Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 366 399 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Egipt - wyprawa na Kryształową Pustynię

EGIPT 
OD 9 DO 19 PAŹDZIERNIKA 2012
WYPRAWA NA KRYSZTAŁOWĄ PUSTYNIĘ˜

UWAGA: MAMY JESZCZE KILKA WOLNYCH MIEJSC!

PODROŻ DLA TYCH, KTóRZY CHCĄ POZNAĆ CZAR I MOC PUSTŃ EGIPTU,
POBYĆ W EMANACJI KRYSZTAŁOWYCH GóR, POCZUĆ JE DUCHOWO, ENERGETYCZNIE,
POŁĄCZYĆ PRACĘ˜ NA RZECZ MATKI ZIEMI I LUDZKOŚCI Z ZWIEDZANIEM EGIPTU.

PIRAMIDY W DAHSHOUR I GIZIE, SFINKS, OAZA BAHARYIA, BIAŁA I CZARNA PUSTYNIA,
KRYSZTAŁOWE GóRY, ALEKSANDRIA, BIBLIOTEKA ALEKSANDRYJSKA, WSPóLNE MEDYACJE

PRYWATNE GODZINY W GIZIE I PRZY SFINKSIE - 2 GODZINY PRIAMIDY TYLKO DLA NAS!

Kochani!

   W październiku organizujemy naszą drugą wyprawę do Egiptu w tym roku (pierwsza była w marcu – od Kairu do Ab Simbel). Tym razem skierujemy się na tereny pustynne, gdzie znajdują się Kryształowe Góry, główny cel naszej podróży. Potem do Aleksandrii (cel numer dwa), skarbnicy ziemskich i kosmicznych mądrości. Na koniec do piramid w Gizie i Sfinksa (cel sam w sobie).

   Ilu z nas ma kryształy w domu? Ilu z nas pracuje z kryształami? Ilu z nas widzi trzecim okiem kryształowe struktury? Dużo i coraz więcej. Wiemy, że żywe, czyste kryształy mają ogromną moc, promieniują zawartą w nich informacją, przesłaniem; potrafią współpracować z człowiekiem i stwarzać sprzyjające pola dla danych manifestacji; potrafią i mogą jeszcze więcej, a niektóre ich możliwości i właściwości dopiero się przed nami odkrywają. A co odkryją przed nami Kryształowe Góry?

   Krysztłowe Góry wystają ponad piaski, są materialne, do dotknięcia i zobaczenia, dają możliwość pobycia razem z nimi, bycia w ich wnętrzu (jaskiniach). Tylko to czytając, słysząc o nich, widząc zdjęcia można poczuć ich moc, wibrację, znaczenie. Są one niebagatelne. Otrzymaliśmy przekaz, że Kryształowe Góry odgrywają bardzo ważną rolę w równowadze energetycznej całej Ziemi, jednakże potrzebują one wsparcia, mocnego impulsu aby przywrócić im utracone właściwości, wprowadzić w nie aktualne kody i matryce, nadać nowe galaktyczne koordynaty dostosowujące do momentu przejścia i czasów nowej Ery – Ery Miłości i Miłosierdzia.

   Po przylocie do Kairu pojedziemy najpierw na tereny pustynne, gdzie mieszczą się Kryształowe Góry, niezwykłe formacje skalne i piaskowe. Będziemy mieli na to 3 dni i 4 noce, w tym też możliwość spania pod gołym niebem na pustyni (dla chętnych). Potem skierujemy się do Aleksandrii (via Kair), gdzie będziemy przez dwa dni korzystać z uroków, sekretów i mocy tego miejsca. Będziemy mieli możliwość fizycznego i eterycznego, zwiedzenia Biblioteki Aleksandryjskiej. Miasto położone jest nad Morzem Śródziemnym, które łączy Afrykę z Europą i Azją. Jest to ważny akwen wodny, który roznosi wiele informacji, kodów, wibracji w tej części naszej planety, więc i z nim będziemy pracować, medytować.
Na koniec podróży odwiedzimy piramidy w Gizie włącznie z Sfinksem. U ich podnóża, w ich wnętrzu będziemy kotwiczyć energię tej wyprawy, łączyć się z Orionem, Kosmosem, Centralnym Słońcem, Boskim Źródłem.

   Jak zwykle podczas naszych wypraw, czeka nas mnóstwo wrażeń, atrakcji, pracy duchowej, indywidualnej i zespołowej, pracy na rzecz Światła i Miłości.

  To wielki zaszczyt dla nas, że będziemy mogli uczestniczyć w tak ważnych pracach energetycznych, że świat duchowych powierzył ja nam i osobom, z którymi się tam udamy, i które będą nas w tej podróży wspierać.

  Z wielką radością na zbliżający się wyjazd pozdrawiamy i błogosławimy wszystkich Ratowników Ziemi, operatorów Światła, ludzi otwartych serc, czytelników naszej strony internetowej.

Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

RAMOWY PROGRAM „WYPRAWY NA KRYSZTAŁOWĄ PUSTYNIĘ˜”
EGIPT - OD 9 DO 19 PAŹDZIERNIK 2012

9 październik, dzień 1: wylot do Kairu z Warszawy
   Wylot do Kairu z lotniska Warszawa-Okęcie (można dolecieć swoimi rejsami z zagranicy do Kairu - do uzgodnienia). Ci co wylatują z Warszawy - spotykamy się o godzinie 20:45 w holu hali odlotów na terminalu nr 2. Należy być punktualnie, abyśmy spokojnie przeszli wszystkie odprawy i boarding. Wylot LOT-em o godz. 22:30, numer lotu LO 115 G.

10 październik, dzień 2: Kair – Dahshour
   Po przybyciu na Cairo International Airport o godzinie 2:30 w nocy (czasu egipskiego) transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kilka godzin snu. Po posileniu się pojedziemy na skraj pustyni do piramid w Dahshour (trzecia największa piramida w Egipcie). Powrót do hotelu, kolacja.
Wyżywienie: w własnym zakresie.

11 październik, dzień 3: Kair - Baharyia
   Po wczesnym śniadaniu pojedziemy jeepami do oazy Baharyia. Do przejechania mamy 360 km z kilkoma krótkimi postojami. Po przybyciu do oazy zakwaterujemy się w hotelu 4* Sands Baharyia (http://www.shoreshotels.com/Hotels) który będzie stanowił dla nas bazę wypadową na tereny pustynne.
  Popołudniu czas wolny na relaks, zwiedzanie miasteczka (świątynia Aleksandra Wielkiego, starożytne groby i mumie). Wieczorem będziemy cieszyć się obiado-kolacją.
   Okolice Bahariya to jedne z najbardziej surrealistycznych krajobrazów jakie można znaleźć na pustyniach naszej planety – mnóstwo wyrastających z pustynnych piasków rozległych zerodowanych monolitów kredowych przybierających wygląd grzybów, kolumn, kopuł i innych fantazyjnych form. Tam też znajdują się Kryształowe Góry z mnóstwem ogromnych formacji krystalicznych, kryształowymi jaskiniami. Zachody i wschody słońca to najlepszy czas aby je podziwiać, widzieć jak zmieniają się ich kolory, głównie w odcieniach różu i pomarańczy, czuć jaką energią emanują. Na tle pustyni jest to z pewnością niezwykłe doświadczenie.
Wyżywienie:1 śniadanie, 1 obiado-kolacja

12-13 październik, dzień 4 i 5: Czarna Pustynia i Kryształowe Góry
   Rano wskakujemy do jeepów i jedziemy na Czarną Pustynie. Potem będziemy eksplorować tereny Kryształowych Gór. To bardzo dobry czas na wsłuchanie się w wewnętrzny głos i wołanie pustyni. Będziemy mieli czas na medytacje grupowe i indywidualne, łączenie się z mocą kryształów, na branie i dawanie. Mamy dwa dni aby odwiedzić wszystkie groty i części słynnych Kryształowych Góry, jak i różne, ciekawe zakątki tamtejszej pustyni. Późnym wieczorem powrót do hotelu.
Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 lunch, 1 obiado-kolacja

UWAGA: dla chętnych możliwość spania „pod gwiazdami”, co umożliwi pogłębienie czucia magii i mocy Krystalicznych Gór i jaskiń, słyszeć i rozmawiać z głosem pustyni, oglądać niezliczone spadające gwiazdy i to, jak nasi przyjaciele Beduini będą gotować wspaniały posiłek, słuchać i dzielić się różnymi opowieściami przy ognisku. W październiku jest zimno w nocy, trzeba mieć z sobą ciepłe ubranie. Do spania otrzymamy materace i śpiwory. Dodatkowy koszt 50 usd za noc. Minimu 4 osoby.

14 październik, dzień 6: Agabat (Wspaniała Dolina), Biała Pustnia, Baharyia
  Rano, po śniadaniu skierujemy się jeepami do doliny Al. Agbat wśród piaszczystych wydm, a następnie udamy się do Białej Pustyni aby zwiedzić okolicę pięknych i niezwykłych Wielkich Grzybów. Wieczorem powrót do hotelu.
Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 lunch, 1 obiado-kolacja

15 październik, dzień 7: Baharyia – Giza/Kair
   Będziemy cieszyć się spokojnym, wręcz leniwym porankiem, smacznym śniadaniem w oazie. Tym razem wskoczymy do jeepów aby udać się z powrotem do Gizy. Po zakwaterowaniu w hotelu czas na relaks. Wieczorna kolacja w klimatycznym miejscu Kairu.
Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 lunch, 1 obiado-kolacja

16 październik, dzień 8: Kair – Aleksandria
  Rano, po śniadaniu pojedziemy wzdłuż pustyni na północ do Aleksandrii. W połowie drogi zatrzymamy się na krótki odpoczynek, filiżankę kawy, herbaty, drobny posiłek. Około południa dotrzemy do wybrzeża Morza Śródziemnomorskiego w Aleksandrii. Zakwaterowanie i lunch. Po południu, w towarzystwie lokalnego przewodnika odwiedzimy Bibliotekę Aleksandryjską, a potem pozwiedzamy to piękne, starożytne miasto. Wieczorem, chętni mogą pocieszyć się kolacją w zabytkowym Cecil Hotel (zbudowany w 1930). Wspólna medytacja to doskonały sposób na zakończenie dnia.
Wyżywienie W cenie: 1 śniadanie, 1 lunch

17 październik, dzień 9: Aleksandria
  Kontynuujemy zwiedzanie Aleksandrii – odwiedzimy nowe Muzeum Aleksandryjskie. Później zwiedzanie zabytkowych Katakumb rzymskich, wizyta w meczecie Abu al. Abbas al.-Mursi, koptyjskiej katedrze św.Marka, fort Qaitbey zbudowany blisko wielkiej latarni Faros – jednego z siedmiu cudów starożytnego świata.
Wyżywienie: 1 śniadanie

18 październik, dzień 10: Aleksandria – Giza
   Po wczesnym śniadaniu w hotelu pojedziemy z powrotem do Gizy, gdzie będziemy mieli czas na pobycie z Wielką Piramidą, piramidami Chefrena i Mykerinosa oraz opiekuna historii i Egiptu - majestatycznem Sfinksem. Dla chętnych (min. 10 osób) prywatne godziny w piramidach i przy Sfinksie (od 17 do 19-tej, może trochę dłużej – jesteśmy w trakcie uzgodnień). Po tak pięknym i niezwykłym przeżyciu i doświadczeniu pojedziemy do hotelu w Gizie, gdzie będziemy mieli możliwość odpoczynku, wzięcia prysznica przed wylotem, wieńczącej medytacji i kolacji Transfer na lotnisko.
Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiado-kolacja

UWAGA! Mamy możliwość skorzystania z tzw. prywatnych godziny w piramidach w Gizie i przy Sfinksie. Będzie to dwu-trzygodzinny prywatny pobyt naszej grupy bez innych turystów w tym samym czasie z dodatkowo otwartymi komnatami, które nie są udostępniane innym turystom (do zwiedzania otwarta jest tylko Komnata Króla).
Koszt udziału (dodatkowo płatne na miejscu):
a) Piramidy – 150 usd
b) Piramidy i Sfinks – 200 usd
Ze względów formalnych (rezerwacja terminu w ministerstwie) uczestnictwo trzeba potwierdzić do 5 września. Potem według możliwości.

19 październik, dzień 11: nocny lot Kair - Warszawa
  Odprawa i powrotny lot do Warszawy. Wylot o godzinie 3:20 w nocy, przylot do Warszawy o godzinie 7:15 rano czasu warszawskego.

MAPA POGLĄDOWA WYJAZDU


ŚWIADCZENIA, CENA, DODATKOWE UWAGI 

Cena wjazdu: około 5.500 zł. (2000 zł. zaliczki od razu lub w dwóch ratach po tysiąc złotych – jedna zaraz po potwierdzeniu przez nas rezerwacji miejsca, druga do 5 września br. Pozostała część – 972 dolary amerykańskie lub równowartość w euro płatna płatne gotówką w Egipcie).

Zadatek: 1000 zł. w ciągu 3 dni od potwierdzenia rezerwacji, kolejne 1000 zł. do 5 września br lub od razu całość zadatku tj. 2000 zł. Wpłata na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” Gdynia ul.Wiczlińska 96 z dopiskiem „Egipt”.

Numer konta Fundacji „Świadomość Ziemi”, Gdynia ul.Wiczlińska 96:
- dla przelewów krajowych: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287
- przelewy z zagranicy: IBAN PL 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287; SWIFT (BIC Code): WBKPPLPP

Świadczenia obejmują:

 • Hotele 4* podczas wyjazdu (pokoje 2-osobowe).
 • Podczas całej wycieczki wyżywienie wegetariańskie (śniadania, lunch i kolacja wg.specyfikacji) bez dodatkowych napojów (kawa, herbata w serwisie bufetowym).
 • Przelot LOT-em z Warszawy do Kairu i z powrotem
 • Opłaty lotniskowe i podatki.
 • Transfery i przejazdy klimatyzowanym autobusem, jeepami 4x4,
 • Opieka licencjonowanego anglojęzycznego przewodnika podczas całej imprezy (będziemy tłumaczyć na polski).
 • Napiwki dla kierowców jeepów, boyów hotelowych, pokojówek i kelnerów we wszystkich przewidzianych programem hotelach i restauracjach.
 • Ubezpieczenie (NNW, KL, CP, Assistance – 80 tys. Koszty leczenia, 20 tys. NNW i 10 tys. Assistance).

Świadczenia nie obejmują:

 • Kosztu wykupu wizy na lotnisku w Kairze – 15 usd.
 • Napiwków i „bakszyszu” wg. indywidualnego uznania.
 • Wydatków natury osobistej.
 • Wyżywienia poza specyfikacją.
 • Opłat za ewentualne wycieczki fakultatywne, dodatkowe miejsca zwiedzania, godziny prywatne w Gizie, przy sfinksie, noc na pustyni.

Zapisy przyjmujemy do odwołania.
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki. Ilość miejsc ograniczona.

Dodatkowa atrakcja: bezpłatne zajęcia z Tai Chi prowadzone przez Ahmeda Hassana – naszego organizatora i przewodnika po stronie Egipskiej.

Zastrzeżenia: Fundacja “Świadomość Ziemi” zastrzega sobie prawo do ewentualnych korekt od podanego programu oraz uaktualnienia ceny wyjazdu w zależności od kursów walut i nagłych zmian cen tworzących koszt podróży.

Informacje dodatkowe: każdy uczestnik otrzyma na kilka tygodni przed wyjazdem emailem pisemne wskazówki i porady praktyczne; jeżeli nie masz emaila, to poproś o wysłanie ich pocztą.   

Nazwy hoteli (wszystkie hotele 4 gwiazdkowe), z których będziemy korzystali podczas podróż (ewentualna możliwość drobnych korekt):

 • Giza / Cairo (Barcilo hotel Pyramids) 
  http://www.barcelo.com/BarceloHotels/en_GB/hotels/Egypt/Cairo/hotel-barcelo-cairo-pyramids/rooms.aspx
 • Alexandria (Plaza) - http://www.plazahotelalex.com/home.html
 • Baharyia (Sands Baharia) - http://www.shoreshotels.com/Hotels.aspx?HID=12

Rezygnacja po wpłacie, możliwy tylko zwrot części opłat tj.:

 • rezygnacja powyżej 30 dni przed rozpoczęciem imprezy = 30% wpłaty 
 • od 29 do 15 dni = 20% wpłaty imprezy;
 • od 14 do 7 dnia = 10% ceny imprezy;
 • rezygnacja poniżej 6 dni przed rozpoczęciem imprezy, w dniu rozpoczęcia imprezy lub nie stawienie się na zbiórkę = 0% wpłaty.

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

WIĘ˜CEJ ZDJĘ˜Ć KRYSZTAŁOWYCH GóR, BIAŁEJ PUSTYNI  W GALERII 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha