewność w podejmowaniu decyzji. Pomaga wejść w energię dziecięcego entuzjazmu i pozwala pracować  z radością nad danym przedsięwzięciem. Pomaga rozwiązywać poważne  problemy.

LAPIS LAZULI W wielu kulturach jest uważany, jako święty kamień, posłaniec Niebios, który przynosi ludziom mądrość, kierując umysł do wnętrza i dając zrozumienie. Lapis  Lazuli symbolizuje idealizm, ofiarność, uczucia najczystsze i najbardziej bezinteresowne, które ten kamień leczniczy wzbudza. Duszą tego klejnotu jest dobroć,  a emanacje jego zwalczają wszelkie zło i ponure myśli.                  Lapis położony na sercu,  koi natychmiast jego niepokoje,  przynosi ulgę i odprężenie.  

Jest to klejnot cudownie pobudzający optymizm. Położony na czakrę czoła  wprowadza w najgłębsze obszary umysłu, z których płynie do nas intuicyjna wiedza i zrozumienie oraz zaufanie do samych siebie Pozwala usunąć negatywne wzorce myślowe, które mogłyby zamknąć dostęp do tych głębi. Lapis lazuli leczy szczególnie z gorączki, epilepsji, bólów głowy i bezsenności, wspomaga krążenie, łagodzi obrzęki, dolegliwości oczu oraz urazów psychicznych (szoków). Jest to kamień przyjaźni, wzmacnia ducha społecznego, sprzyja harmonii między ludźmi. Dzieciom lękliwym dobrze jest dawać wisiorek  z lapis lazuli dla wzmocnienia ich wiary we własne siły.

LAWA WULKANICZNA Inaczej znana, jako Tektyt powstaje z oparów skalnych powstałych w czasie uderzenia meteorytu lub z zastygniętych law z erupcji wulkanicznej. Powierzchnia tektytu jest nierówna,  pęcherzykowata, pobrużdżona. Lawa wpływa na łagodny przepływ energii, który ma uzdrawiający wpływ na ciało, ducha oraz umysł.  Lawa wulkaniczna skupia negatywną energię i zamienia na pozytywną.    

MALACHIT wyciąga z organizmu choroby  i pobudza  przepływ energii. Węglan miedzi zawarty w tym minerale niszczy bakterie chorobotwórcze. Malachit ma działanie uspokajające i nasenne, poprawia krążenie, pobudza tworzenie czerwonych ciałek krwi i odnawia tkankę nerwową. Doskonale koordynuje pracę półkul mózgowych, dzięki czemu może być stosowany do leczenia autyzmu, dysleksji, epilepsji, rozstrojów nerwowych, zaburzeń koordynacji, zawrotów głowy i problemów ze wzrokiem. Zalecany przy reumatyzmie, astmie, sklerozie, chorobach serca i hemoroidach. Łagodzi objawy choroby Parkinsona. Malachit sprzyja również płodności. Noszony w czasie ciąży i porodu, zapobiega komplikacjom i nadmiernym bólom.                   

MARMUR  W zależności od zastosowania jest podgrzewany lub schładzany, poprzez te zabiegi uwalnia i przekazuje swą energie i moc. Ciepłe kamienie likwidują napięcia i pozwalają się silnie  rozluźnić mięśnie. Zimne pobudzają krążenie oraz działają silnie relaksująco.                            

NOC KAIRU Określany kamieniem czarnoksiężników jest kwintesencją elegancji i stylu. Kamień ten jest niezwykle wyjątkowy, przez swą tajemniczość-intryguje, jest to onyks, z nałożoną mieniącą się poświatą. Zwalcza astmę,  łzawienie oczu, poprawia słuch, zapobiega wypadaniu włosów.                Pomaga w do wartościowaniu swojej osoby.

OBSYDIAN ma łagodne działanie, chroni i mobilizuje do działania, każe mocno stąpać po ziemi. Jest to kamie wzmacniający  poczucie własnej wartości, ale również zmuszający do stawiania sobie wymagań. Chroni przed złym wpływem innych, dlatego poleca się go osobom nieśmiałym, o łagodnym usposobieniu i miękkim sercu. Uaktywnia zdolności parapsychiczne. Leczy  dolegliwości związane z układem pokarmowym tj. jelita, żołądek. Wzmacnia męskość, energię przepływu krwi.  Pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem.

ONYX  Pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość. Daje siłę ludziom,

http://www.ilo-art.pl/webpage/pl/kamienie-i-ich-znaczenia.html

http://www.skarby-natury.com/index.php?k_d=838&

http://www.geonumer.com/litoterapia.html

 

 

Udostępnij

Komentarze

2015-02-20 20:07:41 Sabina
Jak można wierzyć, że jakiś kamień, np w postaci kulek w bransoletce uchroni przed wypadkiem (jak niby jadeit)?! To znaczy, że ma on moc sprawczą, skoro nie od Boga to znaczy, że od Szatana! Gratuluję wielbienia Szatana. Ponadto "kamień" Noc Kairu to nie kamień tylko szkło!!! Jest wytworem człowieka! tak jak "Piasek pustyni" czy "Szmaragd Nilu"! Więc jak szkło wyrobione w fabryce ma mieć niby taką boską moc?! Kto pisze i wymyśla takie bzdury?! A reszta powtarza
2015-02-24 17:29:30 Mariusz B
Pani Sabino! Stworzona materia (przez Stwórcę, nie szatana) ma ogromną moc oddziaływania na otoczenie. Czy woda nie poi? Czy jedzenie nie karmi? Czy powietrze nie podtrzymuje życia biologicznego? Czy kamienie są bez żadnej mocy, funkcji, przeznaczenia? Są jedną z najstarszych form na Ziemi i we Wszechświecie. Wielu ludzi doświadczyło mocy kamieni, minerałów i innych cudów Natury. Uznanie ich mocy, nawet gdy nie działa na wszystkich (tak jak Duch Miłości, który nie narzuca się, a daje życie i kocha bezwarunkowo, bez oskarżania o szatanizm), to wyraz szacunku do Boskiego stworzenia, a nie wielbienie szatana. Nam w życiu nie raz sprawdziła się uzdrawiająca moc kamieni, choć nie w takim zakresie ja wyżej. Po to podaje się źródła.
2015-04-13 17:13:23 Małgorzata
Z tymi kamieniami to jest tak, że działają lub nie, zależnie od umysłu. Uwierzysz że chroni- będzie chronił i tyle.
2015-08-05 15:16:03 Ewa
Budzę się rano z bólem głowy. Zakładam noc Kairu (bransoletka), ból mija. Wypróbowałam przypadkowo. Podobała mi się bransoletka, kupiłam. Byłam akurat w kiepskiej formie po śmierci bliskiej osoby. Bolało mnie wszystko: głowa, kości, stawy. Założyłam bransoletkę, przeszło. Wierzycie? Nikogo nie chcę przekonywać, ale wiem, że działa. Teraz kupię korale.
2016-02-24 01:00:09 Barbara
Jestem po zawale i operacji serca ,byłam jedną nogą na tamtym świecie ,moje skarby ,tak je nazywam pomogły mi ,gdy byłam w ciężkim stanie poprosiłam żeby mi przyniesono moje kamyki ,cały czas miałam je pod poduszką w szpitalu ,czasami myślę o tym wszystkim to tak naprawdę to one mi pomogły przetrwać najgorszy dla mnie czas,w tedy miałam jeszcze małą kolekcję ,dzisiaj nadal są ze mną i powiększam kolekcję
2016-05-24 07:38:16 ania
Do Pani Sabina. A kto Pani karze wierzyć w moc kamieni.?? Nie wierzysz nie komentuje proste. Pozdrawiam.
2016-07-10 18:42:00 ANNA
Kamienie to najcudowniejsze lekarstwo,stworzone przez Stwórcę Wszechświata dla człowieka i dla planety.Mają swoją energię i otwartym na nią ludziom przynoszą ukojenie.Innym którzy w nią nie wierzą niech cieszą oczy.Pozdrawiam :)

2016-12-05 07:47:28 marek lat 60
mam 20 pare kilo nadwagi gdy ważyłem 100 kg miałem okropne bóle stawu biodrowego odpowiedni zestaw kamieni spowodował że dziś przy wadze 105 kg nie czuje bólu a na reumatyzm w nadgarstkach który nie dawał żyć zakładam opaski z miedzianej blachy 0.8 mm .uwaga końce blachy nie mogą by połączone bo nie będzie ona działać
2017-01-22 14:57:55 Rafał
zastanawiam się nad kupnem kryształu górskiego, czy wybrać kamień oszlifowany, czy nie, jaki ma większe właściwości ?
2017-01-28 11:00:38 Szira
Od paru lat cierpie na nerwice z okresami depresji, ostatnio mi sie pogorszylo, kazdy kontakt z obcymi ludzmi, prowadzenie auta, czy nawet wyjscie na basen powoduja u mnie paniczny strach. Do tego dochodzi nowa nieumiejetnosc podjecia decyzji w codziennym zyciu oraz w milosci. Oczywiscie potrzebna tu pomoc psychologa, ale jaki kamien moglabym uzyc aby jego energia dopomogla?
2017-02-27 12:32:53 marek lat 60
szira wejdź na internet wpisz ,,lecznice właściwości kamieni'' i szukaj .ja tak sobie pomogłem z bólem stawu biodrowego powodzenia
2017-03-10 03:54:50 LAURA ESTERA
SZIRA TO NIE JEST TAKIE PROSTE JAK RADZI PAN MAREK... W TWOIM PRZYPADKU POTRZEBA KILKU KAMIENI I NOSIĆ JE NA SOBIE I PRZY SOBIE. JESTEM LITOTERAPEUTKĄ I WRÓŻBITKĄ...
https;//www.magicznewrota.pl/LauraEstera

2017-04-23 15:32:06 Mirek
Do Rafała - nie ma znaczenia czy kamień jest oszlifowany czy nie , moc ta sama .Po zakupie oczyść kryształ w soli a potem naladuj w słońcu.
2017-06-18 20:55:14 Beata
Minerały mają swoje różne wibracje i wspomagają wszelkie stworzenia w tym człowieka. Gdy jesteśmy blisko minerału, to wspólnie nadajemy na swoich falach. On współpracuje z nami, a My z Nim.
2017-07-04 13:14:37 Maria
kamienie to nie tylko ozdoby ale maja naprawde własciwosci lecznicze a na ochrone przed wypadkami polecam tukuz sodalit
2017-09-15 00:51:47 Stella
Ma jednak znaczenie czy kamień jest szlifowany czy surowy. Kamienie surowe czyli nieszlifowane działają silniej. Na depresję najlepszy jest cytryn. Polecam filmik na you tube Teresy Szczepanek, wykład na temat leczniczych możliwości kamieni.
2017-09-24 05:15:25 Sabina
Przepraszam wszystkich uwierzyłam po tylu opowieściach, moje słowa były puste i pochopne przepraszam wszystkich. Minerały maja moc i wibracje. Teraz już wiem ze życie jest obiegiem materi i przepływem energi ...
2018-01-26 08:10:27 Małgorzata
to nie wiara to fakt . Ja dużo przebywam przy komputerze jestem bardzo naelektryzowana co kol-wiek chwycę metalowego to szczela mi z pod palców iskierki ale o kiedy zaprzyjaźniłam się z kryształem górskim problem znikł !
2018-01-27 13:16:50 Gosia
Ja kolekcjonuję kamienie i mają super właściwości
2018-02-10 05:30:39 Karol
Man kolekcję ok 20 kamieni, wierzę, że mają ogromną moc. Lepiej się czuję w ich obecności. Pomagają tez w medytacji bądź skupieniu kiedy rozwiązuję problemy. Zastanawiam się czy ma znaczenie to w jak je przechowuje? Obecnie trzymam je na moim biurku w pracy gdzie spędzam wiele godzin. Wszystkie są wyeksponowane ale leżą razem. Stanowią też przyjemny efekt wizualny dzięki temu.
2018-02-10 16:14:40 Beata
Witam
Czy ktoś wie może jak należy łączyć kamienie?
Chciałabym w bransoletce połączyć kilka kamieni ale nie wiem czy nie wywoła to odwrotnego efektu do zamierzonego... ma to być czarny Turmalin, agat, kryształ górski i bursztyn
Szukam w internecie informacji na ten temat ale daremnie..

2018-03-28 04:55:06 Julia
A czarne diamenty jakie mają właściwości ?
2018-05-15 09:56:29 Tierra
Zapraszamy na warsztat poświęcony energii kamieni. 2-3 czerwca 2018. Warsztaty, na które zapraszamy, przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Podczas pracy będziemy tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.
szczegóły:https://tierracenter.pl/wydarzenie/energia-zakleta-w-kamieniu/

2018-11-10 18:11:46 Ola
Przy opisie kamienia księżycowego jest fotka labradorytu. Kamień księżycowy troszkę inaczej wygląda
2019-06-19 21:10:38 Bartłomiej
moja córka została obdarowana przez kryształ górski umiejętnością czytania poprzednich wcieleń po miesiącu jak go dostała. ale obecnie niektóre dzieci mają niesamowite zdolności.
2019-12-13 04:03:36 Andrzej
Kamienie i inne przedmioty organiczne mają ogromny pozytywny wpływ na ludzki organizm. Trzeba tylko z nich korzystać w sposób odpowiedni. Przede wszystkim mieć trochę wiedzy, lub skorzystać z umiejętności i doświadczenia specjalistów. A co powiecie o innych występujących w Świecie organach, substancjach, przedmiotach, które odgrywają i wpływają pozytywnie na ludzki organizm? Przykładem może być BRZOZA. Jej soki mają właściwości lecznicze i wpływają pozytywnie na ludzki organizm,itp. itd.Wszystko to stworzył i dał nam Stwórca.
2020-07-24 06:25:53 stacy J
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam klpoty z migdalami gardlem I angina kiedy kwitly lipy. szpitale I nacinanie zaropialych migdalow nie pomagalo co roku to samo.kiedy wyjechalam do kanady w wieku doroslym to samo lip nie bylo a choroba trwala.kiedy wyjezdrzalam do kanady kupowalam to co morze przpominac mi polske bylo pare sznurkow bursztynow lezaly w szkatule kiedy przecztalam w nieznanym swiecie o ich wlasciwosciach zalozylam bardzo byly niewygodne uwieraly douczaly dusily mnie zakladalam I zdejmowalam od 20 lat nosze je morzna powiedziec bez przerwy dzieci w przedszkolu okreslaly mnie pani w zoltych koralach jak reka odjal moje dolegliwosci nosze je ciagle zdejmuje tylko jak wymaga tego sytuacja kiedy nie pasuja do stroju I nie da sie ich ukryc,ale czesto wracam z chrypka kiedy je zakladam oddycham z ulga I dobrze sie czuje z tym zoltym kolorem kto nie wierzy choruje niech sam sie przekona jest ciezko na poczatku pozdrawiam I powodzenia

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate