Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 416 405 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
7 gość/-ci.

Sierpień 2007

NR 8 (16) - SIERPIEŃ 2007

Tekst redakcyjny z biuletynu nr 8 (16) sierpień 2007r.:

Drodzy Przyjaciele!

     Lato, okres wakacji sprzyja pielgrzymowaniu. Łatwiej jest wtedy gdzieś się wybrać, wyjechać z domu, udać się do świętych miejsc, na łono przyrody i tam zaglądnąć w głąb siebie, wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i poszukać osobistej komunikacji i więzi z Bogiem. Kontakt telepatyczny umożliwia bardzo świadomą formę rozmowy ze Stwórcą. Należy ją jednak pogłębiać na wszelkie możliwie sposoby. A jednym z nich jest właśnie pielgrzymowanie, czy to indywidualne czy grupowe. Grupa umożliwia sprawdzenie w praktyce idei i poziomu naszej Miłości, Wyrozumiałości, Cierpliwości, Współpracy, Dzielenia, Pokory, Pokoju i Harmonii. Mówiąc inaczej – dążenia do Jedności w Miłości i Radości, zarówno na planie fizycznym jak i duchowym. Z takim to przesłaniem zorganizowaliśmy po raz trzeci grupowy wyjazd nad święte jezioro Swietłojar w Rosji.
     25 lipca 2007 roku na dworcu w Warszawie zebrało się czterdzieści osób gotowych i chętnych na przeżycie czegoś, co miało im pomóc nie tylko w rozwiązaniu wielu osobistych problemów, przełamaniu życiowych blokad, zrozumieniu istoty Ducha i Wszechświata, znalezieniu odpowiedzi na wiele pytań, ale również na wyciszeniu się, odpoczynku i dostrojeniu siebie do wyższych wibracji Miłości. Niektórzy oczekiwali, że właśnie tam uda im się nawiązać kontakt z Nauczycielami WKR, porozmawiać ze swoim Ojcem- Matką, doświadczyć mistycznego zjednoczenia swojej osobowości nie tylko ze swoją Duszą, a Duchem Ludzkości i całego Wszechświata. I nie pomylili się!
    Nasza pielgrzymka była nie tylko ciekawa, intensywna, wymagająca ale też uduchowiona i radosna. Zwiedzaliśmy medytując. Chodziliśmy kochając. Odpoczywaliśmy i pracowaliśmy razem. Oczyszczaliśmy się kąpiąc i pracując wspólnie na rzecz ludzkości, Ziemi i Kosmosu. Cieszyliśmy się z deszczu i słońca. Jedliśmy skromnie ale razem. Bawiliśmy się śpiewając i tańcząc. Doświadczaliśmy i dzieliliśmy się swoi odczuciami, wiedzą i przekazami. Z dnia na dzień coraz bardziej zżywaliśmy się ze sobą i Nauczycielami, którzy nam nieustannie towarzyszyli, opiekowali się nami, inspirowali i prowadzili nas prosto do Serca Boga - Jego istoty i tajemnicy. On sam pozwolił nam wszystkim napełniać się sobą bez ograniczeń, otworzył się całkowicie, umożliwiając nam samym poczuć Go w sobie.
     Każdy dzień pielgrzymki przynosił nowe wrażenia, doświadczenia, spostrzeżenia i przeżycia. Były przekraczane granice strachu, lęku i obaw. Spadały maski, kruszyły się mury, aby mogły się wyłonić coraz piękniejsze, subtelniejsze, światłe i kochające istoty. Byliśmy coraz radośniejsi, spokojniejsi i otwarci. Coraz łatwiej szło nam wyrażanie naszych uczuć, jak też przyjazne i miłujące nastawienie do bliźniego, przyrody, Matki Ziemi i Kosmosu. Zbliżyliśmy się do Boga, a On do nas. Otrzymaliśmy ogromny impuls Miłości, jej Energii i Ducha. Mamy nadzieję i wiarę, że jakąś ich część będziemy mogli przekazać wszędzie tam, gdzie się teraz udamy, czy to duchowo czy fizycznie. Kochamy Was!

Z miłością,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

W biuletynie:

  • kilkanaście przekazów i wierszy (m.in. Bezinteresowność, Tak niewiele, Co to jest rozwój duchowy, O Miłości, Wszechświat)
  • relacja i przekazy z pielgrzymki nad jezioro Swietłojar w Rosji
  • duchowe, energetyzujące obrazy i grafiki Karola Jełowieckiego

Numer do nabycia w sprzedaży wysyłkowej i podczas spotkań.

 


 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate