Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 422 853 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Co ważne w szkole i życiu

Kochani!

Chcę się podzielić przekazem, który wziąłem na prośbę znajomej nastolatki. Porusza on ważne kwestie dla jej życia, które de facto są istotne dla wielu innych ludzi. Skorygowałem więc trochę przekaz, zmieniłem imię, aby mógł służyć także innym.

Pozdrawiam, Mariusz :)

**********************************

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski w dnu 15.09.2012

   Drogi Boże, duchowi nauczyciele Miłości! Proszę o przekaz dla Joanny, podpowiedź, co jest dla niej najważniejsze w bieżącym roku szkolnym i jej życiu.

   No właśnie, nauczyciele. Uczymy, podpowiadamy, dajemy zadania, robimy klasówki, sprawdziany. Każdy rok życia jest szkołą i warto sobie stawiać cel, przesłanie danego roku i go realizować, ale nie za wszelką cenę.

  Najważniejsze dla Joanny to uczyć się jak żyć, jak dojrzewać, jak wyrażać siebie, czyli Boga w sobie, jak rozwijać swoją indywidualność, aby być samemu szczęśliwą i móc uszczęśliwiać innych.

  Trzeba też uczyć się jak dbać o siebie, aby życie nas nie zjadło, jak sobie radzić z emocjami, ambicjami, hormonami. To dużo ważniejsze jak 5-ki i 6-ki. Kurs na 4-ki jest wyważony, z akcentem na rozwój tego, co lubię, co mnie interesuje choćby przez kilka chwil, tygodni, nie mówiąc o miesiącach, co w wieku młodej nastolatki, okresie dojrzewania jest już prawie wiecznością.

   Ważne jest też tworzenie zdrowych nawyków, umieć zagospodarować czas, słuchać mowy ciała, wewnętrznych impulsów, rozwijać intuicję i więź z Bogiem, umiejętnie rozwijać zdolności duchowo-umysłowe drzemiące w człowieku. To jest o wiele bardziej ważne jak daty z historii, wykresy, całki i cymbałki ( ha, ha …, wiadomo, o co chodzi). Coraz ważniejsza jest dusza, świadomość bycia przez chwilę na Ziemi i z tego pułapu uczenia się postrzegania świata i samego siebie. Transcendencja, immanencja, świadomość bycia w jedni, bycia dzieckiem Boga to życiowy priorytet. Łatwo to zgubić, trudno odnaleźć, odkurzyć, gdy się te jakości życia zaniedba w młodym wieku, gdzie dusza i para zmysły są jeszcze naturalnie wrażliwe, elastyczne, chłonne.

   Czternaście lat to dzwonek do dorosłości przy byciu jeszcze dzieckiem, takim trochę większym niż przed dwoma, trzema laty. Trzeba łączyć odpowiedzialność za swoje życie, doświadczenia na coraz więcej płaszczyznach i poziomach, nauczyć się korzystać z wiedzy, mądrości przodków nie tracąc przy tym swojej świeżości, bystrości, indywidualności, własnego zdania.

   Pamiętaj, że twoja dusza ma wiedzę, mądrość kosmiczną mega dużą w stosunku do tego, co uczą w szkole i necie. Ucz się słuchać Boga w sobie, Boga wokół ciebie, odnajdywać go nawet w trudnych chwilach. Emanuj dobrocią, życzliwością, prawością płynącą z serca i wewnętrznego głosu, a sama będziesz mile zaskoczona, jak wiele wydarzy się w twoim życiu z lekkością, łatwością, przyjemnością.

   Bliskie Ci osoby, rodzice, rodzeństwo i kilka znajomych mogą cię nauczyć o wiele więcej jak szkoła publiczna. Tam chodź, bądź, ale nie zatracaj się w opiniach, ocenach nauczycieli i rówieśników, jednakże ich też nie olewaj. Bądź spoko, cool, ucz się be fun. Every time be happy, keep smiling, don’t afraid, cry and worry. Be like a smile inside you. („Ucz się bycia zabawną, radosną. Cały czas bądź szczęśliwa, uśmiechnięta, nie bój się, nie płacz i nie martw się. Bądź uśmiechem wewnątrz siebie” - ten fragment poszedł po angielsku, bo zwroty „be fun” – bądź zabawny, radosny; „don’t worry – be happy”, w krótszej i bardziej wyrazistej formie oddają ducha tego przesłania).

   Ucz się bycia żywą iskrą życia, co rozjaśnia każdą sytuację, także swoje własne troski, zakłopotanie, lęki. Ucz się od najlepszych, od tych, co są wokół Ciebie. Bóg dba o twoją obfitość, radość, szczęście. Pomóż Mu swoją bystrością, inteligencją. Masz duży dar bycia światłem w ciemnościach i go rozwijaj w pierwszej kolejności. Życie jest piękne, a gdy to w pełni odkryjesz, to będzie cię mile zaskakiwać i prowadzić.

  PAMIĘ˜TAJ – UMYSŁ SŁUŻY SERCU! Kto pojmie i przejawi tę prawdę, ten sam staje się nauczycielem życia.

Kochamy Cię,
Mistrzowie Duchowi, Aniołowie, Bóg

PS. Przekazał Jezus z twojej przestrzeni, czyli Ty sama (twoja Boska Jaźń) do samej siebie.

Udostępnij

Komentarze

2012-09-22 17:16:40 Basia
Świetny przekaz dla każdego nauczyciela ,przed którym stoją lub siedzą w szkolnych ławkach piękne dusze.
Pozdrawiam

Dodaj komentarz

capcha