Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 407 401 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

7.10.2012 - L (50) MEDYTACJA MIŁOŚCI - WARSZAWA

L (50) MEDYTACJA MIŁOŚCI
Warszawa – 7 październik 2012 od godz.11:30 do 15:30
w pomieszczeniach Fundacji „Świadomość Ziemi” przy ul.Ogrodowej 32A lok.43

Kochani!

  7 października spotkamy się po raz 50-ty. Od ponad pięćdziesięciu miesięcy, a dokładnie od czerwca 2007 roku spotykamy się regularnie, co miesiąc (z drobnymi wyjątkami, aby konsekwentnie kontynuować naszą duchowo-mentalną pracę na rzecz Matki Ziemi, ludzkości, Kosmosu. Medytacje Miłości to jeden z sprawdzonych sposobów, aby aktywnie uczestniczyć w procesie wzniesienia nasz wszystkich – Ziemi, ludzi, zwierząt, minerałów, istot duchowych, materii „nieożywionej”; przyczyniać się do rozprzestrzeniania świadomości jedności, miłości i pokoju. W matematycznym ujęciu tych pięćdziesiąt medytacji wygenerowało 150 godzin grupowych medytacji, co daje około 15.000 osobogodzin medytacyjnych!

   9 października wyjeżdżamy po raz drugi w tym roku do Egiptu, tym razem na tereny pustynne, do Kryształowych Gór a potem Aleksandrii. Ta medytacja na pewno będzie nas dostrajała do zadań, jakie mamy tam do wykonania, bez względu na to, czy ktoś uda się tam bezpośrednio czy tylko duchowo-mentalnie.

   Kto chce wzmacniać w sobie, na Ziemi i w Kosmosie w/w jakości i wartości życia, i wynikające z tego super klimaty niech przyjeżdża, dołącza się duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, wyrażeniem takiej woli. WSTĘ˜P WOLNY!

   Wyrażamy wdzięczność i uznanie dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyłączali się do tych medytacji, jak też działają na swój sposób w tym samym celu.

Błogosławimy z całego serca,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

JEŻELI SPóŹNISZ SIĘ˜,
TO PRZYGOTUJ SIĘ˜ DO MEDYTACJI PRZED WEJŚCIEM NA SALĘ˜:
zdejmij płaszcz, okrycie, wyłącz telefon komórkowy, uspokój oddech, wyjmij z torebki, co potrzebujesz, zamknij ją i cicho dołącz do medytacji siadając na pierwszym wolnym miejscu jak najdalej od wejścia (może się spóźnić jeszcze ktoś inny, a siadając tuż przy drzwiach zablokujesz, komu innemu możliwość swobodnego, cichego dołączenia się do medytacji)

   W trakcie Medytacji Miłości, prac medytacyjnych organizowanych przez Fundację „Świadomość Ziemi” osoby mające kontakt telepatyczny z Duchowymi Nauczycielami Miłości (Stwórcą, Aniołami, Kosmicznymi Bytami Miłości, Wyższym Kosmicznym Rozumem, Mistrzami Duchowymi) prowadzą na żywo, z przekazu „on line” medytacje na poziomie duchowo-energetycznym na rzecz Ziemi, ludzkości i Kosmosu. Uczestnicy w pełni oddają całego siebie prowadzeniu Wyższego Ja, Miłości, Źródłu, tak, aby jak najefektywniej wykorzystać potencjał duszy, umysłu i ciała w danej medytacji na wszystkich poziomach wielowymiarowego przejawienia człowieka.

Naszą intencją jest przyzwolenie na działanie w nas
i poprzez nas tylko i wyłącznie DUCHA i ENERGII MIŁOŚCI!

   Duchowi Przewodnicy, Nauczyciele Miłości przygotowują za każdym razem specjalne pole do pracy grupowej i indywidualnej, w związku, z czym, każda medytacja jest inna i niepowtarzalna, bo jest każdorazowo tworzona pod zadania do wykonania w danej momencie, dla danych osób, przestrzeni, bieżących potrzeb itp. Pracujemy z poziomu świadomości kosmicznej, oddania siebie Pierwotnemu Źródłu, jako kanału do danych prac. Jesteśmy uczestnikami, obserwatorami, świadkami poprzez odczuwanie i stany jasnoczucia, jasnowidzenia i jasnowidzenia.

Podczas spotkań i medytacji zbieramy darowizny
na rzecz sierocińca w Ugandzie i na działalność Fundacji "Świadomość Ziemi".

   Jeżeli jeszcze nigdy nie uczestniczyłeś w pracach medytacyjnych, nie praktykujesz medytacji, to nie przejmuj się tym. Nie stanowi to żadnej przeszkody. Liczy się otwartość, szczerość serca i chęć poświęcenia swojego czasu na rzecz ratowania Ziemi i ludzkości. Medytujemy siedząc na krzesłach.
Spotykamy się, aby pracować medytacyjnie na rzecz:
- zasilenia i oczyszczenia energetycznego Ziemi Energią Miłości
- złagodzenia i zneutralizowania nieharmonijnych działań ludzkości
- przebudzenia duchowego i rozwoju ludzkości w duchu Miłości, Pokoju i Harmonii
- dostrojenia wibracji, świadomości i ducha ludzkości oraz Ziemi do Źródła Miłości
- wykonania prac duchowo-energetycznych na rzecz miejsca, regionu, w którym odbywa się spotkanie
- uzdrawiania duchowego ludzi, Matki Ziemi, Kosmosu.

   Medytacje Miłości, prace medytacyjne przyczyniają się do roznoszenia Światła Miłości, rozprzestrzeniania się Świadomości Chrystusowej dla nas wszystkich i tworzeniu wielu innych aspektów niezbędnych do przejścia w wyższe wymiary Kosmicznej Miłości. Uczą one nas też, jak można grupowo medytować, jak aktywnie współuczestniczyć w Boskim Tworzeniu. Dodatkowo znajdujemy się w polu grupy, co pozwala na intensywniejsze, głębsze i pełniejsze działanie Ducha i Energii Miłości.

MEDYTACJE NA RZECZ ZIEMI I LUDZKOŚCI TO NASZA PASJA I POWOŁANIE

    Medytacje na rzecz Ziemi i ludzkości to dla nas coś więcej jak pasja. To powołanie, dar, misja, spełnienie. Od 2003 roku poprowadziliśmy ponad półtora tysiąca medytacji grupowych, w których uczestniczyło jednorazowo od kilku do kilkuset osób.
   Medytowaliśmy na pięciu kontynentach, w ponad trzydziestu krajach. Jeździmy tam, gdzie Ziemi, ludziom, naturze potrzeba wsparcia energetycznego, oczyszczenia, uzdrowienia, uwolnienia od negatywnych energii, uruchomienia ukrytych mocy, bioenergomagnetycznego przeprogramowania, wprowadzenia nowych świetlnych kodów, struktur i matryc, a przede wszystkim Miłości i Światła.
   W 2004 roku zainicjowaliśmy działanie w Polsce nieformalnego ruchu Ratowania Ziemi, co zaowocowało poznaniem i zintegrowaniem wielu wspaniałych osób w kraju i zagranicą, a tym samym wytworzeniem ogromnej fali pozytywnej, uzdrawiającej, transformującej Energii Miłości i Światła.
   Od 2006 roku prowadzimy centrum rozwoju duchowego „Świadomość Ziemi” w Warszawie, w którym regularnie medytujemy dwa, trzy razy w tygodniu.
   W 2007 roku uruchomiliśmy cykl comiesięcznych otwartych Medytacji Miłości, na które przyjeżdża dużo osób z kraju i zagranicy.
   Z początkiem 2011 roku wtorkowym medytacjom nadaliśmy formułę Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania, podczas którego medytujemy na rzecz osób zwracających się do nas o taką pomoc.
Wszystkie medytacje, prace energetyczne prowadzimy z przekazu, z niebiańskiej inspiracji. Żadna medytacja nie była taka sama, bo każda jest indywidualna, niepowtarzalna, jest jak żywa rzeka Światła, przepełniona mocą, mądrością i miłością z Wyższych Wymiarów Istnienia płynącą od samego Źródła Wszechistnienia – Miłości Wszechświatów.

Niech żyje Miłość i Światło,
Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski

REGULARNE WIECZORY MEDYTACJE W FUNDACJI „ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI”
Warszawa ul.Ogrodowa 32A lok. 43

MEDYTUJEMY REGULARNIE W WARSZAWIE OD 2006 ROKU!

JOGA, ĆWICZENIA ENEGETYCZNE, GONG I MISY
Poniedziałek od godz. 19:00 do 20:30 – darowizna 10 zł.

MEDYTACYJNY KRĄG UZDRAWIANIA
wtorek od godz.19.00 do 21.00 – wstęp wolny

PRACE MEDYTACYJNE NA RZECZ ZIEMI I LUDZKOŚCI
środa od godz.18.30 do 21.00 – wstęp wolny

THETA HEALING
Czwartek od godz. 19:00 do 21:00 – darowizna 10 zł.
Spotkania dla osób, które chcą w grupie rozwijać, doskonalić
i wspierać się w sztuce uzdrawiania metodą Theta Healing.

Dojazd do Fundacji „Świadomość Ziemi” w Warszawie

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha