Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 406 296 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Petycja w sprawie pszczół - potrzebne 2 ml. głosów

Ważne! Ta petycja jest nierozerwalnie związana z naszym życiem. Chodzi o utrzymanie życia pszczół. Za 24 godziny w UE odbędzie się głosowanie, które może zabronić stosowania jednego z najbardziej trujących pestycydów, co może uchronić pszczoły przed wyginięciem. Mamy 24 godziny. Podpis trwa dwie, może trzy minuty - zbierzmy 2-milionowy rój podpisów (na 30-tego stycz. południe brakuje 150 tys. podpisów - każdy głos się liczy!) by uratować światową populację pszczół. Kliknij by podjąć natychmiastowe działania ... 

Drodzy Przyjaciele,

  Na całym świecie, zmniejsza się populacja pszczół, a europejska organizacja zajmująca się monitoringiem żywności przyznała, że część pestycydów stanowi poważne zagrożenie dla większości pszczelich rodzin. Do kluczowego spotkania w tej sprawie zostało nam jedynie 48 godzin -- zbierzmy 2-milionowy rój podpisów by uratować światową populację pszczół. Kliknij by podjąć natychmiastowe działania:

   Na całym świecie, po cichu, wymierają kolejne biliony pszczół, stwarzając tym samym zagrożenie natychmiastowego spadku produkcji żywności. W ciągu następnych 48 godzin, Unia Europejska mogłaby wprowadzić zakaz używania najbardziej trujących pestycydów, utorować drogę dla światowego zakazu i uchronić pszczoły przed wyginięciem.

   Cztery kraje Unii Europejskiej rozpoczęły już walkę z tą trucizną, i dzięki temu część populacji pszczół wraca do zdrowia. Kilka dni temu europejska organizacja zajmująca się monitoringiem żywności przyznała, że część pestycydów stanowi poważne zagrożenie dla pszczół. Obecnie eksperci wraz z europejskimi politykami wzywają do wprowadzenia natychmiastowego zakazu. Firma Bayer i największe korporacje lobbują jednak przeciw wycofaniu substancji z rynku. Jeśli uda nam się stworzyć wielki rój globalnego sprzeciwu, wspólnie przekonamy Komisję Europejską by na liście swoich priorytetów umieściła nasze zdrowie i środowisko a nie zysk wielkich korporacji.

   Nasze głosy naprawdę się liczą! W zeszłym roku, petycja podpisana przez 1,2 mln z nas, zmusiła władze USA do otwartych konsultacji publicznych w sprawie pestycydów -- teraz jeśli uda nam się zebrać 2 miliony, przekonamy EU do pozbycia się tej trucizny i wytyczenia podobnej drogi dla całego świata. Podpisz naglącą petycję i pomóż nam nagłośnić tę sprawę -- Avaaz wraz z deputowanymi do parlamentu dostarczy ją do Brukseli.

http://www.avaaz.org/pl/hours_to_save_the_bees/?bNlaGcb&v=21458

  Pszczoły nie tylko produkują miód. Odgrywają także kluczową rolę w pielęgnowaniu życia na ziemi, co roku zapylając 90% roślin i upraw -- szacowanych na 40 bilionów dolarów. Jeśli nie podejmiemy w tej sprawie natychmiastowych działań, wiele naszych ulubionych owoców, warzyw i orzechów może niedługo zniknąć z półek.

   W ciągu ostatnich lat obserwujemy niepokojący spadek populacji pszczół -- część pszczelich rodzin już wyginęła, a w USA kilka z nich stanowi obecnie 4% początkowej populacji. Naukowcy badali tę sprawę latami i obecnie Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności przyznaje, że toksyczne chemikalia nazywane neonikotynoidowymi pestycydami mogą być odpowiedzialne za śmierć pszczół. Francja, Włochy, Słowenia, a nawet Niemcy, gdzie największy producent pestycydów Bayer ma swoją siedzibę, zakazały już tego zabójczego dla pszczół rodzaju. Bayer nie ustaje jednak w eksporcie tej trucizny za granicę.

   Obecnie sprawa nabiera ogromnej wagi. Europejscy parlamentarzyści cisną na Komisję Europejską i kluczowych przywódców by uchwalić nowe prawo i zakazać stosowania pestycydów, a w naszych rękach spoczywa mobilizacja globalnego wsparcia, które będzie w stanie przeciwstawić się silnemu lobby pestycydowemu. Podpisz naglącą petycję do przywódców europejskich, potem prześlij maila znajomym:

http://www.avaaz.org/pl/hours_to_save_the_bees/?bNlaGcb&v=21458

   Nasz świat nieustannie nękają niebezpieczeństwa, które zagrażają wszystkiemu co pozwala nam na nim egzystować. Społeczność Avaaz jednoczy się tam, gdzie wspólnie może zwalczać te duże i małe niebezpieczeństwa. Czy to w przypadku bitwy z przyzwoleniem International Whaling Commission na morderstwa tych pięknych gigantów, czy ochronę światowej populacji pszczół, tych małych stworzeń, od których istnienia, zależy tak wiele - we wszystkich takich przypadkach, wspólnie będziemy walczyć o świat o jakim marzymy.

Z nadzieją,

Luis, Ari, Alice, Iain, Ricken, David, Alaphia, oraz cały zespół Avaaz

ŹRóDŁA

UE. Możliwe ograniczenia w stosowaniu pestycydów wyniszczających pszczoły (Gazeta Wyborcza)
http://wyborcza.pl/1,91446,13312663,UE__Mozliwe_ograniczenia_w_stosowaniu_pestycydow_wyniszczajacych.html

KE z odsieczą nie tylko dla pszczół (Interia.pl)
http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/ke-z-odsiecza-nie-tylko-dla-pszczol,1887721

Pesticides pose danger to bees (European Voice)
http://www.europeanvoice.com/article/2013/january/pesticides-pose-danger-to-bees/76158.aspx

Crop pesticides are 'killing our bees' - says MEP (Public Service Europe)
http://www.publicserviceeurope.com/article/3007/crop-pesticides-are-killing-our-bees-says-mep#ixzz2JGICse6a

Death knell for nerve agent pesticides in move to save bees (Independent)
http://www.independent.co.uk/environment/nature/death-knell-for-nerve-agent-pesticides-in-move-to-save-bees-8454443.html

Give Bees a Chance! (The Greens European Free Alliance)
http://www.greens-efa.eu/give-bees-a-chance-9012.html

Studies fault Bayer in bee die-off (Christian Science Monitor)
http://www.csmonitor.com/Science/2012/0406/Studies-fault-Bayer-in-bee-die-off

Wspomóż Avaaz!
W naszej pracy polegamy całkowicie na wsparciu od osób prywatnych, nie przyjmujemy pomocy finansowej od rządów czy korporacji. Nasz oddany zespół upewnia się, że Twoja darowizna, nawet najmniejsza, zawędruje daleko.

--------------------------------------------------------------------------------

Avaaz.org to 17-milionowa społeczność, która swoje globalne kampanie koncentruje na zagwarantowaniu by opinie i przekonania ludzi na całym świecie kształtowały globalne decyzje. ("Avaaz" oznacza "głos" lub "piosenkę" w wielu językach.) Członkowie Avaaz pochodzą z całego świata; nasz zespół rozsiany jest po 19 krajach i 6 kontynentach, pracujemy w 14 językach. Dowiedz się więcej o największych kampaniach Avaaz tutaj, lub dołącz do nas na Facebooku czy Twitterze.

Ta wiadomość została wysłana na adres gia.net@interia.pl. By zmienić swój adres email, język czy inne informacje, skontaktuj się z nami korzystając z tego formularza. By zrezygnować z subskrypcji, wyślij nam maila na unsubscribe@avaaz.org lub kliknij tutaj.

Aby skontaktować się z Avaaz, prosimy nie odpowiadać na ten e-mail. Zamiast tego prosimy skontaktować się z nami przez www.avaaz.org/pl/contact lub pod telefonem +1-888- 922-8229 (USA 

Udostępnij

Komentarze

2013-01-30 19:07:21 Karol z Koszalina
Oczywiście dałem swój głos. dzisiaj (30 stycznia 2013) o godz. 19:07 jest już 1.989.407 głosów! Całuski z Koszalina. Ze Światłem Miłości - Karol
2013-02-16 19:10:15 Beata
chce ratować pszczoły
2013-02-22 15:32:02 Mirka
- czy jeszcze zdążę ? ja też chcę ratować pszczoły !
2013-02-22 17:48:30 Mariusz B
Akcja jeszcze trwa, cały czas zbierane są podpisy - wejdź na podaną stronę
2013-02-22 17:58:44 Mariusz B
Akcja jeszcze trwa, cały czas zbierane są podpisy - wejdź na podaną stronę
2013-03-11 11:11:08 Maria
Lubię miód-chcę ratować pszczoły!

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate