Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 407 405 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Zasada lustra - Melchizedek

 Przekaz odebrał Stanisław G.

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele

Zgłasza się Melchizedek

    Dziękuj nieustannie Stwórcy za dar życia i bądź wdzięczny za wszystko co doświadczasz w swym ziemskim życiu. Wszystko jest darowane dzieciom ludzkim, aby doświadczały Boskiego dziedzictwa w tworzeniu rzeczywistości swego życia. Na Ziemi są wszelkie ku temu możliwości.

   Obserwuj siebie w kontaktach z bliźnimi. Oczyszczaj wszystko to, co niedoskonałe w tobie, korzystając z zasady lustra, jakim dla ciebie jest inny człowiek. Wsłuchuj się w siebie, i czyń to szczerze, co odczuwasz wchodząc w kontakty z ludźmi, z którymi dane jest tobie spotkać się tego dnia. Czy odczuwasz Miłość? Czy może inne uczucie, które nią Nie jest? Byłoby dobrze, i podkreśl to, abyś wszystkie negatywne odczucia, uczucia i myśli płynące z tego kontaktu, a które są negatywne, przekazał Stwórcy do oczyszczenia, aby On od nich uwolnił ciebie. Czyń tak w znanym ci procesie pisania próśb do Stwórcy, a następnie ich palenia. Tym sposobem w krótkim czasie oczyścisz swoje wnętrze i zrobisz miejsce na przyjęcie nowych myśli i idei.

   Proces oczyszczania twego wnętrza ze wszystkiego co niskie, co nie wyraża twojej Boskiej istoty, to ciągła praca w twoim życiu W miarę duchowego wzrastania wypłyną z twego wnętrza kolejne odczucia, uczucia i myśli, na które wcześniej nie zwracałeś uwagi, a które już tobie nie odpowiadają. Bez pomocy Stwórcy, a w szczególności przekazania tych odczuć, uczuć i myśli do oczyszczenia, pozbycie się ich z twego życia, mogłoby być bardzo trudne.

Melchizedek

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha