Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 489 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Grudzień 2006

NR 8 - GRUDZIEŃ 2006

Tekst redakcyjny z biuletynu nr 8 grudzień 2006r.:

     Drodzy Przyjaciele!

     Obecne czasy są ciekawe. Wiele już się dzieje, a jeszcze więcej dziać się będzie. Cały czas trwają intensywne prace usuwające stare programy, wprowadzane są nowe kody i matryce. A to co najwspanialsze, to włączanie się coraz większej rzeszy ludzi i istot duchowych w proces wyniesienia światów materialnych do wyższych wymiarów kosmicznej rzeczywistości. Impuls Miłości  nieustannie wysyłany ze Źródła spotyka się z coraz większym, pozytywnym odzewem. Dzisiaj śmiało możemy powiedzieć, że nie chodzi tylko o wyniesienie Ziemi i ludzi, ale całej Kosmicznej Wszechrzeczy. Nastał piękny czas powrotu do Źródła na wszystkich planach, m.in. : duchowym, energetycznym, mentalnym, emocjonalnym i fizycznym. Czasy dualizmu dobiegają końca. Nadchodzą czasy miłości, radości, harmonii i pokoju. I z tą większą radością witamy kolejnego sojusznika na tej drodze, naszego satelitę, nasz Srebrny Glob – KSIĘ˜ŻYC. Od wielu miesięcy Księżyc przygotowywał się do przyłączenia do programu – „Ziemia i Ludzkość w Wyższych Wymiarach”. W październiku 2006 roku  stało się to faktem. Teraz razem będziemy tam podążać. Pola bioelektromagnetyczne (jak i inne niezbędne do tego struktury) Ziemi i Księżyca zostały ostatecznie zsynchronizowane dzięki świadomej pracy ludzi,  Nauczycieli i Istot Duchowych Ziemi i Księżyca. Ukończenie tego projektu oznacza również skasowanie katastroficznej wizji transformacji, która mogła towarzyszyć pozytywnym  zmianom zachodzącymi na Ziemi. Będzie teraz ona dużo łagodniejsza i bardziej płynna. Ludzie otrzymali kolejną szansę i wsparcie. Aby ją wykorzystać, przyspieszyć proces przemian na Ziemi, który ma doprowadzić do pełnego przejawienia Boskiej Miłości i Radości w nas i wokół nas należy śmielej, otwarciej i dynamiczniej wdrażać w życie wszystkie postulaty i zasady życia opartego na bezinteresownej Miłości i bezpośredniego kontaktu każdego z nas z samym Źródłem. Tylko tak możemy doprowadzić do obiecanego Raju na Ziemi i bycia świadomymi, nieśmiertelnymi istotami Boga we Wszechświecie. Życzymy wam tego wszystkim z całego serca.

Z wiarą i ufnością w Stwórczą Miłość,

Fundacja „Świadomość Ziemi”


Numer do nabycia w sprzedaży wysyłkowej i podczas spotkań.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate