Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 292 478 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

PRZENOSIMY SIĘ˜ DO WROCŁAWIA

FUNDACJA "ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI" PRZENOSI SIĘ˜ DO WROCŁAWIA

   17 grudnia 2012 roku przeprowadzamy się do Wrocławia! To tam przez kilka najbliższych lat będziemy mieli swoją siedzibę, siedlisko i kontynuować misję Fundacji, choć wiadomo, że gdy przychodzi nowe miejsce, to czekają nowe zadania i wyzwania. Jakie, tego jeszcze nie wiemy dokładnie, ale jak to w życiu bywa, dowiemy się na miejscu i w odpowiednim czasie.

   Podobnie było siedem lat temu, gdy przeprowadzaliśmy się z Trójmiasta do Warszawy. Poza ogólnym hasłem, jakie otrzymaliśmy od Stwórcy, że mamy tam żyć i stworzyć w Warszawie ośrodek rozwoju duchowego, nie mieliśmy większych wyobrażeń ani duchowych wskazówek, na czym dokładnie ma polegać nasza działalność. Dziś możemy nieskromnie pochwalić się, że udało się zrobić i przeżyć wiele. 

    Przez tych siedem lat w Warszawie przewinęło się przez Fundację setki ludzi, z którymi wspólnie medytowaliśmy i pracowaliśmy na rzecz Wzniesienia, Nowej Ziemi, łagodnego przejścia w Wyższe Wymiary. Wielu z nich czuje się u nas jak w domu, wielu utwierdziło się w swoich duchowych talentach i możliwościach kreowania szerszej, a nawet Kosmicznej Rzeczywistości. 

   Grupowo podróżowaliśmy po kraju i po prawie wszystkich kontynentach Ziemi, aby roznosić Światło, kotwiczyć nowe kody, uwalniać Matkę Ziemię z nieharmonijnych wibracji i energii, nieproszonych gości i cywilizacji. Zdejmowaliśmy klątwy, uwalnialiśmy dusze. Wspólnie z Duchowymi Przewodnikami, przedstawicielami Rad Galaktycznych, Archaniołami i Aniołami, Logosami i Kosmicznymi Bytami Miłości tworzyliśmy transgalaktyczne portale, tarcze ochronne, energetyczne bieguny pośrednie itp.. Sialiśmy kryształy 4 i 5 D, budowaliśmy siatki krystaliczne, diamentowe, perłowe. To tylko hasłowe przypomienie tego, w czym uczstniczyliśmy.

    To, o czym się teraz otwarcie pisze na różnych portalach duchowych i ezoterycznych, tworzyło się również na naszych spotkaniach medytacyjnych i duchowych wyjazdach. A było tego nie mało. Z prawie dziesięcioletniej perspektywy czasu (prywatnie zajmujemy się od pracami energetycznymi i uzdrawianiem od 2003 roku) śmiało możemy powiedzieć, że mamy swój udział w podniesieniu wibracji Matki Ziemi, poszerzeniu Globalnej Świadomości, oczyszczeniu ogromnych połaci Ziemi, reaktywacji wielu miejsc mocy i struktur energetycznych służących Światłu Miłości. 

    Niezwykłym przeżyciem były i są bezpośrednie spotkania i praca z ludźmi. I ta indywidualna i grupowa. Wszystkim, którzy zawitali do Fundacji przekazywaliśmy nasze doświadczenie, wiedzę, a każdy z nich uczył nas czegoś nowego. W ten sposób razem wzrastaliśmy, uzdrawialiśmy, wzmacnialiśmy się, dojrzewaliśmy duchowo i po ludzku. Dziękujemy Wam kochani! Bez Was byśmy tego nie dokonali. 

   Przeprowadzka do Wrocławia nie oznacza porzucenia Warszawy i osób, którzy są z nami. Będziemy co jakiś czas do Was przyjeżdżać, organizować w Warszawie Medytacje Miłości, Zjazdy Ratowników Ziemi, choć może nie wszystkie. 

   Zanim się wyprowadzimy, to zapraszamy jeszcze na kilka ważnych spotkań m.in.: 12-12-12, 51-szą Medytację Miłości (16.12.12), po której organizujemy pomiędzy 15-tą a 17-tą spotkanie pomedytacyjne, podczas którego będziemy mieli czas, aby wspólnie zwieńczyć nasz pobyt tutaj, powspominać i przygotować grunt pod kontynuację przesłania Fundacji „Świadomość Ziemi” na terenie Warszawy. 

   Z całego serca wyrażamy wdzięczność, szacunek i uznanie wszystkim tym, którzy uczestniczyli w naszych pracach, medytacjach, spotkaniach, warsztatach, pomagali i wspierali nas nam w różny sposób w naszym warszawskim życiu. 

   Od lat staramy się, aby wszystko w naszym życiu działo się z inspiracji Źródła, wolne od naszego ego i oczekiwań. Codziennie uczymy się działania i życia z pola Zawierzenia, Duchowego Przewodnictwa Stwórcy. To jest nasza droga, którą chcemy kontynuować we Wrocławiu i dalszym życiu, mając wieczny fundament w Duchu Miłości.

Pozdrawiamy i błogosławimy wszystkich,
Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski
Fundacja „Świadomość Ziemi”

PS. We Wrocławiu wynajęliśmy dom, który będzie służył Fundacji, jako biuro, miejsce spotkań, medytacji, kameralnych warsztatów, przyjmowania klientów, duchowego uzdrawiania. Nasz nowe dane teleadresowe od 2013 roku to: 53-009 Wrocław ul.Ożynowa 23, tel. 71-3398942; 509-905498. Dotychczasowy numer telefonu stacjonarnego 22-4991111 będzie jeszcze aktualny przez kilka najbliższych miesięcy na zasadzie przekierunkowania na numer wrocławski.

UWAGA: Szukamy lokalu w Warszawie, gdzie mogłyby być kontynuowane cotygodniowe spotkania medytacyjne. Myślimy o pomieszczeniu ok.30-40m2 wynajmowanym raz lub dwa razy w tygodniu w   godzinach wieczornych lub mieszkaniu z dużym pokojem w przystępnej cenie. Jak ktoś zna fajne miejsce, to śmiało niech daje znać.   

Udostępnij

Komentarze

2012-12-03 18:03:13 andrzej 2
wielka szkoda i życzę powrotu do warszawa
2012-12-03 21:05:55 Ela
Ukochani Helenko i Mariuszu !!!
Jestem bardzo szczęśliwa, że na mojej drodze życia spotkałam cudownych Was. Jestem i będę pod wrażeniem jak wspaniałą jesteście parą.
Dziękuję za potężne prace dla Matki Ziemi i Ludzkości. Dziękuję za wielkie z pasją zaangażowanie, czyste serce , współodczuwanie i skromność.
Wrocław już się cieszy ,że będzie zaszczycony mieć Was u siebie.
Do zobaczenia 12.12.12.
Wdzięczna Ela.

2012-12-20 00:54:03 Andrzej
Witamy we Wrocławiu i zapraszamy: http://niezaleznatelewizja.pl/kongres/
Bez względu na rzeczywiste znaczenie tej daty wybraliśmy ją jako symbol końca obecnej cywilizacji i otwarcie drzwi do pokojowego tworzenia zrębów nowego życia na naszej planecie.

Dodaj komentarz

capcha