Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 416 419 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Służba publiczna - Saint Germain

Przekaz odebrał Stanisław G. 11 maja 2012 r. godz. 2128

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele Miłości!

Czy to Saint Germain?

   Tak. Jestem zawsze przy Tobie, gdy przywołujesz Mnie, gdy wypowiadasz Moje Imię, pod jakim byłem znany podczas Mojej inkarnacji z przełomu XVIII i XIX wieku, jakże newralgicznego dla historii ludzkości i Ziemi.

   Byłem osobistością, którą wielu znało. Moja wielkość była wyrazem wspaniałości Boga, którego przejawiałem. Swoją postawą i postępowaniem ludziom z tamtego okresu wskazywałem doskonałość życia człowieka w jedności z Bogiem, w zgodności z Prawami Wszechświata osadzonymi w Miłości. Wielu Mnie podziwiało. Ale wielu też żywiło do Mnie niechęć a nawet wrogość. Byłem ponad tym wszystkim. Moje ego nie rozrastało się. Temperowałem je. Żyłem skromnie, ale zarazem doświadczałem całego piękna jakie dawało życie w Miłości na planecie Ziemi. Służyłem Jej, a także mieszkańcom Ziemi, najlepiej jak było to możliwe.

   Niestety siły ciemności, które w tym tak ważnym dla Ziemi okresie Jej historii sterowały poczynaniami możnych tamtego świata (a raczej to oni dawali się łatwo sterować), popchnęły ówczesną Europę do krwawych wojen, co znasz z lekcji historii. A mogło być inaczej. Wówczas inaczej też wyglądałaby współczesna Tobie rzeczywistość. Gdyby możni tamtego świata, zamiast zaspokajania własnych rozbuchanych ambicji, kierowali się postawą służenia społeczeństwom i narodom, które reprezentowali, nie byli by tak łatwo igraszką w rękach sił ciemności, i inaczej mogłaby się potoczyć historia ludzkości.

   Teraz też nie jest dużo lepiej. Przed nieskrępowanym rozrastaniem się kosztem współbraci, których reprezentują, osoby sprawujące władzę, podtrzymuje głównie strach, że mogą się spotkać ze skutecznym odporem, który ich zniszczy. Jeżeli ludzkości zależy na harmonijnym rozwoju, takie postawy muszą się zmienić.

   Sprawowanie władzy publicznej ma być służbą wykonywaną zgodnie z zasadami Miłości, wolną od osobistych korzyści i pychy. Mało jest ludzi podejmujących działalność publiczną w takich intencjach. Nawet, jeżeli początkowo przyświecają im takie pobudki, jakże często odstępują od tego w trakcie sprawowania władzy. Ci, którzy władzę publiczną wykorzystują dla szerzenia nieprawości, niech wiedzą, że tym sposobem budują sobie ciężką karmę.

   Pomódl się w intencji zaprowadzenia światła i Miłości w działalności osób sprawujących władzę publiczną, aby Bóg ich oświecił Mądrością, którą JEST.

Pozdrawiam Ciebie, Twój przyjaciel,

Saint Germain

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha