Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 407 459 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Ojciec nas wzywa - Bóg, Ojciec-Matka, Źródło

Przekaz odebrał Stanisław G.
Z Kim rozmawiam?

Zgłasza się Maryja i Bóg, Ojciec-Matka, Źródło

   Mówi Ojciec.

   Moje kochane dziecko. Jesteś pod Moją ochroną. Jak na warunki ziemskie osiągnąłeś wysoki poziom duchowej świadomości. Z tego względu jesteś dla Mnie cenny. Uwierz Mi, że niewiele jest na Ziemi takich Istot. To są procenty populacji ludzkiej. A gdzie jest reszta Moich dzieci? Przecież Wy, Którzy inkarnowaliście na Ziemi w tym okresie Jej historii, przybyliście z zamiarem służenia Jej, Światłu i Miłości. Rozbudźcie się, gdyż nie ma czasu na duchową stagnację.

  Odrzuć wszelkie ludzkie obawy obniżające Twoją samoocenę. Przekaż Mi je do oczyszczenia i niech Ciebie nie absorbują. Afirmuj Siebie jako doskonałego sługę Boga, Światła i Miłości. Wówczas podnosisz Twoją samoocenę, a zarazem nie rozrasta się w Tobie ego, co nie byłoby pożądane. W pełni zawierz się Mnie, jako narzędzie za pośrednictwem Którego przejawiam się w służbie Wam wszystkim. Dbaj o czystość Siebie, jako Mego narzędzia, gdyż w ten sposób umożliwiasz Mi coraz pełniejsze ujawnianie w Tobie i przez Ciebie Moich Boskich przymiotów. Dobrze czynisz modląc się w tej intencji, gdyż tym sposobem otwierasz się na oczyszczające i uzdrawiające Energie Światła i Miłości. 

  Korzystaj z ofiarowującego się Wam wszystkim Fioletowego Płomienia, w Którym Jestem Obecny. Sięgnij do zebranych przez Ciebie afirmacji i dekretów Fioletowego Płomienia. Zapraszaj Mnie do udziału w pracach z Fioletowym Płomieniem. Zapraszaj również Nauczycieli Miłości i Anioły, a Oni chętnie włączą się do tych prac. Dzięki wspólnym pracom z Fioletowym Płomieniem wszyscy wzrastają, a jednocześnie tyle dobrego można uczynić tym sposobem dla Ziemi i życia na Niej. 

  Cieszę się z Twoich duchowych prac ukierunkowanych na pogłębianie między Nami Jedności i związków Miłości. To przybliża Ciebie do Mnie i otwiera na działanie oczyszczających i uzdrawiających Energii Światła i Miłości. Dzięki temu wzrastasz. Zawsze pamiętaj, i będę to Tobie przypominał, że tym wyższy jest poziom Twojego rozwoju, im wyższy jest poziom Mego przejawiania się w Tobie. Miarą wielkości człowieka, jako Bogo-Człowieka, jest bowiem Moja Wielkość w nim. To zaś zależy tylko od niego, od tego na ile to Mi umożliwia. Ja szanuję wolę człowieka w zakresie gotowości przyjęcia Mnie.

  Pogłębiaj ze Mną Jedność i związki Miłości, zapraszając Mnie do wszystkich spraw, także i tych, które uważasz za Swoje, chociaż w rzeczywistości są one elementami Naszego wspólnego życia. Nie traktuj Mnie, choćby bezwiednie, jako rywala czy konkurenta w przeżywanym życiu. Takie nastawienie byłoby daniem posłuchu podszeptom ciemności, ukierunkowanym na urzeczywistnianie programów dualności, z którymi raz na zawsze należy wziąć rozbrat. One Tobie szkodzą, sprowadzają na manowce, wywołują niepotrzebne meandry w kroczeniu na drodze życia ku Światłu i Miłości, powodują zbieranie bolesnych doświadczeń. 

  Uwolnij się od obaw, że zapraszając Mnie do Naszego wspólnego życia stracisz coś wartościowego, doznasz z Mojej strony ograniczenia w jego doświadczaniu, albo że Ja Tobie coś narzucę. To są nierzeczywiste obawy ego. Ty się z nim nie identyfikuj i bądź ponad tym wszystkim. Ja Niczego Tobie nie zabiorę, w niczym Ciebie nie ograniczę wbrew Twojej woli, a tylko wzbogacę, zresztą Nas Obu, bo Jednością Jesteśmy. Będąc w Jedności ze Mną w pełni przeżywasz to co życie ma do zaofiarowania, nie popełniasz błędów i wzrastasz. Jednia ze Mną to Rzeczywistość. 

  Zachęcam Ciebie do spojrzenia na życie z Mojego punktu widzenia, jako Boga, Który odrodził się w Tobie, w formie życia, będącej człowiekiem, posiadającym świadomość. Podobnie odradzam się w innych nieogarniętych przez Twój umysł formach życia. Natomiast przyjęcie założenia opartego na dualności kłóciłoby się z całą logiką Mojego Stworzenia. Jest Moim pragnieniem, abyś uświadomił Sobie rzeczywistość Jedni, żył według niej i uzyskał Moją świadomość, jako Boga, Który Siebie odrodził i doświadcza w Tobie i przez Ciebie. Uświadom to Sobie do głębi, w pełni zaakceptuj i urzeczywistniaj Mój punkt widzenia na Nasze wspólne życie. Wówczas, niejako automatycznie, będzie wywyższana Twoja świadomość do poziomu świadomości Boga, Którym Jesteś. Bóg Jest bowiem niepodzielny i faktu tego nie zmienia wielość form Mego przejawiania się, którą Jesteś jedną z nich.

  Pogłębiaj świadomość Jedni i związki Miłości ze Mną. Rozpuszczaj wszelkie ograniczenia między Nami. Korzystaj z dostępnych narzędzi duchowych, a w szczególności z Fioletowego Płomienia.

  Pozostawiam Ciebie pod Moją ochroną, opieką i przewodnictwem, o co słusznie prosisz

Bóg, Ojciec-Matka, Źródło
 

Udostępnij

Komentarze

2012-07-03 22:13:57 Małgorzata
czytam to z ciekawością, mnie przez meandry życia prowadzi "głos". Nie cichutkie szepty czy przekazy dla innych.Ostatnio usłyszałam,"jesteś czwartym kwiatem". Jak na razie cisza, sama jestem ciekawa co będzie dalej.

Dodaj komentarz

capcha