Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 195 338 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Jestem Duchem, jesteś Duchem- Stwórca

Przekaz odebrał Stanisław G.

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele

Zgłasza się Stwórca

    Dziecko Moje kochane, to Ja głos Boga w tobie, zawsze obecny, pragnący prowadzić ciebie i chronić. Jestem Światłem i Miłością, mocą Boga w tobie. Nie lękaj się niczego, gdyż Ja prowadzę ciebie. Nieustannie wsłuchuj się w Mój głos. To nie jest trudne, gdyż ty także wywodzisz się z Miłości, z Mego Ducha i twoja natura jest Moją naturą. Ćwicz się w słuchaniu Mego głosu i spełnianiu wszystkiego co usłyszysz. Ufaj swoim możliwościom odbioru przekazów od Nauczycieli Wyższego Kosmicznego Rozumu. Jesteś czystym kanałem. Tylko uwierz, że tak jest.

   Przecież w 2008 rok wszedłeś czysty i wolny od wszelkich obciążeń przeszłości, o czym wiesz. Dlatego nie pozwalaj twoim myślom, za którymi stoją stare, nieaktualne programy, aby mówiły tobie coś innego, co nie odpowiada prawdzie, a jedynie ma ciebie odwieść od twojej drogi Światła i Miłości i sprowadzić na manowce, do nikąd. Ufaj więc słowu Bożemu, słowu Nauczycieli. Afirmuj, że jesteś w pełni godny, jako dziecko Boga, słuchać i rozumieć Jego słowa, a także wykonywać i przyjmować to co Bóg ma tobie do zaofiarowania.

   We Mnie jest wszystko zawarte, nawet twoje wątpliwości, które Mi przekaż. Wyzbądź się wszystkiego co hamuje pogłębianie naszego związku opartego na Miłości, gdyż te ograniczenia nie leżą po Mojej stronie, lecz po twojej. Zawsze jestem otwarty na kontakt z tobą w takim zakresie w jakim ty jesteś na to gotowy i otwarty na Mnie. Otwórz szeroko swoje serce, swoje wnętrze na dopływ do ciebie Światła i Miłości, Którymi jestem. Pragnę przejawiać się w tobie, a Światło i Miłość są drogowskazami Mojej drogi, którą przygotowałem dla ciebie. Trzymaj się tej drogi, bo to Boska droga darowana tobie przeze Mnie, gdyż ty jesteś duchem z Mego ducha wcielonym w szatę ziemską człowieka.

   Nigdy nie oceniaj przekazów w trakcie ich odbierania; nie komentuj ich. Nie wprowadzaj do nich elementów oceny według kryteriów twego umysłu, a tym bardziej ego. Jeżeli odbierasz przekaz to pisz go „beznamiętnie”. Na jego ocenę, czy dobrze zrozumiałeś, jest czas po odebraniu przekazu. Przepędzaj wszelkie myśli włóczęgi, które usiłują się panoszyć w twoim umyśle podczas odbioru przekazu. Przekaż je Mnie. 

   Jestem Miłością i Światłem. Jestem Duchem. Taka jest też twoja najgłębsza natura. Przybyłeś na tę ziemię ze świata duchowego, z wysoka, z Nieba czystego, dokąd wrócisz. Pomimo, że stąpasz po tej materialnej planecie, czynisz to jako duch z Mego ducha, wcielony w szatę człowieka. Zawsze pamiętaj, że jesteś duchem i na wszystko, czego doświadczasz w materialnej rzeczywistości, patrz przez pryzmat swojej duchowej istoty. Nigdy nie zapominaj, że jesteś duchem, aby materialna rzeczywistość tobą nie zawładnęła. Traktuj materię jako przyjemne pole dla doświadczania różnorodnych przejawów życia w tej rzeczywistości. Ale to ty kieruj tymi doświadczeniami z pozycji ducha, którym jesteś, pod kątem swojej Boskiej istoty na najwyższym poziomie na jaki pozwala tobie szata człowieka. 

   Wiedz także, że jesteś istotą wielowymiarową i ta ziemska rzeczywistość, w której przebywasz, nie jest jedynym przejawem twojego jestestwa. Jesteś znacznie większy i potężniejszy choćby z tej racji, że to Ja Bóg przejawiam się w tobie, a jestem w bezpośredniej łączności z całym Moim stworzeniem.

   Wyzbądź się całkowicie wszelkich ludzkich ograniczeń w tobie, małostkowości, kompleksów, negatywnych odczuć i uczuć, przyjmując w to miejsce właściwości i przymioty Boga, Którym jesteś. Odczuwaj, myśl, mów i działaj wyrażając siebie jako istotę Boga, na najwyższym poziomie do jakiego możesz się wznieść. Bądź takim, powierzając się Mnie bez reszty.

   Wyzbądź się więc wszelkich przejawów mentalności człowieka na rzecz wielkoduszności ducha, którym jesteś w swojej najgłębszej naturze. Tylko wtedy wzrastasz na drodze Miłości i jesteś wielki w oczach Boga. Ja, Który odradzam się w tobie jako Bóg, pragnę widzieć ciebie doskonałego, wielkiego i wspaniałego, nie zaś małostkowego czy zakompleksiałego. Te negatywne cechy są obce Mojej najwyższej naturze Boga i jeżeli dostrzeżesz je w sobie, to bez wahania oddaj Mi je do przetransmutowania. 

   Życzę tobie i Sam tego pragnę, aby ten rok był dla Nas obu wspaniałym, pełnym radości rokiem, w którym, działając w jedności, odkrywać będziemy radość życia w Bogu, w jedynej Rzeczywistości, Którą jestem. Żyj z nastawieniem bycia instrumentem Boga, pragnącego wzrastać i przejawiać się w tobie i przez ciebie dla doświadczania Jego wielkości i chwały.

Z Miłością,

Stwórca

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha