Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 407 303 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Wyodrębniony Bóg


Przekaz odebrał Stanisław G.

Z Kim rozmawiam.

Zgłasza się Maryja!

Droga do wzrastania w Miłości, w Bogu, Który jest Miłością, prowadzi przez bezinteresowną służbę Bogu, całemu stworzeniu, Które jest jednością. Nikt nie będzie postępował w rozwoju, jeżeli całą swoją aktywność skupi wyłącznie na sobie, na zaspokajaniu własnych potrzeb i ambicji. Możesz być dla siebie najważniejszym, ale czynisz dla siebie najlepiej służąc Bogu i całemu stworzeniu. Wszystko jest bowiem jednością.

Nie zamartwiaj się. Wszystkie swoje troski i problemy przekazuj Bogu, zaś sam bądź w pełnej postawie zawierzenia Bogu. Uświadamiaj sobie nieustannie o obecności w tobie Boga, Który jest w rzeczywistości tobą, Który jest Miłością i najwyższą mądrością wszechświata. Pozostaw więc wszystkie swoje sprawy Bogu i stań się narzędziem Światła i Miłości w Jego rękach, co afirmujesz.

Bądź jednakże w tym konsekwentny, do końca Jemu oddany. To jest bowiem, na najwyższym poziomie rozumienia jedności, Jego życie przejawiane w niezmierzonych formach, w które On się wiecznie wyodrębnia i przejawia. Bądź więc Nim we wszystkich aspektach życia, w swoich odczuciach, myślach, mowie i czynach. Na tym polega istota jedności jaką jest Bóg z cząstką Swego stworzenia, w której On się przejawia. 

Niechaj więc zgodnie z Jego odwiecznym planem przejawia się On w cząstce, którą wyodrębnił z Siebie, którą On jest i którą ty jesteś. Uwierz w to i identyfikuj się z takim właśnie rozumieniem istoty Boskości. Jest Jeden Bóg w bezmiarze form i aspektów i każda z nich, która jest Bogiem, ma posiadać świadomość jedni, świadomość bycia Bogiem, będąc w zgodności celów jakie prezentuje Źródło, Miłość, z Której Bóg się wyodrębnił, ale nadal jest Nią - Miłością.

Bez nieustannego uświadamiania sobie tych najgłębszych duchowych prawd trudno jest człowiekowi bez reszty zawierzyć się Bogu i oddać mu wszystko to co ludzkie, wszystko to co dąży do odrębności od Boga, a więc ludzki aspekt ego. Ale innej drogi do Boskości nie ma, gdyż nie mieści się to w Boskiej koncepcji życia, którym On jest, przejawiający się za pośrednictwem form wyodrębnionych z Niego.

Wiedz, że tak jest i tę Boską filozofię życia urzeczywistniaj najlepiej jak potrafisz. A osiągniesz to zawierzając się w pełni Jemu, stając się Jego narzędziem, świadomym bycia Nim, nie zaś cząstką oddzieloną od Boga. To jest bowiem fałszywy trop, stwarzający tamę między tobą a Bogiem, którą ty zbudowałeś, a nie On.

Miej świadomość jedni z Bogiem i pogłębiaj Ją z Miłością i w Miłości.

                           Maryja, służebnica Boga i ludzkości
 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha