Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 893 450 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Petycja w sprawie pszczół - potrzebne 2 ml. głosów

Ważne! Ta petycja jest nierozerwalnie związana z naszym życiem. Chodzi o utrzymanie życia pszczół. Za 24 godziny w UE odbędzie się głosowanie, które może zabronić stosowania jednego z najbardziej trujących pestycydów, co może uchronić pszczoły przed wyginięciem. Mamy 24 godziny. Podpis trwa dwie, może trzy minuty - zbierzmy 2-milionowy rój podpisów (na 30-tego stycz. południe brakuje 150 tys. podpisów - każdy głos się liczy!) by uratować światową populację pszczół. Kliknij by podjąć natychmiastowe działania ... 

Drodzy Przyjaciele,

  Na całym świecie, zmniejsza się populacja pszczół, a europejska organizacja zajmująca się monitoringiem żywności przyznała, że część pestycydów stanowi poważne zagrożenie dla większości pszczelich rodzin. Do kluczowego spotkania w tej sprawie zostało nam jedynie 48 godzin -- zbierzmy 2-milionowy rój podpisów by uratować światową populację pszczół. Kliknij by podjąć natychmiastowe działania:

   Na całym świecie, po cichu, wymierają kolejne biliony pszczół, stwarzając tym samym zagrożenie natychmiastowego spadku produkcji żywności. W ciągu następnych 48 godzin, Unia Europejska mogłaby wprowadzić zakaz używania najbardziej trujących pestycydów, utorować drogę dla światowego zakazu i uchronić pszczoły przed wyginięciem.

   Cztery kraje Unii Europejskiej rozpoczęły już walkę z tą trucizną, i dzięki temu część populacji pszczół wraca do zdrowia. Kilka dni temu europejska organizacja zajmująca się monitoringiem żywności przyznała, że część pestycydów stanowi poważne zagrożenie dla pszczół. Obecnie eksperci wraz z europejskimi politykami wzywają do wprowadzenia natychmiastowego zakazu. Firma Bayer i największe korporacje lobbują jednak przeciw wycofaniu substancji z rynku. Jeśli uda nam się stworzyć wielki rój globalnego sprzeciwu, wspólnie przekonamy Komisję Europejską by na liście swoich priorytetów umieściła nasze zdrowie i środowisko a nie zysk wielkich korporacji.

   Nasze głosy naprawdę się liczą! W zeszłym roku, petycja podpisana przez 1,2 mln z nas, zmusiła władze USA do otwartych konsultacji publicznych w sprawie pestycydów -- teraz jeśli uda nam się zebrać 2 miliony, przekonamy EU do pozbycia się tej trucizny i wytyczenia podobnej drogi dla całego świata. Podpisz naglącą petycję i pomóż nam nagłośnić tę sprawę -- Avaaz wraz z deputowanymi do parlamentu dostarczy ją do Brukseli.

http://www.avaaz.org/pl/hours_to_save_the_bees/?bNlaGcb&v=21458

  Pszczoły nie tylko produkują miód. Odgrywają także kluczową rolę w pielęgnowaniu życia na ziemi, co roku zapylając 90% roślin i upraw -- szacowanych na 40 bilionów dolarów. Jeśli nie podejmiemy w tej sprawie natychmiastowych działań, wiele naszych ulubionych owoców, warzyw i orzechów może niedługo zniknąć z półek.

   W ciągu ostatnich lat obserwujemy niepokojący spadek populacji pszczół -- część pszczelich rodzin już wyginęła, a w USA kilka z nich stanowi obecnie 4% początkowej populacji. Naukowcy badali tę sprawę latami i obecnie Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności przyznaje, że toksyczne chemikalia nazywane neonikotynoidowymi pestycydami mogą być odpowiedzialne za śmierć pszczół. Francja, Włochy, Słowenia, a nawet Niemcy, gdzie największy producent pestycydów Bayer ma swoją siedzibę, zakazały już tego zabójczego dla pszczół rodzaju. Bayer nie ustaje jednak w eksporcie tej trucizny za granicę.

   Obecnie sprawa nabiera ogromnej wagi. Europejscy parlamentarzyści cisną na Komisję Europejską i kluczowych przywódców by uchwalić nowe prawo i zakazać stosowania pestycydów, a w naszych rękach spoczywa mobilizacja globalnego wsparcia, które będzie w stanie przeciwstawić się silnemu lobby pestycydowemu. Podpisz naglącą petycję do przywódców europejskich, potem prześlij maila znajomym:

http://www.avaaz.org/pl/hours_to_save_the_bees/?bNlaGcb&v=21458

   Nasz świat nieustannie nękają niebezpieczeństwa, które zagrażają wszystkiemu co pozwala nam na nim egzystować. Społeczność Avaaz jednoczy się tam, gdzie wspólnie może zwalczać te duże i małe niebezpieczeństwa. Czy to w przypadku bitwy z przyzwoleniem International Whaling Commission na morderstwa tych pięknych gigantów, czy ochronę światowej populacji pszczół, tych małych stworzeń, od których istnienia, zależy tak wiele - we wszystkich takich przypadkach, wspólnie będziemy walczyć o świat o jakim marzymy.

Z nadzieją,

Luis, Ari, Alice, Iain, Ricken, David, Alaphia, oraz cały zespół Avaaz

ŹRóDŁA

UE. Możliwe ograniczenia w stosowaniu pestycydów wyniszczających pszczoły (Gazeta Wyborcza)
http://wyborcza.pl/1,91446,13312663,UE__Mozliwe_ograniczenia_w_stosowaniu_pestycydow_wyniszczajacych.html

KE z odsieczą nie tylko dla pszczół (Interia.pl)
http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/ke-z-odsiecza-nie-tylko-dla-pszczol,1887721

Pesticides pose danger to bees (European Voice)
http://www.europeanvoice.com/article/2013/january/pesticides-pose-danger-to-bees/76158.aspx

Crop pesticides are 'killing our bees' - says MEP (Public Service Europe)
http://www.publicserviceeurope.com/article/3007/crop-pesticides-are-killing-our-bees-says-mep#ixzz2JGICse6a

Death knell for nerve agent pesticides in move to save bees (Independent)
http://www.independent.co.uk/environment/nature/death-knell-for-nerve-agent-pesticides-in-move-to-save-bees-8454443.html

Give Bees a Chance! (The Greens European Free Alliance)
http://www.greens-efa.eu/give-bees-a-chance-9012.html

Studies fault Bayer in bee die-off (Christian Science Monitor)
http://www.csmonitor.com/Science/2012/0406/Studies-fault-Bayer-in-bee-die-off

Wspomóż Avaaz!
W naszej pracy polegamy całkowicie na wsparciu od osób prywatnych, nie przyjmujemy pomocy finansowej od rządów czy korporacji. Nasz oddany zespół upewnia się, że Twoja darowizna, nawet najmniejsza, zawędruje daleko.

--------------------------------------------------------------------------------

Avaaz.org to 17-milionowa społeczność, która swoje globalne kampanie koncentruje na zagwarantowaniu by opinie i przekonania ludzi na całym świecie kształtowały globalne decyzje. ("Avaaz" oznacza "głos" lub "piosenkę" w wielu językach.) Członkowie Avaaz pochodzą z całego świata; nasz zespół rozsiany jest po 19 krajach i 6 kontynentach, pracujemy w 14 językach. Dowiedz się więcej o największych kampaniach Avaaz tutaj, lub dołącz do nas na Facebooku czy Twitterze.

Ta wiadomość została wysłana na adres gia.net@interia.pl. By zmienić swój adres email, język czy inne informacje, skontaktuj się z nami korzystając z tego formularza. By zrezygnować z subskrypcji, wyślij nam maila na unsubscribe@avaaz.org lub kliknij tutaj.

Aby skontaktować się z Avaaz, prosimy nie odpowiadać na ten e-mail. Zamiast tego prosimy skontaktować się z nami przez www.avaaz.org/pl/contact lub pod telefonem +1-888- 922-8229 (USA 

Udostępnij

Komentarze

2013-01-30 19:07:21 Karol z Koszalina
Oczywiście dałem swój głos. dzisiaj (30 stycznia 2013) o godz. 19:07 jest już 1.989.407 głosów! Całuski z Koszalina. Ze Światłem Miłości - Karol
2013-02-16 19:10:15 Beata
chce ratować pszczoły
2013-02-22 15:32:02 Mirka
- czy jeszcze zdążę ? ja też chcę ratować pszczoły !
2013-02-22 17:48:30 Mariusz B
Akcja jeszcze trwa, cały czas zbierane są podpisy - wejdź na podaną stronę
2013-02-22 17:58:44 Mariusz B
Akcja jeszcze trwa, cały czas zbierane są podpisy - wejdź na podaną stronę
2013-03-11 11:11:08 Maria
Lubię miód-chcę ratować pszczoły!

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Usuwa przeszkody dzięki temu możesz naprawić błędy przeszłości oraz zrobić to na co...
Proszę pomóc mi to wszystko zrozumieć i ogarnąć . Tu jest tyle wszystkiego że można się...
Tak, chcę, zgadzam się
Bardzo proszę o modlitwę i uzdrowiającą energię dla mojej kochanej maltanki Smiley....
Fundacja Świadomość Ziemi w KURS NAUKI TELEPATII DUCHOWEJ
W przyszłym roku planujemy kurs we Wrocławiu. Pomyślimy i o Łodzi. Będziemy dawać znać na...
Kiedy można spodziewać się takiego kursu w Łodzi
Czy jest możliwa organizacja kursu we Wrocławiu ???
Obserwuje smugi rozpylane juz od wielu lat - zadziwiajace jest jak mało ludzi zwraca na to uwagę...
Na razie nie. W chwili obecnej oleje AXXA można zamówić u nas telefonicznie. Wkrótce produkty...
Czy dostępny w naszych aptekach
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate