Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 195 304 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Wzniećcie Ogień Duszy - na Walentynki od Rady Miłości

Przekaz odebrał Mariusz Brzoskowski 14.02.2013 o godz. 10:10

Drodzy Nauczyciele Miłości! Dziś są Walentynki. Czy chcecie w związku z tym coś przekazać? Słucham Was.

Odpowiada Rada Miłości!

   Tak, chcemy przekazać, że każdy dzień jest dobry do świętowania i praktykowania życzliwości, empatii, radości, czułości, okazywania miłości.

   {A tobie już ruszył w podkładzie lekki proces myślenia - A co to za Rada Miłości? Spoko. Jeszcze o niej opowiemy. W skrócie – zbiór dusz, które służą rozwijaniu Miłości na Ziemi złożona z tych, co na niej byli i tych, co na niej obecnie żyją i wiedzą, że będąc Miłością jest się Jednością pełną, Jednością rzeczywistą, Jednością uzupełniającą się i wzajemnie sobie służącą. Takie przesłanie było też bliskie Walentynowi i on jest w Radzie Miłości}

   Cieszymy się bardzo, że są takie dni globalnego świętowania, zwracania uwagi, aby przejawić odruch serca, duszy, wyższej świadomości. Każde takie święto rozlewa falę sympatycznej energii, która przyczynia się kropla po kropelce do wzrastania ludzi, a tym samym świata, w którym żyją, do bycia wznioślejszym, bardziej otwartym na innych ludzi i świat. Ten proces bardzo często zaczyna się od bliskich, rodziny, tych, co się kochają i starają być razem, wspólnie, a nie tylko obok siebie. Wspólne życie uczy jedności, np. gdy jestem radosny, to po chwili inni też zaczynają się śmiać, mieć lepszy humor (od Mariusza – nie chodzi tylko o ludzi, a o zwierzęta, rośliny, praktycznie całe Życie). Gdy jestem słaby, w gorszym nastroju, to mogę skorzystać z mocy i mądrości partnera, towarzysza, brata, siostry, Natury. Generalnie chodzi o wspieranie siebie w szlachetności i radości życia.

   Kochajcie się, więc dziś i jutro, teraz i zawsze, obdarzajcie ciepłem serca siebie i cały świat. Wzrastajcie w miłości, Boskiej Miłości. To jest najkrótsza, najpiękniejsza droga do szczęścia, obfitości, spokoju, spełnienia, bycia żywym odbiciem Boga w człowieku.

   I tego Wam i sobie życzymy. Kochamy i pozdrawiamy, ślemy walentynkowe uściski, całusy, przytulasy dla całej ziemskiej klasy…

Rada Miłości

PS. Warto wspomóc Walentynkową falę wzmacniając w sobie ogień swojej duszy. Możecie usiąść i powiedzieć: „WZNIECAM OGIEŃ DUSZY W SOBIE TU I TERAZ” i pobyć z tym 5 minut spokojnie oddychając, pozwalając sobie przede wszystkim odczuwać, być Ogniem Miłości. Powodzenia. Nie zdziwcie się przeżyciom … :) Jesteśmy z Wami :) Do codziennego praktykowania :) 

                                                 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha