Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 378 099 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

„Czyste ciało i umysł” - intensywne warsztaty oczyszczania 14-21.03.2015

"CZYSTE CIAŁO I UMYSŁ"
HOLISTYCZNY DETOX
PODNIESIENIE WIBRACJI I ŚWIADOMOŚCI

poprzez post, detoksykację organizmu lewatywami, ziołami, homeopatią, glinką, witaminami, medytację indywidualną i grupową, zajęcia jogi i ćwiczenia energetyczne, pracę zespołową, duchowo-energetyczne uwolnienie blokad, przeprogramowanie podświadomości

W lesie, nad jeziorem w Ślesinie koło Konina
od 14 do 21 marca 2015

UWAGA: WARSZTAT ODWOŁANY - PRZENIESIONY NA JESIEŃ
DOKŁADNA DATA WKRÓTCE

 

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Ilość miejsc ograniczona - o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zadatku.

JUŻ DZIŚ POMYŚL O WIOSENNYM OCZYSZCZENIU

   Warsztaty oczyszczenia organizmu „Czyste ciało i umysł” to intensywne działania na poziomie ciała, emocji, umysłu i ducha, które pomogą każdemu uczestnikowi głęboko oczyścić się na wielu wymiarach i poziomach; podnieść wibracje ciała, umysły i duszy; skuteczniej przyjąć nowe wzorce życia; poszerzyć przestrzeń serca; połączyć się ze świadomością Nowej Ziemi. Zaowocuje to ogólnym wzmocnieniem organizmu, uzdrowieniem pamięci komórkowej, matrycy energetycznej, podniesieniem wibracji, przywróceniem naturalnych możliwości samouzdrawiania, równowagi kwasowo-zasadowej, extra zgubieniem kilku kilo, lepszym humorem, wigorem życia i tym wszystkim, co sobie wypracujemy w tym czasie.

Podczas warsztatów oczyszczania organizmu będziemy:

Pościć: z jedzenia zostanie nam tylko picie ziół, soków i alaklizowanej wody 
Czyszcić jelito grube: lewatywami z wody z ekologiczną kawą, octem jabłkowym, pieprzem Cayenne (rano i wieczorem)

.

Oczyszczać wątrobę: 1-2 dniowy program z piciem shake’a z oleju lnianego wymieszanego z sokiem grejpfrutowym oraz na kilkugodzinnych ciepłych okładów z oleju rycynowego.
Gimnastykować ciało – joga oczyszczająca, marsze po lesie i nad jeziorem, tańce.
Oczyszczać organizm, umysł i duszę w duchu Miłości różnymi technikami i praktykami duchowymi, mentalnymi, szamańskimi.
Pracować z dźwiękiem, oddechem i świadomością: zabierzcie ze sobą bębny, kamertony, flety, to, na czym lubicie grać – wspólnie zagramy nie tylko dla siebie, ludzi, ale też dla Wielkopolski, Matki Ziemi, całemu Istnieniu!
Pogłębiać relacje ze swoim Wyższym Ja, Duszą, Matką Ziemią, Wszechduchem - medytacja z przekazu, medytacja ciszy, branie przekazów energetycznych i mentalnych, odczuwanie sercem i ciałem, kontakt z Naturą, Przewodnikami Duchowymi.
Wykonywać pracę osobistą: wnikać w samego siebie, odkrywać i poszerzać wewnętrzną mądrość.
Przerabiać programy związane z: pasożytami, bakteriami, toksynami, nadwagą.
Przeprogramowywać organizm na: życie w zdrowiu i długowieczności.
Wzmacniać wewnętrzny Ogień Życia: jedność duszy z ciałem i umysłem.
• Jak zwykle podczas naszych wyjazdów czeka nas mnóstwo wrażeń, atrakcji, pracy duchowej, indywidualnej i zespołowej, pracy na rzecz Światła i Miłości.

   To tylko część tego, co możemy przewidzieć, bo takie spotkania, praca nad sobą w grupie dla wyższego dobra, poddanie się prowadzeniu duchowemu przynoszą zawsze niezwykłe efekty, niezapomniane przeżycia oraz spontaniczne uzdrowienia na wielu poziomach.

Wiele osób uważa, że jak spożywa lekkostrawne żywienie, medytuje, pracuje energetycznie to jest się w miarę oczyszczonym. Ok., ale wystarczy spojrzeć w sitko po lewatywie i na własne oczy zobaczyć wiele różnych tematów: kamienie kałowe, wątrobowe i nerkowe, sznury kałowe (od małych do długości kilkunastu, kilkudziesięciu centymetrów); śluzy, pleśnie, kolonie grzybów, robaki. A co z tym, czego nie widzimy gołym okiem – różne toksyny, metale ciężkie, bakterie, pasożyty, grzyby, ukryte emocje, blokady energetyczne, traumatyczna pamięć komórkowa, ciężkie myślokształty, zdeformowane DNA, choroby? To wszystko nas obciąża, zabierając tym samym lekkość i radość życia. Uważamy i wiemy, że warto raz na dwa-trzy lata podjąć się wysiłku i zrobić generalne porządki na wszystkich poziomach. Na pewno opłaci się.

Kochani!

Warsztaty oczyszczania organizmu robimy z szerszego planu Istnienia, dlatego też oczekiwane jest aktywne uczestnictwo w całym programie warsztatów, a nie tylko w części oczyszczającej ciało. Jeżeli nie jesteś zainteresowany duchowym wymiarem warsztatów, połączeniem oczyszczania siebie z medytacjami na rzecz rozwoju osoistego, Ludzkości, Matki Ziemi, to skorzystaj z innej oferty.

WSKAZANE PRZED WARSZTATEM
OCZYSZCZANIA ORGANIZMU 
(aby uzyskać jak największe korzyści z programu oczyszczania)

1. Co najmniej dwa tygodnie przed programem przestać jeść mięso, najlepiej wycofać całkowicie z diety: kawę, herbatę czarną, cukier, słodycze, a tydzień przed programem jeść tylko duszone/gotowane warzywa z dużą ilością cebuli i czosnku, zupy jarzynowe oraz pić ziołowe herbatki na oczyszczenie krwi i wzmocnienie organizmu (krwawnik, pokrzywa, rumianek), zrezygnować z pieczywa i nabiałów.

2. Dobrze jest też stopniowo redukować posiłki z 3 razy dziennie do 2 razy, dzień przed programem tylko raz zupa jarzynowa. Pić dużo herbat ziołowych i czystej źródlanej wody z cytryną.

3. W dniu rozpoczęcia – najlepiej nie jeść nic, jeżeli już to rano zupę warzywną (bez kasz, ziemniaków), pić dużo rozgrzewających herbat ziołowych.

4. Zalecamy również na dwa tygodnie przed programem rozpocząć przygotowanie do oczyszczania woreczka żółciowego i wątroby. W aptekach można zakupić preparat o nazwie „Rowachol”, którego działanie wspiera rozmiękczanie i rozpuszczanie kamieni żółciowych i wątrobowych, co przy 3 dniowym programie oczyszczania wątroby może dać dodatkowe rezultaty (szczegółowe informacje odnośnie „Rowacholu” w dodatkowym emailu).

5. Wskazane byłoby również zastosowanie przed programem oczyszczenie organizmu z pasożytów. W dodatkowym pliku załączonym do maila przesyłamy informacje odnośnie samych pasożytów, ich szkodliwym wpływie na organizm oraz preparatów, które pomagają uwolnić się od nich. Każdą kurację przeciw pasożytom należy powtórzyć!

6. Określić sobie intencję postu, cele i problemy do rozwiązania podczas warsztatów. Wskazane jest, aby intencją oczyszczania były nie tylko sprawy osobiste, ale także globalne np. pokój na Ziemi, oświecenie ludzkości, zdrowie kogoś z rodziny lub zupełnie obcego człowieka, miejsca na Ziemi.

7. Zrobić kilka jedno- dwu dniowych postów opartych na płynnej diecie (raz na tydzień), aby przyzwyczaić organizm i przygotować psychikę na dłuższe poszczenie.

Program „Czyste ciało i umysł” jest programem bardzo intensywnym na każdym poziomie: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym oraz duchowym. Dlatego też już na jakiś czas przed rozpoczęciem mogą uaktywniać się w nas różnego rodzaju wzorce, opór i lęki związane z „jedzeniem” i „niejedzeniem”. Zachęcamy do tego, aby być w tym czasie uważnym, świadomym tych odczuć, rozpoznawać i starać się akceptować te stany, ponieważ jest to częścią przygotowania do całego procesu. Jeżeli od momentu podjęcia decyzji o uczestnictwie w tym programie weźmiesz całkowitą odpowiedzialność za wszystko, pomoże Ci to osiągnąć większy efekt na każdym poziomie.

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Ilość miejsc ograniczona - o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zadatku.

WARSZTATY OCZYSZCZANIA ORGANIZMU
"CZYSTE CIAŁO I UMYSŁ" 
HOLISTYCZNY DETOX 

Organizator: Fundacja „Świadomość Ziemi”

Prowadzący:
- superwizjerzy, prowadzący medytacje: Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski
- asystenci: Beata Misiarz i Marek Koper,
- joga, zajęcia dietetyczne, gongi: Agnieszka Wiśniewska.

Gdzie: Centrum Zdrowia i Relaksu "VERANO" Adres: 62-561, Ślesin – Tokary ul. Leśna 5, www.verano.slesin.pl

• Dogodna lokalizacja - centrum Polski.
• Ośrodek znajduje się niedaleko trasy Konin-Bydgoszcz.
• 3 km na wschód od drogi krajowej „25” Wrocław – Bydgoszcz, 24 km na północ od autostrady „A-2” – węzeł Konin, 9 km od Sanktuarium w Licheniu.

Zakwaterowanie: w 2 osobowych segmentach turystycznych z toaletą, prysznicem, TV, czajnikiem bezprzewodowym, chłodziarką.

Za dotykową opłata możliwość skorzystania jednoosobowo z pokoju 2 osobowego – dodatkowa opłata 200-300 zł.

Kiedy: od 14 do 21 marca 2015r. 

Inwestycja: 1490 zł. 

W ramach ceny organizator zapewnia: zakwaterowanie, płynne jedzenie, wszystkie produkty i preparaty konieczne do procedury oczyszczania (zioła oczyszczające, homeopatia, glinka kaolinowa, psyllium, soki, oleje), lewatywę, sitko do lewatywy, praktycznie wszystko to, co potrzeba do tego procesu.

Zniżki - dla par, emerytów, studentów 5% 

Uczestnicy we własnym zakresie przywożą ze sobą:
• karimatę oraz śpiwór lub ciepły koc do ćwiczeń
• termofor – potrzebny przy procedurze oczyszczania wątroby
• termos (do herbat ziołowych)
• kubek
• zeszyt i długopis do notatek
• ciepłe ubranie i obuwie SPORTOWE (czapki, rękawiczki)

Zapisy: wypełnij formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń pod numery 509-905498, 71-3398942.

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc.

Zadatek: 700 zł. w ciągu 5 dni od zgłoszenia uczestnictwa. Wpłata gotówką lub na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem „Czyste ciało i umysł”. Pozostała część gotówką na miejscu lub przelewem przed rozpoczęciem zajęć.

Uwaga: W przypadku wycofania się z warsztatów, zwrot zadatku możliwy jest tylko w przypadku, gdy na to miejsce znajdzie się nowy uczestnik (z zadatku kupujemy specyfiki, zioła, robimy przedpłatę za nocleg itp.).

Numer konta Fundacji „Świadomość Ziemi” (do przelewów podawać adres statutowy tj. Gdynia ul.Wiczlińska 96):
- płatności krajowe: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287;
- płatności z zagranicy: IBAN PL 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287; SWIFT (BIC Code): WBKPPLPP

Odpowiedzialność własna: wszyscy uczestnicy biorą udział w warsztatach na swoją odpowiedzialność, co poświadczą poprzez podpisanie pisemnego oświadczenie o stanie zdrowia i wzięciu własnej odpowiedzialności za udział w warsztatach. Odpowiedni formularz roześlemy emailem, który należy wypełnić i odesłać nam jak najszybciej.

Informacje dodatkowe:
• Każdy uczestnik po zgłoszeniu udziału w warsztacie otrzyma pisemne informacje, program warsztatów oraz rekomendacje dotyczące diety przed warsztatem oczyszczania.
• Ręczniki w pokojach są, ale dobrze mieć ze sobą dodatkowy ręcznik kąpielowy oraz środki do mycia szklanek, termosów, desek do lewatywy.
• W wyposażeniu pokoi nie ma suszarek do włosów, więc trzeba je ze sobą zabrać.

Zastrzeżenia:
- możliwość nie wyrażenia zgody na udział w warsztatach ze względu na stan zdrowia, jak i bez podania przyczyn.
- możliwość drobnych zmian w programie warsztatów w zależności od ich przebiegu

Dla chętnych:
- wyjazd do miejsca objawień Maryjnych w okolicy Lichenia ( 9 km od Ślesina),
- wyjazd do parku wodnego w Koninie na basen i saunę

Za dodatkową opłatą:
- konsultacje dietetyczne u Agnieszki Wiśniewskiej
- badanie komputerowe metodą SCIO 
- konsultacje życiowe, o stanie zdrowia u prowadzących
- zakup deski do robienia lewatyw (dokładny koszt podamy wkrótce ok. 700 zł)

Prezent na zakończenie warsztatów: butelka bioaktywnego napoju probiotycznego „Joy Day” do uzupełnienie i odnowienia flory bakteryjnej.

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
UWAGA: Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc.

PS.1. Poniżej zamieszczone komentarze dotyczą warsztatów z lat ubiegłych.  

PS.2. Jeżeli uznasz, że ktoś z twoich bliskich, znajomych, przyjaciół może być zainteresowany tym warsztatem, to prześlij tą informację dalej.

Udostępnij

Komentarze

2013-03-17 20:00:50 Sławek
ZNAK MIŁoŚCI
2013-04-29 21:05:30 Tetiana
Fantastyczny wyjazd! Dziękuję z całego serca organizatorom! Nie da się tego zorganizować lepiej, wszystko zostało dokładnie przemyślane, uczestnicy byli pod stałą opieką. Detoks przeszedł całkiem gładko. Oczyszczanie nie tylko ciała ale i duszy. Wszyscy uczestnicy otrzymali mnóstwo informacji na temat odżywiania się, indywidualny wgląd w ich stan zdrowia na wielu poziomach. Każdy miał okazję wykonać ogromną pracę z przekonaniami, wzorcami, blokadami itd. Można pisać w nieskończoność. Krótko mówiąc, dużo wykładów, bardzo przydatnym w życiu, joga, gongi, bębny, piękna pogoda i tereny. Wszystkim ogromne dzięki!
Kocham was!

2013-04-30 11:36:36 Basia
Kiedy dowiedziałam się o warsztacie -Czyste ciało i umysł- wiedziałam ,że jest to czas dla mnie. Bardzo wiele doświadczyłam i to nie tylko na poziomie fizycznym.Cudownym przeżyciem okazało się zjednoczenie z każdym swoim organem , ba - z każdą komóreczką swojego ciała; zobaczyłam siebie jakby od środka i okazało się ,że nie wystarczy tylko wiedzieć jak jesteśmy skonstruowani ale najważniejsze żeby to poczuć..Ja poczułam wielką wdzięczność i miłość do moich komórek , które z takim zaangażowaniem wykonują swoją pracę abym mogła żyć. To niesamowite jak często w swoim życiu rzucałam im "kłody pod nogi" ale ten warsztat na nowo otworzył mi szeroko oczy i umysł na nieco inne spojrzenie na siebie samą.Moje ciało fizyczne mocno zareagowało na oczyszczanie wątroby ale pod taką opieką Helenki i Mariusza a co za tym idzie wsparciem całej grupy wszystko zakończyło się w stosunkowo krótkim czasie. Brakuje mi słów aby wyrazić wdzięczność za tak wspaniale , profesjonalnie zorganizowanie warsztatu; mimo trudnych dla mnie chwil czułam się bardzo,bardzo bezpiecznie ,czułam wielką troskę i miłość. Teraz jest we mnie spokój, radość i pewność, że o wszystko w moim życiu jest zadbane. Dziękuję baaaaardzo.
2013-05-05 06:12:34 Teresa
Czuje sie silniejsza i pełna życia po tym detoxie. Zaczynam powoli wprowadzac coraz wiecej różnych potraw do jadłospisu a dzisiaj to nawet
pozwolilam sobie na kaszę, mums! Dziekuje za wspaniale zorganizowany detox tak ten fizyczny jak rowniez duchowy. Jak zwykle to bywa na spotkaniach z Fundacją to i tym razem była to dla mnie duchowa uczta wspomagajaca ten fizyczny wysiłek. Dziękuje za pomoc organizatorom i współorganizatorom pobytu w Slezinie, dziękuje uczestniczącej grupie wspaniałych ludzi.
Z chęcią przyjadę za rok i z całego serca polecam ten detox innym.
Pozdrawiam serdecznie
Teresa

2013-05-15 17:33:02 Marta
Dla mnie wydarzyło sie tak wiele dzieki temu oczyszczaniu, że nawet nie wiem od czego zacząć, ale ponieważ są to osobiste przezycia to nie będę się na ten temat rozpisywać.Jestem pod ogromnym wrazeniem organizacji tego warsztatu, niezwykle troskliwej, zyczliwej i pełnej miłości opieki prowadzących , którzy dali z siebie wszystko albo i jeszcze wiecej abyśmy mogli maksymalnie skorzystać z tego wyjazdu i uwolnić się z wszystkich zbednosci. Odpowiedzieli na każde pytanie, zaopiekowali sie każdym, stale czuwali nad nami. Dla mnie cudowne przeżycie, bardzo wiele sie zdarzyło osobiście, cały proces oczyszczania i intencie z którymi pojechałam wypełniły się 2 tygodnie po warsztacie i jestem z tego powodu bardzo szcześliwa.
Jestem pełna podziwu dla Helenki i Mariusza za ich pogodę ducha, wiedzę, empatię , prawdziwą miłość i życzliwość taka na co dzień, w działaniu , za sposób bycia i to jakim są wspaniałym przykładem dla innych zycia w sposób prawdziwy, naturalny , w zgodzie ze wszystkimi i wszystkim. To ogromna dla mnie inspiracja, że można tak zyć i to sie udaje, choć zycie dostarcza tylu napięc.
Jestem ogromnie wdzięczna za ten czas, który dla nas zorganizowali - był bezcenny. Wdzięczna jestem również Markowi i Beacie, Agnieszce, Teresie i wszystkim tym, którzy dołożyli swoich starań aby ten warsztat był tak wspaniały. Dziekuję również całej grupie wspaniałych ludzi, z którymi było miło dzielić to przeżycie.
Polecam z całego serca. Wspaniały prezent, który mozna sobie podarować. Brak mi słów aby wyrazić uznanie i wdzięczność jaką czuję w związku z tym co przezyłam na detoksie i po nim.
Bardzo, bardzo dziekuję

2013-07-07 15:47:25 Krysia
To był doprawdy niezwykły czas dla duszy, umysłu i ciała... Z ogromną radością , otwartością i oczekiwaniem wchodziłam w proces działania na własną rzecz. Lęk i obawy mijały , ponieważ czułam się zaopiekowana tak po ludzku i BOSKU. Bezboleśnie przeszłam etap wydalania złogów zalegających w jelitach ( trzy razy, zdjęcie z ostatniego znaleziska załaczyłam ), wątroba pozbyła się kamyków przypominających ziarnka maku, owalnych i podłużnych. Wątroba zrobiła się czysciutka do tego stopnia, że zaczeły mi się kręcic włosy, które 8 lat temu zareagowały wyprostowaniem na chemię , którą przyjęłam. Tak, był to niezwykły czas trwale zmieniający mnie. Dziękuję BOGU i ludziom, którzy stworzyli przestrzen do tych działań.
2014-06-16 19:55:34 Tetiana
Prawie od zawsze miałam alergię na pyłki kwiatowe, na pylące trawy, na kurz itd. Od kwietnia po lipiec (a czasami i dłużej) musiałam zażywać leki, które nie zawsze pomagały. Po wyjeździe na detox w 2013 alergia całkowicie zniknęła!!! Zauważyłam to mniej więcej tydzień po powrocie! Nie chwaliłam się wcześniej, gdyż sama nie dowierzałam i chciałam się upewnić. Teraz (koniec drugiej wiosny) mogę śmiało stwierdzić, że nie mam już alergii! Ostatnio znalazłam w torebce wymiętoloną paczkę tabletek, którą kupiłam przed wyjazdem rok temu. Tak i nie skorzystałam z tych tabletek.
Oczywiście, nie tylko oczyszczanie ciała mi w tym pomogło, ale wskazówki Helenki i moja odwaga by zobaczyć, czego tak naprawdę w sobie nie toleruję.
Z całego serca dziękuję!!!

Dodaj komentarz

capcha