Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 413 736 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

NOL wpadł do wulkanu Popocatepetl Meksyk

Na filmie widzimy obiekt wpadający do wulkany Popocatepetl. Obiekt ten wg informacji podanych w filmie ma szerokość 200 metrów...

 
    Podczas naszej podróży do Peru i Boliwii w 2010 roku nasi przewodnicy opowiadali o podobnym przypadku, który wydarzył się w latach 90-tych ubiegłego wieku. W peruwiańskim Kręgu Ognia (52 wulkany, z czego dużo jeszcze "dymiących") wybuchł jeden wulkan. Według naukowców aktywność wulkanu miała być długa i bardzo mocna. Ściągnęło to wielu naukowców z całego świata, którzy nagrywali erupcję specjalistycznymi kamerami. Niespodziewanie po kilku dniach wulkan ucichł, co było dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Potem japoński naukowiec odkrył na filmie, że do wulkanu wpadło 9 świetlnych, niezidentyfikowanych obiektów i niedługo po tym erupcja ustała.  
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha