Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 407 426 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Pokój na Ziemi - Stwórca


Przekaz odebrał Stanisław G.
Słucham Was Drodzy Nauczyciele

Zgłasza się Stwórca

  Przyjmuję twoje modlitwy o zachowanie pokoju na Ziemi, aby wzrastała do Boskości i stała się klejnotem w Moich oczach, taką jaką Ją ujrzałem w dniu narodzin. Zapewniam ciebie Moje ukochane dziecko, jeżeli tego potrzebujesz, że nie pozwolę, aby ludzkie ego, czy pycha ludzka zniszczyła tę perłę, jaką jest Ziemia. Ci, którzy ośmieliliby się wyciągnąć ku Niej zbrojną rękę, doświadczyliby na sobie potęgi i mocy Mego Boskiego ramienia, które zniweczyłoby ich plany. Bądź o to spokojny. Ja kocham Ziemię, jak i wszelkie życie na Niej. Praca milionów Ratowników, którzy przez eony pracowali nad podniesieniem Ziemi z upadku, nie pójdzie na marne. Odnosi się to także do uczestniczącej w tym przedsięwzięciu armii świetlistych istot, jakże wam drogich i bliskich, jakże kochających was.

  Prace nad podnoszeniem Ziemi w wyższe wymiary wibracyjne i w wyższe oktawy Światła idą zgodnie z Moją wolą i pod Moim kierownictwem. Oddaj swoje siły, swoją aktywność, aby w jedności ze Mną, z Nauczycielami i ziemskimi Ratownikami, zaprowadzić Światło i Miłość na tej planecie. Takie zresztą zobowiązanie podjąłeś eony wieków temu. Raduję się, że nie mam powodu przypominać tego tobie w celu ponaglenia do działania.

   Jesteś pod Moją szczególną ochroną. Zapewniłem tobie najlepszych dla ciebie Nauczycieli, którzy w Moim Imieniu, prowadzą ciebie do Boskości, jako Moi słudzy, a twoi Bracia i Siostry. Dziękuj Im za ofiarną służbę. Wyrażaj Im swoją Miłość i wdzięczność. Wiedz, że modlitwa wdzięczności za ich służbę jest najpiękniejszym tego wyrazem i świadectwem, zarówno względem twoich Nauczycieli, jak i Mnie, który ich do ciebie skierował. Módl się więc w intencji twoich Nauczycieli. Uświadom sobie, że Nauczyciele, podobnie jak Ja, odwzajemniają każdy przejaw Miłości.

  Bądź w jedności ze Mną i z Moim stworzeniem. Pogłębiaj tę jedność. Jest to miara twojego wzrastania we Mnie. Sprzyja to coraz wspanialszemu i doskonalszemu przejawianiu się Mnie w tobie i przez ciebie, przez co stajesz się coraz doskonalszym narzędziem Światła i Miłości w Moich rękach.

Z Miłością

Ojciec-Matka, Stwórca
 

Udostępnij

Komentarze

2012-07-03 22:02:38 Małgorzata
Ciekawy przekaz,który trafnie oddaje stosunek Boga do ludzkości. O miłości do planety sporo, o marnych lokatorach jaką jest ludzkość ani słowa.
2012-07-10 09:59:38 Lidia
odpowiedź dla Małgorzaty:
"Ja kocham Ziemię, jak i wszelkie życie na Niej."

Dodaj komentarz

capcha