Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 406 274 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Listopad 2006

 

NR 7 - LISTOPAD 2006

Tekst redakcyjny z biuletynu nr 7 listopad 2006r.:

Drodzy Przyjaciele!

    Przygotowania do IV Zjazdu rozpoczęły się zaraz po zakończeniu III Zjazdu, który odbył się w czerwcu 2006. W trakcie III Zjazdu pojawiała się idea zorganizowania wystawy obrazów Jagody Werner Jabłońskiej, która od wielu lat doświadcza kontaktu ze światem Ducha i Energii. Cześć swoich doświadczeń i przeżyć przekazuje za pośrednictwem niesamowitych obrazów, które odsłaniają przed nami „niewidzialne” światy wyższych wymiarów, a nawet energetyczne wizje tworzenia wypływające z Centralnego Słońca Wszechświata. Wystawa została zaplanowana tak, aby jej termin zbiegł się z IV Zjazdem. Dla Jagody był to impuls do namalowania serii dziewięciu nowych, dużych obrazów. Zatytułowała je „Róże Światła”.  

     Pod koniec pielgrzymki nad święte jezioro Swietłojar pojawiła się idea zorganizowania podczas zjazdu części artystycznej i wspólnej zabawy. Przeżycia wyniesione z rosyjskich koncertów były tak miłe, że stwierdziłem z Heleną, że my też możemy podjąć się organizacji czegoś nowego, co jednocześnie łączyłoby w sobie sztukę, muzykę i śpiew, a jednocześnie wyrażałoby radość i wdzięczność Stwórcy za ten wielki dar życia i możliwości odkrywania siebie na nowo. 
    Poza przygotowaniami do zjazdu prowadziliśmy cykliczne spotkania w naszym centrum duchowym w Warszawie, jak i jeździliśmy po kraju ucząc techniki „ARiMA”. Na kilka tygodni przed zjazdem stawało się coraz bardziej wyczuwalne, jak Nauczyciele przygotowywali nas do nowych inicjacji i transformacji. Ostatnia grupowa praca przed zjazdem polegała m.in. na łączeniu uczestników zjazdu i osób, które z jakiś przyczyn nie mogły na niego dojechać we wspólne, energetyczne pole. Na tyle ile potrafiliśmy, byliśmy przygotowani organizacyjnie i wibracyjnie na kolejne spotkanie Ratowników Ziemi i osób, które chciały świadomie włączyć się w ten proces.

    Dzień wcześniej zorganizowaliśmy kurs nauki techniki „ARiMA” dla tych, co jeszcze nie potrafią kontaktować się z Nauczycielami, jak i dla tych, co dopiero się z tą techniką zapoznali. I wreszcie  nadszedł ten wspaniały weekend, podczas którego prawie 100 osób wspólnie pracowało, medytowało, bawiło i cieszyło się ze wspólnego spotkania. Piękna była to uczta dla naszych Ciał, Dusz  i Serc. Po pierwszej pracy prawie wszyscy byli uśmiechnięci i promienni. Tacy też rozjechali się do swoich domów. Mamy nadzieję, że do dzisiaj wszyscy zatrzymali w sobie trochę tej radości i ufności, jak też potrafią ją przekazywać swoim bliskim, znajomym i innym ludziom i środowisku z którym się stykają.
   Pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy pomogli nam przygotować i zorganizować zjazd, jak również wszystkim uczestnikom zjazdu za wspólne prace i chwile, które razem przeżyliśmy. Było nam bardzo miło poznać wiele nowych, wspaniałych osób, z którymi mieliśmy okazję się poznać i porozmawiać osobiście.

    Wyrażamy też wdzięczność całemu Niebu i wszystkim Nauczycielom za ich wkład, nauki i dary. DZIĘ˜KUJEMY WAM I ZAPRASZAMY WAS DO NASZEGO ŻYCIA W KAŻDYM JEGO MOMENCIE, W KAŻDYM WYMIARZE, W CAŁYM NASZYM PRZEJAWIENIU.

Z wiarą i ufnością w Stwórczą Miłość,

Fundacja „Świadomość Ziemi”

 

W biuletynie:

  • relacja, przekazy i zdjęcia z IV Zjazdu Ratowników Ziemi w Warszawie, 14-15.10.2006r.
  • duchowe, energetyczne obrazy Jagody Werner-Jabłońskiej
  • przekazy i wiersze od Nauczycieli

Numer do nabycia w sprzedaży wysyłkowej i podczas spotkań.


Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate