Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 407 332 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Postawa służenia - Jezus Chrystus

Przekaz odebrał Stanisław G. 3 czerwca 2012 r. godz. 2230

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele Miłości! Czy mogę prosić o przekaz?

Tak. Mówi Jezus Chrystus.

  Witaj. Pozdrawiam Ciebie. Dobrze, że znalazłeś czas na pisemny kontakt z duchowym Wszechświatem Światła i Miłości.

   W tym momencie jesteś kanałem dla przepływu na Ziemię energii Światła i Miłości, uzdrawiających i transformujących duchową i materialną przestrzeń tej planety. W Świetle zawarta jest Boska Świadomość, Boska Moc, Boska Mądrość, a także Boska Inteligencja, jak również umiejętność urzeczywistnienia tych przymiotów Boga, które są także przymiotami każdego Jego dziecka. Ważne jest, aby jak najwięcej ludzkich dzieci powierzyło się w służbie bycia narzędziem Światła i Miłości w rękach Boga. Wielu z Was, a wszyscy ci, którzy inkarnowali się na planecie z misją bycia Ratownikiem Ziemi, obiecało to Bogu. Obiecało to również planecie, która z taką Miłością gości Was na Swoim łonie, bez względu na to jak zachowujecie się względem Niej.

   Uwierz, że branie pisemnych kontaktów z duchowego Wszechświata Światła i Miłości czyni Ciebie otwartym kanałem dla przepływu na Ziemię uzdrawiających, życiodajnych, krystalicznie czystych, mających świadomość Energii, tak bardzo potrzebnych planecie na obecnym etapie Jej wznoszenia się w wyższe wibracje i oktawy Światła. Oddanie się do dyspozycji Wszechświata, w tym także w trakcie odbierania przekazu, umożliwia wykonywanie w Tobie i za pośrednictwem Ciebie wielu duchowych prac, także i dla Twojego dobra, czego umysł nie zawsze jest świadomy, ale świadoma jest tego Twoja rozbudzona Dusza. W trakcie przekazu towarzyszą Tobie Istoty Światła, które także czuwają nad czystością jego odbioru. Oddalaj, a najlepiej przekaż Mnie lub Bogu do oczyszczenia, wszelkie negatywne myśli, które podważają w Tobie zdolność do odbioru czystych przekazów.

   Jesteś teraz słupem Światła spływającym na Ziemię z Centralnego Słońca. Otwórz się szeroko na przepływ tych Boskich Energii. Pozwól Im swobodnie przepływać, a jednocześnie koncentruj się nad odbieranym przekazem. Wycisz się. Miej świadomość doniosłości misterium w jakim uczestniczysz.
Wyrażaj wdzięczność Bogu, Ojcu-Matce, Źródłu za dar życia na Ziemi w tym okresie Jej historii, za uzdrawianie całego Twojego życia, za wzrastanie Twojej Duszy. Podziękuj też sobie samemu, jako człowiekowi, za Twój duchowy i materialny rozwój, co we właściwym czasie docenisz, gdy w pełni uświadomisz sobie swoje ziemskie dokonania.

   Wszystko jest jednością we wszystkim. Pamiętaj o tym. Niech ta myśl dodaje Tobie skrzydeł we wszelkich przejawach Twojej aktywności. Jeżeli Ty wzrastasz, w szczególności dzięki pracom ukierunkowanym na wzrastanie Ziemi, wzrasta również cała duchowa i materialna przestrzeń tej planety, a także i Wszechświat. Miej to na uwadze. Nie marnuj czasu zajmując się mało budującymi sprawami. Natomiast zawsze bądź w jedności z Bogiem i miej do Niego bezgraniczne zaufanie we wszystkich sprawach życia. O nic się nie kłopocz. Będąc w postawie sługi Światła i Miłości staraj się każdego dnia jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki, nie przywiązując się do efektów swojej aktywności, a tym bardziej nie roszcząc sobie wyłączności do jej owoców.

   Tak żyjąc niczego nie będzie Tobie brakowało. To co Ci potrzeba do życia będziesz miał w nadmiarze, także i po to, aby doświadczać radości dzielenia się ze współbraćmi tym, co wykracza poza Twoje uzasadnione potrzeby, a masz wiele do zaofiarowania. Miej również świadomość, że to co ci życie przynosi, to co masz, nie jest Twoją własnością. Ty jedynie tym wszystkim zarządzasz w imieniu Boga, którym jesteś w Swojej najgłębszej naturze. W świetle Prawa Wszechświata nikt nie może powiedzieć, że jest właścicielem czegokolwiek. Wszystko czym dysponuje człowiek ma służyć nie tylko jemu, do czego ma prawo, ale także współbraciom. Pamiętaj o tym, jak również o obowiązującym Prawie, że cokolwiek dajesz, powraca do Ciebie pomnożone. Daruj więc to, co podpowiada Ci serce, źródło Miłości Tobie, a takie i podobne dary będziesz również otrzymywał, i to z wielu źródeł.

   Każde dziecko Boga powinno dzielić się z innymi tym co ma w nadmiarze, co ma najlepszego do zaofiarowania. Każdy bowiem został odpowiednio wyposażony na ziemską drogę życia. Nie ma takiej istoty, która miała by uzasadnione podstawy do twierdzenia, że nie ma niczego czym mogła by się z innymi podzielić. Nikt też nie może zasadnie mówić, że poza nim nie ma bardziej potrzebującej osoby. Należy choćby mieć na uwadze ogromną różnorodność aspektów w jakich przejawia się życie każdego człowieka. Niektóre z nich może mieć uzdrowione osoba licząca tylko na pomoc innych, a mogąca tutaj wydatnie służyć pomocą współbraciom.

  Postawa niechęci do dzielenia się z innymi prowadzi do ubóstwa. Ostatecznie niski stan świadomości człowieka przyciągnie podobne. Każdy kto tak myśli i postępuje powinien jak najszybciej przełamać to w sobie, w razie potrzeby prosząc Boga o pomoc w znalezieniu obszarów życia, w których może ofiarnie służyć współbraciom, dzieląc się tym, czym może się podzielić.

   Bóg w Swojej Miłości zawsze służy człowiekowi pomocą w uzdrowieniu życia we wszystkich jego aspektach, jeżeli z całego serca prosi Go o to ludzkie dziecko, chociaż w pierwszej kolejności Bóg kieruje się potrzebami duszy. Darowanie z całego serca, a więc z Miłością, chociaż nie koniecznie nieekwiwalentnie, bo przecież każdy potrzebuje też środków do życia (a to najczęściej następuje w procesach wymiany), przyczynia się do szybkiej poprawy pomyślności w życiu darczyńcy. Jednak ważna jest tutaj intencja, aby aktywność czynienia czegokolwiek na rzecz drugiego była w pierwszej kolejności przejawem służby, nie zaś tylko zwykłą formą wymiany.

   Znasz też Prawo, że cokolwiek chciałbyś, aby Tobie czyniono, uczyń to pierwszy. Tym sposobem człowiek daje silny impuls Wszechświatowi o istnieniu w nim obfitości w określonej sferze życia i tym samym, na zasadzie Prawa, że podobne przyciąga podobne, urzeczywistnia to w życiu.

   Z punktu widzenia ludzkiego umysłu może to się wydawać odległą magią, ale to jest rzeczywistość przejawiana w życiu człowieka, i są na to przykłady. Ćwicz się w tym, zwłaszcza w obszarach życia, w których dostrzegasz taką potrzebę, a życie da Tobie wiele okazji do wzrastania, również dla dobra współbraci. Tak żyjąc będziesz wielkim, zarówno w oczach Boga doświadczającego Siebie w Tobie, czego zawsze miej świadomość będąc w jedności z Nim, jak i w oczach współbraci, ofiarnie im służąc.

Pozdrawiam i błogosławię Ciebie,

Jezus Chrystus

Udostępnij

Komentarze

2012-06-23 09:32:20 Basia
Dziękuję
2012-06-24 00:35:33 Joasia
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus!!!
2012-06-24 10:26:20 Grażyna
Ten przekaz to balsam i pomoc dla mojej duszy.
2012-06-24 19:40:51 Ola
Piękny wzruszający przekaz.Dziękuję.
2012-06-25 11:48:14 Ela
Dziękuję i wdzięczność przesyłam za Boskie Nauki.
2012-07-01 19:09:52 Stanisław
Piękny i pouczający przekaz.Dziękuję,pozdrawiam i błogosłwię wszystkim którzy to czytją
2012-07-18 09:05:43 Teresa
Dziekuje,Pozdrawiam,obysmy zyli wszyscy w BLOGOSLAWIENSTWIE BOSKIEJ MILOSCI i z radoscia uzdrawiali Nas,Ziemie i Wszechswiat.W kazdej sekundzie majac swiadomosc Boskiego Istnienia i Planu.Badzcie Blogoslawieni i niech Jezus z Aniolami Milosci wskazuje Wam droge.Kocham Was wszystkich.
2012-08-14 21:58:44 Kasia
BÓG doświadcza Siebie we mnie...Boże przepraszam,że o tym zapominałam, Boże pomóż mi gościć Ciebie w piękniejszym świetle, pomóż mi pamiętać o tym, gdy znowu osłabnę, gdy znowu zapomnę.
2012-08-20 08:39:33 Gienia
Dziękuję za tak cenne nauki. Dziękuję...

Dodaj komentarz

capcha