Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 407 316 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Błogosław także Boga - El Morya

Przekaz odebrał Stanisław G.
Słucham Was Drodzy Nauczyciele

Zgłasza się El Morya

   Bądź nieustannie otwarty i ukierunkowany na obecność Boga w tobie. To na Nim się oprzyj i koncentruj. W Nim wszystko jest zawarte, cała pełnia, cała mądrość największych mędrców, cała moc największych mocarzy. Ufaj Miłości, mądrości, mocy, wielkiej inteligencji, jaką prezentuje Bóg obecny w tobie, stale otwarty na twoje prośby kierowania twoim życiem, zawsze wychodzący tobie naprzeciw kilka kroków naprzód za jeden twój krok wykonany w Jego kierunku. Doceń Jego Miłość, jaką darzy ciebie i dziękuj Mu za wszystko, co dla ciebie czyni.

   Rozważ w swoim sercu to, co teraz piszesz. Doceń ogromną wartość, jaką ma dla ciebie obecność w tobie Boga wszechmogącego i wszechmądrego, Który jest twoim najlepszym przyjacielem, zawsze gotowy służyć tobie wszechstronną opieką, pomocą, radą. 

   Dziękuj Stwórcy za wszystko, co doświadczasz, dziękuj z całego serca, pełnią twojej Miłości. Błogosław wszystko i wszystkich, gdyż tym sposobem błogosławisz także Boga. Błogosławiąc Boga, w Którym zawarta jest cała pełnia, błogosławisz również siebie. Energia twego błogosławieństwa wraca do ciebie pomnożona. To takie proste, a jakże podnoszące wartość i jakość odczuwanego przez ciebie życia. 

   Nie obawiaj się prosić duchowy świat o pomoc. Żyjesz bowiem w rzeczywistości materialnej, oddzielonej od całego bogactwa duchowego świata. Bez pomocy życzliwych tobie istot Światła, Nauczycieli, a przede wszystkim Boga zamieszkującego w tobie, nie jesteś w stanie samodzielnie iść przez życie prostymi i świetlistymi drogami dla realizacji wszystkich celów, jakie założyła sobie twoja dusza.

Pozostawiam ciebie w Świetle i w Miłości.
El Morya
 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha