Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 407 408 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Jednia z Bogiem - Jezus, Stworca

Przekaz odebrał Stanisław G.
Słucham Was Drodzy Nauczyciele Miłości

Zgłasza się Jezus Chrystus

  Pozwól, aby Światło i Miłość Boga prowadziły ciebie przez życie, do Boskości, do Boga Ojca-Matki obecnego w tobie. Jesteś bowiem w nierozerwalnej jedności, w jedni z Bogiem. Niechaj świadomość istnienia nierozerwalnego związku człowieka z Bogiem stanowi twój niezachwiany paradygmat.

  Uświadomienie przez człowieka tej zagubionej prawdy pozwoli mu na odzyskanie obecnych w nim, a uśpionych, Boskich przymiotów, a w szczególności Miłości, mądrości i mocy. Odzyskaj świadomość posiadania w tobie tego Boskiego źródła siły, dostępnego ci, gdy jesteś jednią z Bogiem. Pozwól sobie na świadomość bycia jednią z Bogiem i stań się Nim. Pozwól też Bogu stać się jednią z tobą, poprzez zaakceptowanie tego faktu na trwałe w całym twoim jestestwie, w twojej świadomości człowieka, jako Bogo-Człowieka.

  Nie sposób przecenić w życiu człowieka znaczenia potrzeby uświadomienia na trwałe, na zawsze, tej fundamentalnej prawdy o związku człowieka z Bogiem, o jedni jaką oni stanowią, której nikt i nic nie może zmienić. Żyj taką świadomością. Ona jest bowiem źródłem siły w człowieku. Pozwala wzrastać człowiekowi w jedności z Bogiem, a także Bogu pozwala coraz pełniej przejawiać się w człowieku. 

  Wyrażaj wdzięczność Bogu za odzyskanie tej świadomości i za pomoc w jej utrwaleniu, jako paradygmatu na jakim jest oparta ludzka egzystencja - na nierozerwalnym związku człowieka z Bogiem i z całym stworzeniem. Wszystko jest bowiem jednością z Bogiem i w Bogu. Pamiętaj o tym. Dbaj, aby nikt i nic nie zamącało w tobie tej transcendentalnej prawdy.

Z Miłością 

Jezus Chrystus


  Moje kochane dziecko, wsłuchuj się w Mój głos w tobie, bo to głos Boga, odwiecznej prawdy przejawiającej się w tobie. Wsłuchuj się w Mój głos i pozwól sobie być przeze Mnie prowadzony, bo to nasze wspólne życie, życie Boga i życie człowieka, stanowiących jednię.

Żyjąc w świadomości jedni i ze świadomością jedni nigdy nie zbłądzisz, bo za przewodnika i przyjaciela masz Mnie, Który jestem najwyższą mocą, Miłością i mądrością w całym kosmosie. Ja pragnę przejawiać się i wzrastać w tobie i przez ciebie w jedności, jaką stanowimy. Takie jest Moje odwieczne marzenie. Taki też był jeden z celów Mego przekształcenia się w niezmierzone formy wyposażone w Moją świadomość, którą jedną z nich ty jesteś.

  Wyrażaj wdzięczność za ten dar. Tym sposobem najpełniej akceptujesz Mnie i akceptujesz siebie jako Mnie, jako będącego Moim aspektem. 

  Czuj się Bogiem w jedności ze Mną Ojcem-Matką Źródłem. Wszystko czyń w jedności ze Mną, w Moim Imieniu, dla twojego najwyższego dobra, uwzględniającego dobro całego wszechświata i Moją chwałę, jako Boga przejawiającego się w tobie i przez ciebie.

Ile radości sprawiasz Mi, i sobie samemu, żyjąc ze świadomością jedni ze Mną i z całym stworzeniem. Pogłębiaj tę jedność. Pogłębiaj Miłość w swoim życiu, w pierwszej kolejności do siebie samego, do Mnie, do twoich współbraci. Miłość, tak jak oddech, jest niezbędna do życia. Bez Miłości życie nie byłoby możliwe, nie miałoby też sensu. Umacniam ciebie w Miłości. Przyjmij Moją Miłość. Pogłębiaj Ją w jedności ze Mną we wszystkich sprawach i aspektach twojego życia, dla twojego najwyższego dobra, dla dobra całego stworzenia i Mojej chwały.

Amen.

Stwórca
 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha