Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 195 353 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Nigdy nie wątp w podpowiedzi serca płynące z rozumienia Miłości

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 

Słucham Wam, Drodzy Nauczyciele!

Mówi Jezus,

   Nigdy nie wątp w podpowiedzi serca płynące z rozumienia Miłości. One są trafne i potrzebne twojemu przejawieniu na Ziemi. Cały twój rozwój, a tym samym ludzkości dąży do przejawiania Miłości w dualnej rzeczywistości, aby ją uczynić jednością wibrującą w oktawach Boskiej Miłości.
Jesteście, przebywacie w procesie nauki.

   Ziemia to pole doświadczalne, uprawa eksperymentalna. Tutaj mają wyrosnąć najlepsze gatunki ziaren, które będą później rozsiewane po całym Wszechświecie. Może to trudno przyjąć i zaakceptować, że człowiek jest pewnym eksperymentem, doświadczeniem Istot Wyższych, samego Boga, ale ma on możliwość posiadania świadomości tego, dowiedzenia się o tym i aktywnego włączenia się w ten proces. Z poziomu ducha–duszy ta wiedza i świadomość jest pełna, całkowicie zaakceptowana. To właśnie wasz duch i jego reprezentant tu i teraz – wasza dusza wybrała sobie to miejsce i ten czas do włączenia się w Boski Plan Ratunku i Rozwoju Wszechświata w Najczystszych Barwach i Oktawach Miłości, rozumianej jako Miłość do Wszystkiego i Wszystkich celem przemienienia i uszczęśliwienia tego przejawienia.

   Jak widzisz i doświadczasz, nie jest to eksperyment narzucony, tak jak to czyni wiele ziemskich naukowców. Nie ma on doprowadzić do z góry założonych celów, choć takowy jest wyznaczony i znany. Nie ma tu przymusu. Wszyscy i wszystko są tutaj ochotnikami (oczywiście z poziomu ducha). Nikt nikogo tutaj specjalnie nie uśmierca, nie aplikuje jemu śmiercionośnych szczepionek czy warunków. Ten eksperyment jest oparty na wolności, dobrowolności i zachowaniu prawa wyboru do ostatniej chwili, ostatniego tchnienia.

   Dlatego też z poziomu Ducha każdy człowiek, istota, która tu przebywa, ewoluuje, rozwija się jest doskonała, czysta i wzniosła. Jest niesamowita, bo chce razem z Ojcem – Matką Źródłem jeszcze bardziej się doskonalić i rozwijać. Pragnie tworzyć z Nim dla Nas wszystkich, a więc też dla siebie. Zdobywamy w ten sposób doświadczenie i wiedzę potrzebną do pełniejszego przejawiania Ducha w materii, jak też w światach energetycznych i eterycznych.

   Jak kwiat ma oznajmić swoją miłość? Jak owoc ma przejawić swoją miłość? Jak człowiek ma być miłością? Różne poziomy, funkcje i możliwości. Ale cel ten sam – przejawienie Miłości w każdym momencie, tchnieniu, w każdej przestrzeniu, wibracji i czasie. Wszystko staje się wtedy płynne, znikają wszystkie ograniczenia, bariery – jest już tylko Miłość. A jak jest i ona, to pojawia się radość i spełnienie, którą JAM JEST.

JAM JEST RADOŚCIĄ WSZECHŚWIATA
JAM JEST DUCHEM RADOŚCI
JAM JEST PRZEJAWIENIEM OJCA
JAM JEST WOLĄ OJCA
JAM JEST OJCEM I BRATEM I SIOSTRĄ
JAM JEST BOSKIM PRZEWODNIKIEM
JAM JEST BOSKIM NAUCZYCIELEM
JAM JEST BOSKĄ ŁZĄ WZRUSZENIA
JAM JEST TOBĄ, GDY MI NA TO PRZYZWOLISZ

Ty możesz być mną, gdy tego zapragniesz.

   {Naczynia połączone}. Z cienkiej nitki życia możemy wspólnie stworzyć strumień, rzekę, morze, ocean, który potem rozleje się po całym Wszechświecie i będzie go udoskonalał i rozwijał tak, aby stał się przepięknym kwiatem, wspaniałym owocem z Bogo-Człowiekiem, który będzie jego ogrodnikiem. Jesteście teraz do tego przygotowywani i szkoleni. Każdy z Was jest uczniem, niektórzy są też nauczycielami, którzy podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Stają się doktorami i profesorami Miłości. Nie chodzi tu o stopnie i tytuły, ale o bycie, BYCIE MIŁOŚCIĄ. Im bardziej Nią jesteście tym swobodniejszy macie dostęp do Ciała Boga, które jest Bezwarunkową Miłością. Żyjąc w Duchu Miłości łatwiej i prościej jest wam sprostać kolejnym wyzwaniom i trudnością pojawiających się na tej drodze i stopniu rozwoju. Będąć zintegrowani z Miłością tym bardziej służycie, bo wiecie i rozumiecie już istotę tego eksperymentu i doświadczenia.

   Temu służy podnoszenie świadomości, aby łatwiej i prościej być Miłością i jej służyć znajdując w tym radość i spełnienie. Świadomość Chrystusowa to Miłość, jej aktywne i rzeczywiste przejawianie, a nie tylko rozprawianie o niej z poziomu umysłu i wiedzy. Każda wiedza, która nie znajduje praktycznego i realnego zastosowania jest martwa, uśpiona, zbyteczna i niepotrzebna. Nawet ta o Miłości. Bo co z tego, że ktoś wie i zna się na niej, może mówić i pisać o niej, gdy zapomina o jej przejawianiu, praktycznym okazywaniu i wykorzystywaniu, a raczej mądrym używaniu.

   Kontakt z Nami – Ducvhowymi Nauczycielami Miłości, Wyższego Kosmicznego Rozumu pomaga wam nie tylko podnieść poziom wiedzy i rozumienia Boskiej Miłości, a przede wszystkim Jej przejawiania w waszej codzienności, bo o to tak naprawdę chodzi. Nie o wiedzę, informację, a o przejawienie. Nie o umiejętności i jakieś tam nadzwyczajne zdolności, a o integrację z Ojcem-Matką, która jest Miłością. W Nim/Jej wszystko jest zawarte, w Nim/Jej wszystkie bramy i możliwości są otwarte, z nami wszystkimi stajemy się Jednością Pulsującą w Rytmie Boskiej Miłości. Do tego zostaliśmy stworzeni, tylko z tym znajdziemy nasze szczęście, radość i wieczne spełnienie.

   A że dróg i zadań jest wiele, to każdy z nas ma co robić. Dlatego wzywam was po raz kolejny – wzrastajcie w Ojcu-Matce, rozwijajcie się z Ojcem-Matką, kochajcie i bądźcie Miłością zawsze i wszędzie.

   Nie dopuszczajcie do siebie niepotrzebnych już doświadczeń, energii i wibracji, bo ich czas się kończy.

  Dążcie tylko do Miłości, do pełnego i krystalicznie czystego uźródlenia waszej duchowej i bioelektromagnetycznej istoty przejawienia. Niech każda wasza myśl, działanie będzie zabarwiona miłością, zawierzeniem i powierzeniem jej Miłości, bo tylko w ten sposób można czynić Miłość, żyć i ją pomnażać, wzbogacając ten ogromny Wszechświat w Wibracje Miłości.

   Boski Impuls stworzył was, miejsce i przestrzenie, ale to od istot w nim przebywających, żyjących i rozwijających się zależy, czy będą korzystać z Boskiej Miłości – Mądrej, Czułej, Kochającej i Wiecznej. Pamiętajcie o tym – tylko Miłość jest Wieczna! Nawet duch może zaniknąć, zgasnąć, gdy nie nastawi się na energię Miłości. Stąd takie zainteresowanie niektórych duchów wami, bo macie w sobie Miłość Ojca-Matki, Jego Ziarno, które można w jakiejś mierze wykorzystać dla swoich własnych, egoistycznych pragnień. Ludzie też tak czasami czynią, nawet grają na nutach miłości, mając w zanadrzu własne cele. Dostrojenie się do samego Źródła pozwoli wam łatwiej i szybciej odróżniać intencje każdego z was samych i tych, których spotkacie na swojej drodze.

  Dlatego mówię Wam – nie wahajcie się żyć Miłością, być w służbie Miłości, podjąć się trudu nauczenia i przejawiania Miłości Tu i Teraz, bo w ten sposób stajecie się Nieśmiertelni, dopuszczacie do siebie kwintesencję i Istotę Boga, stają się Nim samym.

Kochani!

   Można wiele mówić i pisać, ale Ja Wam mówię – doświadczajcie, przejawiajcie, dostrajajcie się do Stanu, Pola Miłości. Od już, od teraz, od dzisiaj. Każdy dzień jest ważny, każda myśl jest istotna, ale najważniejsze jest Bycie - BYCIE MIŁOŚCIĄ. Niech ten cel i wizja stanie się waszym życiowym wyzwaniem i spełnieniem: JESTEM MIŁOŚCIĄ TU I TERAZ.

Zawsze i Wszędzie Jestem Miłością. Z kosmiczną radością,
Jezus

Drogi Jezusie!
Przeczytałem przekaz i proszę o wyjaśnienie, czemu przekazałeś, że „z poziomu Ducha, każdy człowiek, istota, która tu przebywa, ewoluuje, rozwija się, jest doskonała, czysta i wzniosła”, gdy są tu też złe duchy i istoty?

Odpowiada Jezus,
Miałem na myśli istoty, które przyszły tu rozwijać się w uzgodnieniu ze Źródłem, a nie korzystających z Prawa Wolnej Woli i próbującej z tego tytułu załatwiać tylko swoje cele i oczekiwania.

Udostępnij

Komentarze

2013-02-08 13:41:35 Stasia
Witam serdecznie,chciałabym nieśmiało napisać że Miłość jest nudna przynajmniej takie mam doświadczenia z mojego już nie krótkiego życia.Zawsze pragnęłam miłości,teraz rozumie że taką mam naturę,natomiast osoby które ukochałam odbierały mnie jako osobę nudną a czasami dopatrywali się w mojej prostocie i miłości'' drugiego dna,,.Nieednokrotnie wykorzystywali mnie do własnych sobie znanych osobistych korzyści,gdzie później obwiniano mnie i szargano moją osobę.W dzisiejszym świecie nie jest rozumiana Miłość ,nie kochana jest Miłość.Wszystko misi być interesowne,materialne i musi kojarzyć się z seksem bo inaczej nie rozumie się że ktoś może Kochać dla samej Miłości i że można dla Niej oddać Siebie i cały Świat.Wierzę jednak w Prawdziwą Miłość Jezu mój Ukochany,Wierzę.Stasia.
2013-02-10 17:44:24 Tomasz
Wokół miłość porosło tyle mitów, że lepiej byłoby nazywać to poczuciem jedności, czy też świadomości zbiorowej. Ponadto Bóg nie jest tylko miłością, bowiem jest to zaprzeczeniem rozwoju i różnorodności. Trwanie tylko w miłości i doświadczanie samej miłości byłoby nie ewolucyjne i dla Boga.
2013-02-13 00:49:22 Karol z Koszalina
Z każdą minutą uczymy się Miłości..., bo czyż każdy oddech nie jest Miłością Źródła a nas? Jeżeli wiesz, że jesteś JAM JEST, wszytko co Ciebie otacza jest JAM JEST i każda manifestacja wszystkiego jest przyjmowana beznamiętnie jako JAM JEST... to jesteś Jednością w Boskiej Miłości. Kiedy analizujesz Asztawakra Gitę, to zauważasz, że król Dżanaka w przypływie Źródlanej Miłości manifestującej się jako nieopisana Błogość - kiedy rozpoznaje siebie jako Absolut mówi "Chwała mi, Najwyższej Jaźni...", to co wtedy reprezentuje? UNIWERSALNĄ MIŁOŚĆ!!!
Dla wszystkich, którzy mają "trudne" pytania, na które są "łatwe" odpowiedzi - Nieopisane Błogosławieństwo Miłości Źródła - Karol

Dodaj komentarz

capcha