Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 195 343 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

O komunii ze Stwórcą

 Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 

Drodzy Nauczyciele, co oznacza bycie w komunii ze Stwórcą?

Odpowiada Jezus!

   Do stanu komunii należy dążyć nieustannie. W każdej chwili, w każdym momencie, w każdej sytuacji, w każdej myśli, emocji, uczuciu i czynie. Zawsze i wszędzie trzeba wsłuchiwać się w podpowiedzi, prowadzenie i wolę Ojca-Matki.

   Są momenty w życiu, gdy wystarczy muśnięcie, wskazówka Stwórcy, ale są też chwile, gdy słyszymy wyraźną wolę Ojca Źródła. To są decydujące momenty komunii. Gdy wyrażamy zgodę na działanie Ojca-Matki w nas samych, w pełni, całkowicie, wtedy przyjmujemy Go do siebie.

   Tak jak w kościele katolickim przyjmuje się opłatek, który ma symbolizować jedność ze Mną, pozwolenie na przejawienie prawd Miłości, tak tutaj oznacza to świadome integrowanie się z wolą Stwórcy. A może ona dotyczyć wszystkich aspektów waszego przejawienia. Od Ducha, Duszy, ciał subtelnych, aż do waszego życia codziennego, waszego ciała, zainteresowań i działań.

   Bóg działa, Bóg tworzy. Tego też oczekuje od Was – aktywności, kreatywności, twórczości, poświęcenia i zaangażowania w Boskie Dzieło Tworzenia. Jesteście Jego częścią. Możecie Mu pomóc lub rozwijać się samodzielnie. Możecie uznać jego Boskość w całości lub w części. Możecie powiedzieć, że Bóg to Duch i tylko do spraw ducha Go zawęzić. Ale możecie poczuć, że Ty i On to Jedno. Że Ty i Ja to Jedno. I wtedy zaczniecie dotykać komunii z Bogiem. W codzienności, w każdym czynie i myśli, w każdym waszym zamyśle będzie pojawiał się On – Święty, Nieśmiertelny Bóg.

   Z Nim będziecie mogli się stać Bogo-Człowiekiem, tym który wyraził wolę i chęć jak najpełniejszego integrowania się ze swoim Ojcem-Matką, ze swoim protoplastą i dawcą życia. Wspaniałe, niesamowite uczucie. Móc z Nim rozmawiać na wszystkie tematy - jak się ubrać, jak się umalować, jakich perfum użyć. Niewiarygodnie, ale o tym też można z Bogiem rozmawiać.

   Nic, że czasem przemówi w jego imieniu Niebiański Nauczyciel, np. ja czy moja ziemska matka – Maryja, zwana też Matką Boską. Nie ma to aż takiego znaczenia, bo Ja i On to Jedno. Ten stan jedności osiąga się poprzez komunię, czyli przyjmowanie Boga do siebie w całości, w pełnej ufności, że wszystko, co On czyni i zamierza jest dobre i święte, mądre i konieczne, miłujące i miłosierne, bo tylko On tak naprawdę wie to, czego inni nie widzą.

   Przyjdzie kiedyś taki dzień, że usłyszysz od Niego – synu/córko czas odpocząć. I ty udasz się na spoczynek. Może Cię wysłać na ten ziemski urlop gdzieś blisko lub daleko. Może powiedzieć: odpoczywaj z bliskim, bliskimi sobie duchowo ludźmi. Nie rodziną biologiczną, nie znajomymi z pracy, a z ludźmi, z którymi czujesz bliską, duchową więź, którzy tak jak i ty czują i pragną zjednoczenia z Nim – Miłością Wszechświata.

    I wtedy zrozumiesz, co to Komunia. Poświęcisz swój czas, energię, możliwości na bycie i wsparcie bliskich tobie dusz. One tego potrzebują - ludzkiego wzmocnienia, upewnienia, że podążają prawidłową drogą, że dążenie do przejawienia Miłości tu i teraz, i tu i tam jest sensem naszego istnienia, dzielenia się sobą w Wiecznej Komunii z Ojcem – Matką, Źródłem wszelkiego Istnienia we Wszechświecie.

   Może się zdarzyć, że Ojciec powie tobie – skieruj swój wzrok i postrzeganie na innych. Wystarczy już patrzenia w lustro, przejmowania się swoimi sprawami, odczuwania lęku przed przyszłością i rozpamiętywania przeszłości. Zainteresuj się tym, co przynosi radość innym. Pomóż im się cieszyć. Dla jednego będzie to zajmowanie się chorymi, dla drugiego wspieranie duchowo błądzących, dla trzeciego coś jeszcze innego. Dla każdego są przygotowane jakieś zadania, które uwzględniają jego aktualne możliwości – i ciała i ducha.

   O wielu z nich dowiesz się dopiero wtedy, gdy zaufasz i będziesz działał. Wtedy okaże się, że możesz znacznie więcej niż myślisz i sądzisz. Zaczną się pojawiać ludzie i zdarzenia tak jak to ogląda się czasami w filmach. Zacznie się to wszystko fizycznie i psychicznie, naturalnie i niespodziewanie materializować. Coś niesamowitego i wspaniałego! Wystarczy zaufać, pójść za głosem Ojca i z czasem sam zobaczysz, że możesz, potrafisz, że jesteś w stanie udźwignąć więcej, aniżeli myślisz i inni cię o to posądzają.

   Komunia z Ojcem Źródłem dodaje sił, stwarza możliwości, których samemu nie wykreujesz, nie przewidzisz, nie zaaranżujesz. On stworzył cały świat (wszechświaty). Ty sam mogłeś już stworzyć dużo dobrego i pięknego, ale z Nim zaczniesz Nowe Tworzenie, Nowe Przejawienie. A że Bóg to Duch jak i ty, to będziesz tworzyć też w Duchu, w subtelnym świecie Ducha i Energii, aby zagęściły się one w wibracjach Miłości i przejawiały ją we Wszystkich wymiarach. Również w waszym (a więc i naszym), na Ziemi i w Kosmosie.

   Kochani!

   Komunia to trwanie w nieustannej komunikacji z Ojcem, z nami, Nauczycielami Duchowymi w każdej waszej sekundzie życia. Tej komunii trzeba się uczyć, trzeba ją praktykować, trzeba ją zaprosić do swojego życia. Rozmawiajcie z Nami nieustannie, na wszystkie tematy, podkreślam absolutnie na wszystkie tematy, a zrozumiecie sami, co znaczy komunia z Nami. Jej trzeba doświadczać nieustannie, w każdej chwili i momencie. Pozwolić się jej przejawić w sobie, dla siebie i innych.

KOMUNIA PROWADZI ZAWSZE DO RADOSNEJ SŁUŻBY I PRZYJAŹNI Z BOGIEM. 

   Do dzieła Kochani! Tu i teraz! Nie wahajcie się być Dziećmi Boga trwającym w nieustannym kontakcie ze swoim Ojcem-Matką.

To Ja wam mówię, wasz Brat i Siostra, Radość Wszechświata.

Jezus Chrystus Sananda

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha