Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

Nazywam się Miliard - Taniec przeciwko przemocy

MILIARD KOBIET DLA MILIARDA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Idea, aby przełamywac łańcuchy i stereotypy tańcem jest świetna, a solidarnośc z kobietami , które doznają przemocy i obudzenie ich także. Taniec jest super, można nauczy się w domu z youtube lub na spotkaniach. Przyłączajcie się by PROTESTOWAĆ| TAŃCZYĆ | POWSTAĆ PRZECIWKO PRZEMOCY WOBEC KOBIET! Finał akcji odbędzie się 14 lutego 2013 r. o godzinie 18.00 na wrocławskim rynku.

Fundacja na Rzecz Równości serdecznie zaprasza do udziału w akcji „Nazywam się Miliard”, która odbędzie się również we Wrocławiu. Przygotowujemy się na próbach:

11 lutego (poniedziałek) ul. A. Zelwerowicza 16/18 – I piętro, Wrocław (organizator Demokratyczna Unia Kobiet):
– godz. 16:00 – 18:00, ćwiczymy razem z Debbie Allen (można się przygotować w domu – patrz poniżej);
– godz. 18:00 – 19:00, animatorka: Aleksandra Cal – NOWA GODZINA!!!
12 lutego (wtorek) godz. 18:00 – 19:00, Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul.Swobodna 73a, Wrocław (organizator Fundacja na Rzecz Równości), animator: Dorota Szaro (Fundacja Dobrego Sąsiedztwa).

W indywidualnych lekcjach pomogą Wam Instrukcja do nauki układu tanecznego:
http://www.youtube.com/watch?v=mRU1xmBwUeA

Dla ułatwienia nauki przed ekranem monitora można też skorzystać z wersji lustrzanej:
http://www.youtube.com/watch?v=zJQvJNfn0kc

Piosenkę „Break the chain” w formacie mp3 można pobrać ze strony:
http://onebillionrising.org/pages/video-downloads - jest na samym dole!

Przyłączajcie się by PROTESTOWAĆ| TAŃCZYĆ | POWSTAĆ PRZECIWKO PRZEMOCY WOBEC KOBIET!

Finał akcji odbędzie się 14 lutego 2013 r. o godzinie 18.00 na wrocławskim rynku. 

Udostępnij

Komentarze

2013-02-15 11:44:33 Stasia
To jest niesamowite i wspaniałe to jest cud internetu,że można tak się zmobilizować w bardzo poważnej inicjatywie jaką jest walka z przemocą wobec kobiet.Na wagę złota jest uświadamianie światu że przemoc wobec kobiet jest poważnym problemem nie tylko w Azji czy Afryce ale dotyczy całego świata,począwszy od wielkich miast a skończywszy na malutkich wioskach.Wiadome jest że wielu mężczyzn nie uznaje gwałtu na kobiecie za coś złego,wręcz jest to normą ustaloną przez nisko uświadomionych i wychowanych tak facetów.Dziękuję i pozdrawiam wszystkie kobiety.
2013-02-18 10:32:50 Adela
Według prawa kosmicznego "Każdy sprzeciw wobec działania,które oceniamy jako złe zawsze zasila to działanie przeciwko któremu protestujemy " np. nie chcemy więcej wojny, powinno być , chcemy pokoju. Moim skromnym zdaniem należało inaczej sformułować hasło.

Dodaj komentarz

capcha